• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Etten-Leur Noord 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mila Prins Hank
4 Sid Bouvin Vorselaar
5 Hanne Sanders Essen
6 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
7 Tas Owen Bergschenhoek
8 Joppe Orban Zoersel
9 Benthe Klippel Etten-leur
10 Mathis Maegh Rijkevorsel
11 Jack Leon Brands Brecht
12 Dean Janssen Hoeven
13 Louise Michielsen Oostmalle
14 Niels Verbiest Brecht
15 Dries Cornelissen Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Lentel Huys Beerse
3 Jurre Raats Wuustwezel
4 Lars Goffa Westmalle
5 Milla van Looke Wuustwezel
6 Olivier Klippel Etten-leur
7 Daan Smans Wechelderzande
8 Kaj van Dijk Zundert
9 Alizee van Voorden Etten-leur
10 Warre Belmans Vremde
11 Jamie Cornelis Chaam
12 Arto Breughelmans Wechelderzande
13 Laurens Huys Beerse
14 Jasper van Oeckel Oud-turnhout
15 Joost Geldtmeijer Etten Leur
16 Jules van Dijck Brecht
17 Kai Jochems Rijsbergen
18 Roos Bogaerts Brecht
19 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
20 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
21 Nick Boden Wouwse Plantage
22 Fleur Paaimans Kapelle
23 Milan van den Bogart St. Willebrord
24 Keith Schuurbiers Halsteren
25 Ayden van der Werf Fijnaart
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maxime Smits Lille
2 Cas van Looke Wuustwezel
3 Ferre Belmans Vremde
4 Sam Mullaert Kapelle
5 Finn Jordens Ham
6 Joren Celen Tessenderlo
7 Sam van Hoeck Essen
8 Lewis Oorts Vorselaar
9 Jitse Bullen Kinrooi
10 Lois Geerts Loenhout
11 Lotte van Merriënboer Wernhout
12 Mathijs Bijlsma Steenbergen
13 Seppe van Laer Turnhout
14 Jelle van Laer Turnhout
15 Amelie van Voorden Etten-leur
16 Mathijs Klippel Etten-leur
17 Laurens Wilssens Brecht
18 Milan Leukemans Nijlen
19 Liam van Gestel Rijkevorsel
20 Sienna Cami Zoersel
21 Senne Meeuwes Turnhout
22 Seppe Sanders Essen
23 Lander van Geyt Brecht
24 Ella Huybregts Vlimmeren
25 Jesse Roks St.willebrord
26 Lars Huijskens Huijbergen
27 Victor Mortelmans Zoersel
28 Jitske Orban Zoersel
29 Cis de Winter Vlimmeren
30 Roy Haemels Zegge
31 Ziggy Swannet Turnhout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Toon Aerts Minderhout
3 Thijs Vrij Hellevoetsluis
4 Bram van Dun Dorst
5 Rune Boden Stabroek
6 Len Geerts Loenhout
7 Joer Post Delfgauw
8 Senna Scholten Nispen
9 Xeno S’jegers Beerse
10 Ferre Jacobs Rijkevorsel
11 Josse Jacobs Rijkevorsel
12 Teun Paaimans Kapelle
13 Luken Kest Oudenbosch
14 Robbe Bogaerts Brecht
15 Milan Jongenelen Rucphen
16 Joos Mertens Merksplas
17 Jordan Ost Zoersel
18 Jasper Ferket Hoevenen
19 Quinten Breugelmans Wuustwezel
20 Xander Jacobs Turnhout
21 Torben Aerts Minderhout
22 Brent Jongenelen Steenbergen
23 Rune De Rauw Oud-turnhout
24 Casper Goffa Westmalle
25 Seppe Sprangers Rijkevorsel
26 Warre Bogaert Essen
27 Thibe van Ostaeyen Schoten
28 Laure Huybrechts Vlimmeren
29 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
30 Levi Schipperen Hoogstraten
31 Axl Hermans Westmalle
32 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
33 Tibe Vansweevelt Ravels
34 Thijs Janssens Beerse
35 Tibo Breughelmans Wechelderzane
36 Lowie Donckers Rijkevorsel
37 Illio Verbeek Sint Lenaarts
38 Raf van Overveld Schijf
39 Amber Coninckx Merksplas
40 Tetje Senneker Zundert
41 Lean Goetschalckx Essen
42 Dylan Leukemans Nijlen
DNF Roemer van Kempen Schijf
DNF Jarne Oorts Vorselaar
DNF Lukas van Ostaeyen Brecht
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Wouters Oostmalle
2 Vince Meeusen Hoogstraaten
3 Rens Schalk Rijsbergen
4 Arthur Mertens Rijkevorsel
5 Manu Maesschalck Axel
6 Gijs Oomen Prinsenbeek
7 Niels Hoskens Beerse
8 Witse de Laet Brasschaat
9 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
10 Axl Quirijnen Brecht
11 Tom Faasen Prinsenbeek
12 Jasper Vos Bergen Op Zoom
13 Anton Mertens Rijkevorsel
14 Kobe van den Bulck Essen
15 Nick Tesseur Minderhout
16 Wannes Peeters Essen
17 Sem Blaas Bergen Op Zoom
18 Rick Sweep Schijf
19 Joey Welling Dongen
20 Jarno Smets Ekeren
21 Tiban Nuyts Vorselaar
22 Zenne Swannet Turnhout
23 Mattisse Smits Lille
24 Zias Verbeek Sint Lenaarts
25 Jan van Bedaf Etten-leur
26 Jannick Wouters Oostmalle
27 Marieke Goossenaerts Kontich
28 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Raats Minderhout
2 Rimme Renders Beerse
3 Brent Broosus Huijbergen
4 Mees De Vos Heinkenszand
5 Joost Stokkermans Diessen
6 Tijs van den Bemt Hoogerheide
7 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
8 Beau Drijdijk Hoogerheide
9 Jarne Renders Lille
10 Timo van Aalst Bergen Op Zoom
11 Tycho van Gijsel Axel
12 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
DNF Iben van Staay Wuustwezel
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Britt de Grave Tholen
2 Didi de Vries Wilhelminadorp
3 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
4 Kim Bodeman De Lier
5 Marije van Dun Dorst
6 Lisanne de Munnik Kapelle
7 Chantal Verstraten Zevenbergen
8 Borg Senneker Zundert
9 Gabi van Pelt Rijen
10 Lotte Akkermans Ossendrecht
11 Anke van Rompay Schilde
12 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
13 Maud Adriaansen Arnhem
14 Kitty Maas Essen
15 Rebecca Klippel Etten-leur
16 Henja Verstraten Roosendaal
17 Arrezina Gabriels Kalmthout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tom Goovaerts Stabroek
2 Michiel van Echelpoel Brecht
3 Pieter van Echelpoel Ekeren
4 Rolf Raats Wuustwezel
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Ward Senneker Zundert
7 Jeffrey Huisman Schiedam
8 Dieter de Waele Zoersel
9 Bjorn Goffa Westmalle
10 Peter Geelen Breda
11 Jurgen Soffers Wouw
12 Bernd Meeusen Hoogstraten
13 Kees Boelhouwers Noordhoek
14 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
15 Olaf Runhaar Kapelle
16 Kees Huige Heerle
17 Henk Michielsen Breda
18 Jimmy Swannet Turnhout
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Andy van Loon Oud Gastel
6 Anton Graumans Wernhout
7 Ron Veeke Schijf
8 Michel de Jong Etten-leur
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Hans Beenhakkers Etten-leur
11 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
12 Stanny Antonissen Loenhout
13 Chris Jacobs Essen
14 Jan Vegter Rhoon
15 Harrie van der Burgt Oss
16 Peter Jansen Merksplas
17 Eric de Vos Heinekenszand
18 John de Vries Wilhelminadorp
19 Menno Grootjans Tilburg
20 Rob Daniels Etten-leur
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Dave van Dun Dorst
3 Stijn De Cleyn Kapellen
4 Danny Langenberg Tilburg
5 Johan van den Beemd St. Willebrord
6 Edwin Kas Essen
7 Ivo van Geloven Poppel
8 Thierry Bakker Roosendaal
9 Christian Jongenelen Rucphen
10 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
11 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
12 Kris Wouters Oostmalle
13 Freddy Huybrechts Vlimmeren
14 Patrik Herrygers Beerse
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joppe de Vries Wilhelminadorp
2 Kwinten Stuer Belsele
3 Jonas Bruyninckx Kapellen
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Tieme Herrygers Beerse
6 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
7 Jeno Grootjans Lille
8 Jens van Korven Diessen
9 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
10 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
11 Laurens Boden Essen
12 Lars Akkermans Ossendrecht
13 Jesse Huijbregts Roosendaal
14 Bjarne Maton Bladel
15 Jamie Lucas Moerdijk
16 Jari Beenhakkers Etten-leur
17 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
18 Geert van Kuijk Berkel Enschot
19 Joche Herrygers Beerse
20 Luuk Bierkens Stampersgat
21 Danny Michielse Kalmthout
22 Lars Adriaansen Steenbergen
23 Marlon Verhaert Huijbergen
24 Brent Arnouts Rijkevorsel
25 Danny Kenis Ekeren
26 Dennis Herijgers Rijsbergen
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen