• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Oosterhout 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mila Prins Hank
4 Hanne Sanders Essen
5 Tas Owen Bergschenhoek
6 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
7 Sid Bouvin Vorselaar
8 Joppe Orban Zoersel
9 Jack Leon Brands Brecht
10 Dean Janssen Hoeven
11 Mats Traksel Rucphen
12 Sam de Winter Vlimmeren
13 Synn Cami Zoersel
14 Matice van Puymbroeck Schilde
15 Dries Cornelissen Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Olivier Klippel Etten-leur
3 Niek Wolthuis Hank
4 Jurre Raats Wuustwezel
5 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
6 Finn van Riel Rijen
7 Lars Goffa Westmalle
8 Milla van Looke Wuustwezel
9 Alizee van Voorden Etten-leur
10 Kaj van Dijk Zundert
11 Warre Belmans Vremde
12 Tymo de Ruiter Tilburg
13 Jamie Cornelis Chaam
14 Arto Breughelmans Wechelderzande
15 Jasper van Oeckel Oud-turnhout
16 Shania Heijnen Bosschenhoofd
17 Kai Jochems Rijsbergen
18 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
19 Sem Dilissen Beerse
20 Roos Bogaerts Brecht
21 Jules van Dijck Brecht
22 Fleur Paaimans Kapelle
23 Ayden van der Werf Fijnaart
24 Milan van den Bogart St. Willebrord
25 Keith Schuurbiers Halsteren
26 Tibbe Wiegel Breda
27 Riley Schellekens Babylonienbroek
28 Quinn van Loenhout Brasschaat
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maxime Smits Lille
2 Ferre Belmans Vremde
3 Sam van Hoeck Essen
4 Cas van Looke Wuustwezel
5 Jop van den Biggelaar Galder
6 Sam Mullaert Kapelle
7 Finn Jordens Ham
8 Gijs van den Biggelaar Galder
9 Jitse Bullen Kinrooi
10 Lotte van Merriënboer Wernhout
11 Seppe van Laer Turnhout
12 Lewis Oorts Vorselaar
13 Liam van Gestel Rijkevorsel
14 Mathijs Bijlsma Steenbergen
15 Jelle van Laer Turnhout
16 Mathijs Klippel Etten-leur
17 Laurens Wilssens Brecht
18 Joren Celen Tessenderlo
19 Mathias Bussens Zandhoven
20 Amelie van Voorden Etten-leur
21 Milan Leukemans Nijlen
22 Jeest Vrij Hellevoetsluis
23 Seppe Sanders Essen
24 Tygo van Riel Rijen
25 Jorly Schellekens Babylonienbroek
26 Senne Meeuwes Turnhout
27 Sienna Cami Zoersel
28 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
29 Lars Huijskens Huijbergen
30 Victor Mortelmans Zoersel
31 Erik Elferink Oosterhout
32 Jesse Roks St.willebrord
33 Ella Huybregts Vlimmeren
34 Roy Haemels Zegge
35 Cis de Winter Vlimmeren
36 Jasmijn Wiegel Breda
37 Ziggy Swannet Turnhout
DNF Luna Wolterink Oosterhout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Lars van Oord Hank
3 Jarne Oorts Vorselaar
4 Rune Boden Stabroek
5 Bram van Dun Dorst
6 Teun Paaimans Kapelle
7 Senna Scholten Nispen
8 Luuk Wolthuis Hank
9 Xander Jacobs Turnhout
10 Thijs Janssens Beerse
11 Ferre Jacobs Rijkevorsel
12 Lukas van Ostaeyen Brecht
13 Brent Jongenelen Steenbergen
14 Nick Verklein Gauda
15 Milan Jongenelen Rucphen
16 Levi van Dijk Zundert
17 Jordan Ost Zoersel
18 Axl Hermans Westmalle
19 Thibe van Ostaeyen Schoten
20 Josse Jacobs Rijkevorsel
21 Roemer van Kempen Schijf
22 Lars Jochems Loenhout
23 Tuur Breugelmans Wuustwezel
24 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
25 Robbe Bogaerts Brecht
26 Pim Schoonwater Tilburg
27 Victor van der Velden Tilburg
28 Rune De Rauw Oud-turnhout
29 Warre Bogaert Essen
30 Milan van der Veken Ninove
31 Quinten Breugelmans Wuustwezel
32 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
33 Seppe Sprangers Rijkevorsel
34 Tibe Vansweevelt Ravels
35 Torben Aerts Minderhout
36 Laure Huybrechts Vlimmeren
37 Casper Goffa Westmalle
38 Lean Goetschalckx Essen
39 Bas van Heeswijk Schijndel
40 Lowie Donckers Rijkevorsel
41 Amber Coninckx Merksplas
42 Raf van Overveld Schijf
43 Bo Wolterink Oosterhout
44 Illio Verbeek Sint Lenaarts
45 Levi Schipperen Hoogstraten
46 Felie Vissenberg Merksplas
47 Tibo Breughelmans Wechelderzande
48 Thijs Vrij Hellevoetsluis
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Victor Hugo Brenders Dongen
2 Lars Prins Hank
3 Vince Meeusen Hoogstraaten
4 Rens Schalk Rijsbergen
5 Mauro Cuylits Beerse
6 Tom Faasen Prinsenbeek
7 Arthur Mertens Rijkevorsel
8 Gijs Oomen Prinsenbeek
9 Manu de Maesschalck Axel
10 Dries Quirynen Ekeren
11 Thur Leysen Ravels
12 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
13 Rick Sweep Schijf
14 Jasper Vos Bergen Op Zoom
15 Anton Mertens Rijkevorsel
16 Stan Meeusen Arendonk
17 Thijn Gijsbrechts Merksplas
18 Niels Uitdewilligen Brecht
19 Louis Vervecken Herentals
20 Renzo Moretti Kapelli
21 Jordy Verklein Gauda
22 Wannes Peeters Essen
23 Kobe van den Bulck Essen
24 Zenne Swannet Turnhout
25 Thomas Bussens Zandhoven
26 Jarno Smets Ekeren
27 Sem Blaas Bergen Op Zoom
28 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
29 Joey Welling Dongen
30 Alessandro Tops Westerlo
31 Zias Verbeek Sint Lenaarts
32 Jan van Bedaf Etten-leur
33 Jannick Wouters Oostmalle
34 Cedric Janssen Wechelderzande
35 Mattisse Smits Lille
36 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Tijs van den Bemt Hoogerheide
3 Niels Goris Vlimmeren
4 Brent Raats Minderhout
5 Rimme Renders Beerse
6 Mees De Vos Heinkenszand
7 Moreno Tak Oud Gastel
8 Beau Drijdijk Hoogerheide
9 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
10 Jarne Renders Lille
11 Sander Vissenberg Merksplas
12 Siebe Geysen Turnhout
13 Tycho van Gijsel Axel
14 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
15 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
DNF Sven Mulder Raamsdonkveer
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Xaudee van Sinaey Schendelbeke
2 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
3 Marije van Dun Dorst
4 Nancy Bollansee Vosselaar
5 Annick van Leuven Schoten
6 Lieke van Weereld Papendrecht
7 Kim Bodeman De Lier
8 Chantal Verstraten Zevenbergen
9 Floor van Elsacker Zoersel
10 Gunne van Sinaay Schendelbeke
11 Lisanne de Munnik Kapelle
12 Cleo Kierens Lierde
13 Merel Raats Wuustwezel
14 Britt Kooremans Rijkevorsel
15 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
16 Lotte Akkermans Ossendrecht
17 Kitty Maas Essen
18 Noemi van der Borcht Spijkenisse
19 Rebecca Klippel Etten-leur
20 Arrezina Gabriels Kalmthout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tom Goovaerts Stabroek
2 Brent van Tilborgh Stabroek
3 Ivo Carè Oosterhout
4 Xander van Dijk Roosendaal
5 Rolf Raats Wuustwezel
6 Dimi Diels Lille
7 Pieter van Echelpoel Ekeren
8 Joris Wezenbeek Kapelle
9 Jeffrey Huisman Schiedam
10 Peter Geelen Breda
11 Jurgen Soffers Wouw
12 Frits Sels Vosselaar
13 Kees Boelhouwers Noordhoek
14 Bjorn Goffa Westmalle
15 Olaf Runhaar Kapelle
16 Benny Gabriels Kalmthout
17 Henk Michielsen Breda
18 Jimmy Swannet Turnhout
19 Ton van Oers Breda
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Teck Balen
2 Jos Bogaerts Strijbeek
3 Ron Veeke Schijf
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
7 Ton Damen Alphen
8 Anton Graumans Wernhout
9 Andy van Loon Oud Gastel
10 Michel de Jong Etten-leur
11 Hans Beenhakkers Etten-leur
12 Coen Schillemans Roosendaal
13 Stanny Antonissen Loenhout
14 Harrie van der Burgt Oss
15 Chris Jacobs Essen
16 Perry Leijdsman Hoeven
17 Peter Jansen Merksplas
18 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
19 Jan Vegter Rhoon
20 Joop Laarhoven Oosterhout
21 Menno Grootjans Tilburg
22 Eric de Vos Heinekenszand
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Stijn De Cleyn Kapellen
4 Jurgen Schrik Rijen
5 Edgar van Meer Nispen
6 Johan van den Beemd St. Willebrord
7 Dave van Dun Dorst
8 Raf Vermonden Minderhout
9 Bas Jansen Rijen
10 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
11 Edwin Kas Essen
12 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
13 Patrik Herrygers Beerse
14 Kris Wouters Oostmalle
15 Freddy Huybrechts Vlimmeren
DNF Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joppe de Vries Wilhelminadorp
2 Jeno Grootjans Lille
3 Tieme Herrygers Beerse
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
6 Seppe Goetstouwers Malle
7 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
8 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
9 Jarne Boden Essen
10 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
11 Jesse Huijbregts Roosendaal
12 Jamie Lucas Moerdijk
13 Erben van Meer Nispen
14 Bjarne Maton Bladel
15 Steven Case Breda
16 Jonas Bruyninckx Kapellen
17 Jari Beenhakkers Etten-leur
18 Geert van Kuijk Berkel Enschot
19 Lars Adriaansen Steenbergen
20 Joppe Leysen Ravels
21 Joche Herrygers Beerse
22 Luuk Bierkens Stampersgat
23 Marlon Verhaert Huijbergen
24 Felix Dieteren Tilburg
25 Jasper Haest Roosendaal
26 Tom Jansen Steenbergen
27 Danny Kenis Ekeren
DNF Maarten Wibbens Dordrecht
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen