• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Drimmelen 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sid van Lommel Wechelderzande
2 Lewis Oorts Vorselaar
3 Finn Jordens Oostham
4 Florian Doens Oostburg
5 Lois Geerts Loenhout
6 Reinout Meeusen Hoogstraten
7 Raf Bastiaansen Sprundel
8 Anna Prins Hank
9 Ella Huijbregts Vlimmeren
10 Lars Goffa Westmalle
11 Jibbe Breejen Sprundel
12 Lentel Huys Beerse
13 Mathew Vercammen Grobbendonk
14 Jurre Raats Wuustwezel
15 Stijn Lievegoed Lepelstraat
16 Fleur Paaimans Kapelle
17 Quintin de Wilde Ekeren
18 Jorbe Verbraeken Beringen
19 Mila Prins Hank
20 Olivier Klippel Etten-leur
21 Daan Mullaert Kapelle
22 Kaj van Dijk Zundert
23 Lotus de Jong Tilburg
24 Luke Verstegen Dongen
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Len Geerts Loenhout
4 Matse Leys Meerhout
5 Elena van der Veken St. Jansteen
6 Delano Heeren Sprundel
7 Sam van Hoeck Essen
8 Lars Christianen Hoogstraaten
9 Josse Jacobs Rijkevorsel
10 Arne Deckers Essen
11 Bren Krijnen Loenhout
12 Laure Huijbrechts Vlimmeren
13 Bart Huijbregts Wernhout
14 Levi van Dijk Zundert
15 Liam Uitdewilligen Brecht
16 Senna Scholten Nispen
17 Tuur Breugelmans Wuustwezel
18 Illio Verbeek Sint Lenaarts
19 Merel Graumans Rijsbergen
20 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
21 Siebe Verbraken Beringen
22 Raf van Overveld Schijf
23 Reza Roks Fijnaart
24 Torben Aerts Minderhout
25 Mathijs Klippel Etten-leur
26 Mathias Bussens Zandhoven
27 Thijn Jacobs Etten-leur
28 Axel van Dijk Geel
29 Casper Goffa Westmalle
30 Milan Leukemans Nijlen
31 Lander van Geyt Brecht
32 Lars de Jong Schijf
33 Thomas Schoonen Roosendaal
34 Laurens Wilssens Brecht
35 Anouk van den Broeck Brasschaat
36 Lotte van Merriënboer Wernhout
37 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
38 Matisse Verbeek Herentals
39 Eline de Winter Wuustwezel
40 Finn Bastiaanssen Sprundel
DNF Lars Rombouts Wortel
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Uijtdewilligen Brecht
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Anton Mertens Rijkevorsel
4 Luca van der Veken St. Jansteen
5 Jarne Oorts Vorselaar
6 Ieben Jacobs Wuustwezel
7 Lennert Meeusen Hoogstraten
8 Merel Raats Wuustwezel
9 Finn Hoefmans Alphen
10 Lars Prins Hank
11 Sven van Merriënboer Wernhout
12 Siebe de Naeyer Beerse
13 Jorn van der Made Prinsenbeek
14 Mees De Vos Heinkenszand
15 Milan de Winter Wuustwezel
16 Chad Roks Fijnaart
17 Matthijs Schoonen Roosendaal
18 Jan van Bedaf Etten-leur
19 Martijn Braspenning Etten-leur
20 Pim Jacobs Etten-leur
21 Mike Verboven Dongen
22 Thomas Bussens Zandhoven
23 Teun Paaimans Kapelle
24 Bibi van Overveld Schijf
25 Stef van Bael Brecht
26 Nienke de Jong Schijf
27 Joren Roovers Wuustwezel
28 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
29 Levi Schipperen Hoogstraten
30 Bram van Dun Wagenberg
31 Jannick Wouters Oostmalle
32 Tetje Senneker Breda
33 Dylan Leukemans Nijlen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Sem Heulens Vlimmeren
3 Jari Prins Hank
4 Senne Schuybroek Kalmthout
5 Tibo van den Broeck Brasschaat
6 Lauren Molengraaf Capelle Aan De Ijsel
7 Jelle Wouters Oostmalle
8 Arthur Mertens Rijkevorsel
9 Milan Princen Wechelderzande
10 Robbe Willemsens Westmalle
11 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
12 Niels Goris Vlimmeren
13 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
14 Yorick Brethouder Oosterhout
15 Senna van Iwaarden Yerseke
16 Frederique Verschuur Rotterdam
17 Bo van Elven Etten-leur
18 Tristan Thibaut Kapellen
19 Casper Vos Heinkenzand
20 Hidde Swart Oosterhout
21 Ward Senneker Breda
22 Pem Hoefmans Alphen
23 Floris Verschuur Rotterdam
24 Rick Sweep Schijf
25 Senne Waterschoot Belsele
26 Borg Senneker Breda
27 Kalle van Dongen Breda
28 Zias Verbeek Sint Lenaarts
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Goes
2 Iben van Staay Wuustwezel
3 Andries Grootjans Westmale
4 Tuur Jacobs Kalmthout
5 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
6 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
7 Jurgen Mesu Middelburg
8 Tim Hennekam Zundert
9 Xander van Dijk Roosendaal
10 Max Goris Hoogerheide
11 Luuk Bierkens Stampersgat
12 Joeri van Mook Oosterhout
13 Kim Verboven Dongen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Wessel Verschueren Ulicoten
3 Geert Verheijen Rijsbergen
4 Jeno Grootjans Lille
5 Aaron Dekkers Wouw
6 Martijn Rasenberg Terheyden
7 Sibe Francken Zoersel
8 Sven Wouters Klein Zundert
9 Stan van den Bergh Oud Gastel
10 Robbert Rasenberg Terheijden
11 Bart Beks Wouw
12 Danny Michielse Kalmthout
13 Jochem Runhaar Kapelle
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dennis Heyns Ravels
2 Johan van den Beemd St. Willebrord
3 Seppe Aerts Wechelderzande
4 Anco Versteeg Dongen
5 Steven Coumans Rotterdam
6 Andy Michielsen Vlimmeren
7 Jeffry Fijneman
8 Valentijn van Boven Capelle A/d Ijssel
9 Jeffrey Huisman Schiedam
10 Bjorn Goffa Malle
11 Rolf Raats Wuustwezel
12 Roy de Vos Oosterhout
13 Heikki van den Berg Oosterhout
14 Hans de Rooy
15 Olaf Runhaar Kapelle
16 Camiel van den Hout Breda
17 Carlito Siemons Oosterhout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Hannah Van Boven Capelle A/d Ijssel
3 Claudia Jongerius Hoogerheide
4 Marije van Dun Wagenberg
5 Chantal Verstraten Roosendaal
6 Gabi van Pelt Rijen
7 Astrid Roelen Chaam
8 Lisanne de Munnik Kapelle
9 Marielle Rockland Nijmegen
10 Lotte Akkermans Ossendrecht
11 Anne de Jong Tilburg
12 Henja Verstraten Roosendaal
13 Kely Huybregts Zundert
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Peter Willemsen Loenhout
2 Jos Bogaerts Strijbeek
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Henny Roelen Chaam
5 Jaap Jan van der Weel Rijen
6 Michel de Jong Etten-leur
7 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
8 John de Leeuw Breda
9 Jos Jacobs Schilde
10 Coen Schillemans Roosendaal
11 Stanny Anthonissen Loenhout
12 Patrick Bol Hoeven
13 John Verschuren Streefkerk
14 Joris Dirven Kalmthout
15 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Rob Daniels Etten-leur
18 John Korenmans Oosterhout
19 Albert Van Beuningen Geertruidenberg
20 Paul Jaspers Berendrecht
21 Ton van Oers Breda
22 Maurice van den Bogert Roosendaal
23 Hans Beenhakkers Etten-leur
24 Henk Michielsen Breda
25 Kees Huige Heerle
26 Arnold Siemons Dongen
27 Bronek Parol Wernhout
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Dave van Dun Wagenberg
4 Edwin Kas St. Willebrord
5 Ivo van Geloven Poppel
6 Andy van Loon Hoogerheide
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Nico van Est Schijf
9 Ludy Reijnders Stampersgat
10 Wiebe de Jong Tilburg
11 Leon van Halderen Oosterhout
12 Ruud Broosus Huybergen
13 Joop Laarhoven Oosterhout
14 Kris Wouters Oostmalle
15 Rhys Bickers Oosterhout
16 Freddy Huybrechts Vlimmeren
17 Simon van Rutten Berkel En Rodenrijs
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
2 Niels Ooms Ravels
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
5 Laurens Boden Essen
6 Stef Anthonissen St. Lenaarts
7 Jesse Huijbregts Roosendaal
8 Nick de Munnik Kapelle
9 Maarten van der Weel Rijen
10 Nils van de Putte Kapellen
11 Andy Michielsen Vlimmeren
12 Bart van Opdorp Bavel
13 Bas Nieuwkoop Roosendaal
14 Glenn Bogaerts Zoersel
15 Roy Guequirre Tholen
16 Marlon Verhaert Huijbergen
17 Seppe Deceuninck Mol
18 Angelo Romana
19 Jasper van Gils
20 Dennis Herijgers Rijsbergen
21 Nick Poelemans Wijnegem
22 Joris Vanwesenbeeck Berchem
23 Pieter Schoeters Zoersel
24 Jelle van Nimwegen
25 Jeroen Luijks Oosteind
26 Bjorn Goffa Malle
27 Kevin Vissers Drunen
28 Luud Damen Oosterhout
29 Denian Pieters Anna Jacobapolder
30 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
31 Guido Mullaert Kapelle
32 Jorn Verresen Kalmthout
33 Joshua Roks St.Willebrord
34 Matthew Roks St.Willebrord
DNF Bryan van Drunen Oosterhout
DNF Glenn Verresen Kalmthout
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen