• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Etten-Leur Kogelvanger 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sid van Lommel Wechelderzande
2 Lewis Oorts Vorselaar
3 Raf Bastiaansen Sprundel
4 Finn Jordens Oostham
5 Reinout Meeusen Hoogstraten
6 Lois Geerts Loenhout
7 Ella Huijbregts Vlimmeren
8 Mathew Vercammen Grobbendonk
9 Stijn Lievegoed Lepelstraat
10 Fleur Paaimans Kapelle
11 Jurre Raats Wuustwezel
12 Lars Goffa Westmalle
13 Jurre Herijgers Rijsbergen
14 Quintin de Wilde Ekeren
15 Jorbe Verbraeken Beringen
16 Olivier Klippel Etten-leur
17 Sebas Schoonen Roosendaal
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matse Leys Meerhout
2 Len Geerts Loenhout
3 Lennes Jacobs Wuustwezel
4 Sam Mullaert Kapelle
5 Elena van der Veken St. Jansteen
6 Lars Jochems Wuustwezel
7 Josse Jacobs Rijkevorsel
8 Senna Scholten Nispen
9 Laure Huijbrechts Vlimmeren
10 Lars Christianen Hoogstraaten
11 Levi van Dijk Zundert
12 Bart Huijbregts Wernhout
13 Finn Bastiaanssen Sprundel
14 Raf van Overveld Schijf
15 Siebe Verbraken Beringen
16 Bren Krijnen Loenhout
17 Arne Deckers Essen
18 Delano Heeren Sprundel
19 Merel Graumans Rijsbergen
20 Axl Hermans Westmalle
21 Liam Uitdewilligen Brecht
22 Mathijs Klippel Etten-leur
23 Illio Verbeek Sint Lenaarts
24 Sam van Hoeck Essen
25 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
26 Axel van Dijk Geel
27 Lotte van Merriënboer Wernhout
28 Anouk van den Broeck Brasschaat
29 Casper Goffa Westmalle
30 Laurens Wilssens Brecht
31 Karsten Herijgers Rijsbergen
32 Rik Scheurweg Spijkenisse
33 Thomas Schoonen Roosendaal
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Uijtdewilligen Brecht
2 Luca van der Veken St. Jansteen
3 Toby van de Voorde Westerlo
4 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
5 Ieben Jacobs Wuustwezel
6 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
7 Jarne Oorts Vorselaar
8 Mees De Vos Heinkenszand
9 Anton Mertens Rijkevorsel
10 Merel Raats Wuustwezel
11 Jorn van der Made Prinsenbeek
12 Sven van Merriënboer Wernhout
13 Lars Prins Hank
14 Teun Paaimans Kapelle
15 Jan van Bedaf Etten-leur
16 Louis Vervecken Herentals
17 Lennert Meeusen Hoogstraten
18 Matthijs Schoonen Roosendaal
19 Vincent van Hooydonck Kapellen
20 Nienke de Jong Schijf
21 Bram van Dun Wagenberg
22 Levi Schipperen Hoogstraten
23 Jannick Wouters Oostmalle
24 Bibi van Overveld Schijf
25 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
26 Tetje Senneker Breda
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Robbe Willemsens Westmalle
3 Jari Prins Hank
4 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
5 Senne Schuybroek Kalmthout
6 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
7 Casper Vos Heinkenzand
8 Tibo van den Broeck Brasschaat
9 Bo van Elven Etten-leur
10 Borg Senneker Breda
11 Hidde Swart Oosterhout
12 Niels Goris Vlimmeren
13 Merijn de Wit Essen
14 Maxim Claeys Kapellen
15 Axel Quirijnen Brecht
16 Rick Sweep Schijf
17 Tom Faasen Prinsenbeek
18 Ward Senneker Breda
19 Tijs van Uffel Zoersel
20 Kalle van Dongen Breda
21 Zias Verbeek Sint Lenaarts
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Goes
2 Andries Grootjans Westmale
3 Ruben Meeusen Hoogstraten
4 Tuur Jacobs Kalmthout
5 Robbert Rasenberg Terheijden
6 Martijn Rasenberg Terheyden
7 Jonas van Dijck Oostmalle
8 Xander van Dijk Roosendaal
9 Tim Hennekam Zundert
10 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
11 Renzo Blommaert Brecht
12 Laurens Claeys Kapellen
13 Jurgen Mesu Middelburg
14 Max Goris Hoogerheide
15 Joren de Gruijter Breda
16 Luuk Bierkens Stampersgat
DNF Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Wessel Verschueren Ulicoten
3 Martijn Rakers Bavel
4 Geert Verheijen Rijsbergen
5 Danny Michielse Kalmthout
6 Aaron Dekkers Wouw
7 Sven Wouters Klein Zundert
8 Bart Beks Wouw
9 Stan van den Bergh Oud Gastel
10 Tijn Goos Zundert
11 Pepijn Hillemans Middelburg
12 David van Eersel Bredan
DNF Jochem Runhaar Kapelle
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Andy Michielsen Vlimmeren
2 Rob van den Muysenbergh Loenhout
3 Johan van den Beemd St. Willebrord
4 Steven Coumans Rotterdam
5 Corne Keijl Halsteren
6 Corne Goorden Nispen
7 Bjorn Goffa Malle
8 Frank Suijkerbuijk Nispen
9 Olaf Runhaar Kapelle
DNF Dennis Heyns Ravels
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joyce Heyns Ravels
2 Ilona van Ginneken Gilze
3 Marije van Dun Wagenberg
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Gabi van Pelt Rijen
6 Melanie Viveen Woudrichem
7 Astrid Roelen Chaam
8 Lotte Akkermans Ossendrecht
9 Lisanne de Munnik Kapelle
10 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
11 Kely Huybregts Zundert
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Peter Willemsen Loenhout
3 Henny Roelen Chaam
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Ger Koenen Culemborg
6 Patrick Bol Hoeven
7 Ad Herijgers Hoogstraten
8 Michel de Jong Etten-leur
9 Johan Pemen Rijsbergen
10 Jos Jacobs Schilde
11 Stanny Anthonissen Loenhout
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
14 Hans Beenhakkers Etten-leur
15 Coen Schillemans Roosendaal
16 Joris Dirven Kalmthout
17 Maurice van den Bogert Roosendaal
18 Ad Broeders Oosterhout
19 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
20 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
21 Paul Jaspers Berendrecht
22 Bronek Parol Wernhout
23 Rob Daniels Etten-leur
24 Kees Huige Heerle
25 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Berry Hoedemakers Veghel
2 Erik Klaasen Turnhout
3 Raymond Kroon Bosschenhoofd
4 Dave van Dun Wagenberg
5 David Thörig St. Michielsgestel
6 Anton Graumans Rijsbergen
7 Harald Mijnsbergen Oosterhout
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Leo Herijgers Rijsbergen
10 Andy van Loon Hoogerheide
11 Nico van Est Schijf
12 Wiebe de Jong Tilburg
13 Ludy Reijnders Stampersgat
14 Maarten Lamper Etten-leur
15 Ruud Broosus Huybergen
16 Freddy Huybrechts Vlimmeren
DNF Corne Lepoeter Lichtaart
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Niels Ooms Ravels
3 Jarne Boden Essen
4 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
5 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
6 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
7 Laurens Boden Essen
8 Stef Anthonissen St. Lenaarts
9 Nick de Munnik Kapelle
10 Glenn Bogaerts Zoersel
11 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
12 Marlon Verhaert Huijbergen
13 Lars Adriaansen Steenbergen
14 Pieter Schoeters Zoersel
15 Sebastian Hagens Hoeven
16 Kevin Vissers Drunen
17 Nils van de Putte Kapellen
18 Denian Pieters Anna Jacobapolder
19 Federiek Vermeulen Etten-leur
20 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
21 Joshua Roks St.Willebrord
22 Matthew Roks St.Willebrord
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen