• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Rucphen 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Jordens Oostham
2 Raf Bastiaansen Sprundel
3 Lois Geerts Loenhout
4 Stijn Lievegoed Lepelstraat
5 Jitske Orban Zoersel
6 Niek Wolthuis Hank
7 Lars Goffa Westmalle
8 Fleur Paaimans Kapelle
9 Jorbe Verbraeken Beringen
10 Olivier Klippel Etten-leur
11 Kaj van Dijk Zundert
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Christianen Hoogstraaten
2 Lars Jochems Wuustwezel
3 Len Geerts Loenhout
4 Sam van Hoeck Essen
5 Josse Jacobs Rijkevorsel
6 Siebe Verbraken Beringen
7 Arne Deckers Essen
8 Levi van Dijk Zundert
9 Eline de Winter Wuustwezel
10 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
11 Raf van Overveld Schijf
12 Delano Heeren Sprundel
13 Mathias Bussens Zandhoven
14 Mathijs Klippel Etten-leur
15 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
16 Sven Wolthuis Hank
17 Casper Goffa Westmalle
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Milan de Winter Wuustwezel
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Luuk Wolhuis Hank
4 Martijn Braspenning Etten-leur
5 Mees De Vos Heinkenszand
6 Rens Schalk Rijsbergen
7 Siebe de Naeyer Beerse
8 Jan van Bedaf Etten-leur
9 Thomas Bussens Zandhoven
10 Sven Monsieurs Zegge
11 Teun Paaimans Kapelle
12 Levi Schipperen Hoogstraten
13 Nienke de Jong Schijf
14 Jannick Wouters Oostmalle
15 Sebas Boersma Zegge
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Jelle Wouters Oostmalle
3 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Bo van Elven Etten-leur
5 Nick Monsieurs Zegge
6 Merijn de Wit Essen
DNF Senne Schuybroek Kalmthout
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Chiel van Bedaf Etten-leur
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jeno Grootjans Lille
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dimi Diels Vosselaar
2 Johan van den Beemd St. Willebrord
3 Erik Rombouts Wuustwezel
4 Jurgen Driesen Merksplas
5 Bjorn Goffa Malle
6 Johan Roks St Willebrord
8 Ad Broeders Oosterhout
9 Toine Oomen Sprundel
10 Henk Machielsen
11 Ton van Oers Breda
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Astrid Roelen Chaam
3 Annemieke Genyn Wuustwezel
4 Ine Campo Schoten
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Ton van Korven Diessen
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Jos Jacobs Schilde
6 Michel de Jong Etten-leur
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Stanny Anthonissen Loenhout
9 Hans Beenhakkers Etten-leur
10 Maurice van den Bogert Roosendaal
11 John Verschuren Oudenbosch
12 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
13 Albert Van Beuningen Geertruidenberg
DNF Johan Pelkmans Alphen
DNF Bas van Rijthoven Roosendaal
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thierry Bakker Roosendaal
2 Dave van Dun Wagenberg
3 Andy van Loon Hoogerheide
4 Wiebe de Jong Tilburg
5 Ruud Broosus Huybergen
6 Stefan Liedts Brussel
DNF Danny Langenberg Tilburg
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jerry Kallenfels St.willebrord
2 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
3 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
4 Michiel van der Sande Essen
5 Nick de Munnik Kapelle
6 Stef Anthonissen St. Lenaarts
7 Denian Pieters Anna Jacobapolder
8 Stefan Nuyts Vorselaar
9 Marlon Verhaert Huijbergen
10 Glenn Bogaerts Zoersel
11 Lars de Jong Wuustwezel
12 Glenn Verresen Kalmthout
13 Sebastian Hagens Hoeven
14 Jorn Verresen Kalmthout
15 Joannathan Duinkerke Goes
DNF Bas den Ouden Bergen Op Zoom
DNS Maarten van der Weel Rijen
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen