• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Woensdrecht 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lewis Oorts Vorselaar
2 Sid van Lommel Wechelderzande
3 Reinout Meeusen Hoogstraten
4 Lois Geerts Loenhout
5 Raf Bastiaansen Sprundel
6 Finn Jordens Oostham
7 Florian Doens Oostburg
8 Ella Huijbregts Vlimmeren
9 Lentel Huys Beerse
10 Mathew Vercammen Grobbendonk
11 Anna Prins Hank
12 Jibbe Breejen Sprundel
13 Maud Traksel Rucphen
14 Jurre Raats Wuustwezel
15 Fleur Paaimans Kapelle
16 Jorbe Verbraeken Beringen
17 Lars Goffa Westmalle
18 Kaj van Dijk Zundert
19 Mila Prins Hank
20 Olivier Klippel Etten-leur
21 Sebas Schoonen Roosendaal
22 Laurens Huys Beerse
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennes Jacobs Wuustwezel
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Matse Leys Meerhout
4 Len Geerts Loenhout
5 Elena van der Veken St. Jansteen
6 Delano Heeren Sprundel
7 Sam van Hoeck Essen
8 Lars Jochems Wuustwezel
9 Lars Christianen Hoogstraaten
10 Levi van Dijk Zundert
11 Laure Huijbrechts Vlimmeren
12 Bren Krijnen Loenhout
13 Raf van Overveld Schijf
14 Liam Uitdewilligen Brecht
15 Arne Deckers Essen
16 Illio Verbeek Sint Lenaarts
17 Senna Scholten Nispen
18 Tuur Breugelmans Wuustwezel
19 Cas Van Looke Wuustwezel
20 Lotte van Merriënboer Wernhout
21 Mathijs Klippel Etten-leur
22 Axl Hermans Westmalle
23 Merel Graumans Rijsbergen
24 Siebe Verbraken Beringen
25 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
26 Bart Huijbregts Wernhout
27 Axel van Dijk Geel
28 Eline de Winter Wuustwezel
29 Torben Aerts Minderhout
30 Laurens Wilssens Brecht
31 Thomas Schoonen Roosendaal
32 Anouk van den Broeck Brasschaat
33 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
34 Casper Goffa Westmalle
35 Lars de Jong Schijf
DNF Finn Bastiaanssen Sprundel
DNF Josse Jacobs Rijkevorsel
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Milan de Winter Wuustwezel
2 Luca van der Veken St. Jansteen
3 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
5 Ieben Jacobs Wuustwezel
6 Niels Uijtdewilligen Brecht
7 Finn Hoefmans Alphen
8 Jorn van der Made Prinsenbeek
9 Toby van de Voorde Westerlo
10 Sven van Merriënboer Wernhout
11 Jarne Oorts Vorselaar
12 Matthijs Schoonen Roosendaal
13 Siebe de Naeyer Beerse
14 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
15 Mees De Vos Heinkenszand
16 Teun Paaimans Kapelle
17 Martijn Braspenning Etten-leur
18 Lars Prins Hank
19 Milan van der Veken
20 Nienke de Jong Schijf
21 Yannick Arnoys Hoogerheide
22 Bibi van Overveld Schijf
23 Tetje Senneker Breda
24 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
25 Levi Schipperen Hoogstraten
26 Dutch Weick Ossendrecht
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
3 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
4 Senne Schuybroek Kalmthout
5 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
8 Casper Vos Heinkenzand
9 Robbe Willemsens Westmalle
10 Merijn de Wit Essen
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Bo van Elven Etten-leur
13 Borg Senneker Breda
14 Tom Faasen Prinsenbeek
15 Tristan Thibaut Kapellen
16 Rick Sweep Schijf
17 Zias Verbeek Sint Lenaarts
18 Kalle van Dongen Breda
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Robbert Rasenberg Terheijden
2 Mike Deutekom Goes
3 Xander van Dijk Roosendaal
4 Tuur Jacobs Kalmthout
5 Martijn Rasenberg Terheyden
6 Tim Hennekam Zundert
7 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
8 Robin van Oorschot Klein Zundert
9 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
10 Renzo Blommaert Brecht
11 Joren de Gruijter Breda
12 Jurgen Mesu Middelburg
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Max Goris Hoogerheide
15 Bart Liekens Vorselaar
16 Jasper Rakers Bavel
17 Colt Weick Ossendrecht
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Guus Adriaansen Hoogerheide
3 Wessel Verschueren Ulicoten
4 Aaron Dekkers Wouw
5 Geert Verheijen Rijsbergen
6 Stan van den Bergh Oud Gastel
7 Sven Wouters Klein Zundert
8 Martijn Rakers Bavel
9 Jamie Prins Oud Vossemeer
10 Jochem Runhaar Kapelle
11 Bart Beks Wouw
12 Thijs van den Broek Gilze
13 David van Eersel Bredan
Danny Michielse Kalmthout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Andy Michielsen Vlimmeren
2 Max van Boven Capelle A/d Ijssel
3 Jurgen Schuybroek Kalmthout
4 Johan van den Beemd St. Willebrord
5 Steven Coumans Rotterdam
6 Corne Keijl Halsteren
7 Valentijn van Boven Capelle A/d Ijssel
8 Bjorn Goffa Malle
9 Olaf Runhaar Kapelle
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Hannah Van Boven Capelle A/d Ijssel
2 Ilona van Ginneken Gilze
3 Chantal Verstraten Roosendaal
4 Annemieke Genyn Wuustwezel
5 Gabi van Pelt Rijen
6 Astrid Roelen Chaam
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Lotte Akkermans Ossendrecht
9 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
DNF Aimee Schoe Vrouwenpolder
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Peter Willemsen Loenhout
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Henny Roelen Chaam
5 Michel de Jong Etten-leur
6 Ad Bernaerts Baarle Nassau
7 Patrick Bol Hoeven
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 John de Leeuw Breda
10 Jos Jacobs Schilde
11 Coen Schillemans Roosendaal
12 Stanny Anthonissen Loenhout
13 Ludo van den Buijs Essen
14 Joris Dirven Kalmthout
15 Maurice van den Bogert Roosendaal
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
18 Ad Broeders Oosterhout
19 Paul Jaspers Berendrecht
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Ton van Oers Breda
22 Henk Michielsen Breda
23 Bronek Parol Wernhout
24 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
DNF Kees Huige Heerle
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Dave van Dun Wagenberg
3 Edwin Kas St. Willebrord
4 Andy van Loon Hoogerheide
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Ivo van Geloven Poppel
7 Harald Mijnsbergen Oosterhout
8 Danny Langenberg Tilburg
9 Nico van Est Schijf
10 Leo Herijgers Rijsbergen
11 Ludy Reijnders Stampersgat
12 Louis van den Bleeken Beerse
13 Wiebe de Jong Tilburg
14 Ruud Broosus Huybergen
15 Simon van Rutten Berkel En Rodenrijs
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Ooms Ravels
2 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
3 Nick de Munnik Kapelle
4 Michiel van der Sande Essen
5 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
6 Stef Anthonissen St. Lenaarts
7 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
8 Laurens Boden Essen
9 Roy Guequirre Tholen
10 Jef Govaert Stabroek
11 Wim van Roey Vosselaar
12 Lars Adriaansen Steenbergen
13 Nick Poelemans Wijnegem
14 Marlon Verhaert Huijbergen
15 Maarten van der Weel Rijen
16 Glenn Bogaerts Zoersel
17 Nils van de Putte Kapellen
18 Tom van Peer Zoersel
19 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
20 Glenn Verresen Kalmthout
21 Dennis Herijgers Rijsbergen
22 Thomas Leys Vosselaar
23 Kevin Vissers Drunen
24 Pieter Schoeters Zoersel
25 Denian Pieters Anna Jacobapolder
26 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
27 Jorn Verresen Kalmthout
28 Matthew Roks St.Willebrord
29 Joshua Roks St.Willebrord
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen