• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Rucphen 2021


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout Broeckx Wortel
2 Synn Cami Zoersel
3 Siem Jansen Tholen
4 Leon Kouwenbergh Stabroek
5 Stan Hannes Essen
6 Mats Hendrick Minderhout
7 Amy Vermunt Standdaarbuiten
8 Thibaut Gimbrere Poppel
9 Julius Artuur Brands Brecht
10 Floor Groffen Riel
DNF Tjeuke Akkermans St.willebrord
DNF Bobbi Hofwegen Zegge
DNF Fenna Krielen Zegge
DNF Jolie Smits Zegge
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Fien van den Biggelaar Galder
4 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
5 Robbe Broeckx Wortel
6 Jens Baets Minderhout
7 Phill Vinck Kalmthout
8 Shania Heijnen Bosschenhoofd
9 Jack Leon Brands Brecht
10 Hanne Sanders Essen
11 Mila Prins Hank
12 Liam Wijnants Merksplas
13 Benthe Klippel Etten-leur
14 Seppe Backx Kalmthout
15 Leon van Gestel Rijkevorsel
16 Fer van den Broek Sprundel
17 Olivier van Berchem Kalmthout
18 Jop Kok Kruisland
19 Siebe Hoes Vorselaar
20 Feel Wouters Gierle
21 Mats Traksel Rucphen
22 Vic de Feyter Rijkevorsel
23 Stan Vereecken Wuustwezel
24 Léon Gimbrere Poppel
25 Matti Akkermans St.willebrord
26 Elisa Monde St.willebrord
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Olivier Klippel Etten-leur
4 Tymo de Ruiter Tilburg
5 Lukas Bresseleers Gierle
6 Ferre Celen Tessenderlo
7 Loris Olislaegers
8 Mil Vereecken Wuustwezel
9 Finn Klaus Breda
10 Ivana Heeren Sprundel
11 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
12 Finn van Riel Rijen
13 Nio Theys Oelegem
14 Levy Vermunt Standdaarbuiten
15 Jamie Cornelis Chaam
16 Jurre Raats Wuustwezel
17 Kai Jochems Rijsbergen
18 Senne Potters Beerse
19 Brent Roosmalen Tilburg
20 Daan Mullaert Kapelle
21 Pieter Postma Rijsbergen
22 Kyan Janssens Schelle
23 Siem Peeters Dessel
24 Rune Kools Rijkevorsel
25 Sees Goorden Roosendaal
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Delano Heeren Sprundel
2 Maxime Smits Lille
3 Jop van den Biggelaar Galder
4 Raf Bastiaansen Sprundel
5 Elena van der Veken Sint Jansteen
6 Gijs van den Biggelaar Galder
7 Laurens Wilssens Brecht
8 Steff de Bruijn Oud-beijerland
9 Joren Celen Tessenderlo
10 Sam Mullaert Kapelle
11 Seppe Sanders Essen
12 Mathijs Klippel Etten-leur
13 Stan Zeelenberg `s Gravendeel
14 Jelle van Laer Turnhout
15 Rik Vanhooydonck Kalmthout
16 Milan Leukemans Nijlen
17 Coen de Man St. Willebrord
18 Seppe van Laer Turnhout
19 Thibo van Loon Berendrecht
20 Milan Janssens Schelle
21 Ollie Peelman Kalmthout
22 Tygo van Riel Rijen
23 Pim de Wacht Esbeek
24 Lars Huijskens Huijbergen
25 Jesse Roks St.willebrord
26 Thomas Gilles Kaatsheuvel
27 Mats Graat Tilburg
28 Amélie van Voorden Etten-leur
29 Roy Haemels Zegge
30 Victor Mortelmans Zoersel
31 Tibe van Everbroeck Kapellen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Thijs Vrij Hellevoetsluis
4 Bram van Dun Dorst
5 Robin van Brugge Ridderkerk
6 Joer Post Delfgauw
7 Brent Jongenelen Steenbergen
8 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
9 Xander Jacobs Turnhout
10 Axl Hermans Westmalle
11 Luken Kest Oudenbosch
12 Teun Paaimans Kapelle
13 Jasper Ferket Hoevenen
14 Ben de Roos Domburg
15 Milan Jongenelen Rucphen
16 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
17 Tobe van de Pas Kapellen
18 Lukas van Ostaeyen Brecht
19 Pim Schoonwater Tilburg
20 Senne Meeuwes Turnhout
21 Lean Goetschalckx Essen
22 Ruben Eekels Rijkevorsel
23 Stef van Bael Brecht
24 Illio Verbeeck Sint-lenaarts
25 Roemer van Kempen Schijf
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Rens Schalk Rijsbergen
3 Thijs Theuns Zierikzee
4 Thijs Eland Dinteloord
5 Dion Slomp Hoornaar
6 Nick Tesseur Minderhout
7 Sammy Cop Hoogerheide
8 Sem Blaas Bergen Op Zoom
9 Mattisse Smits Lille
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Eltina van Wijk Papendrecht
2 Lieke van Weereld Papendrecht
3 Anke den Brok Nijmegen
4 Kim Lauwerijssen Rucphen
5 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
6 Aimee Schoe Wemeldinge
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Marije van Dun Dorst
9 Sharon Dommanschet Roosendaal
10 Michelle Maas St.willebrord
11 Simone Linders Oud Gastel
12 Chantal Verstraten Roosendaal
13 Kitty Maas Essen
14 Ilona van Ginneken Gilze
15 Sterre Westplate Heinkenszand
16 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
17 Merel Raats Wuustwezel
18 Rebecca Klippel Etten-leur
DNF Florine Hehewerth Prinsenbeek
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tom Goovaerts Stabroek
2 Wim van Roey Beerse
3 Jesse Huijbregts Roosendaal
4 Mick Kallenfels Alphen
5 Marcel de Laat Teteringen
6 Erik Rombouts Wuustwezel
7 Dimi Diels Lille
8 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
9 Marlon Verhaert Huijbergen
10 Kees Boelhouwers Noordhoek
11 Dieter de Waele Halle
12 Jurgen Soffers Wouw
13 Yolan Brems Elegem
14 Michael Angelo Romana Veenendaal
15 Bart Hoes Vorselaar
16 Olaf Runhaar Kapelle
17 Ton van Oers Breda
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gert de Cnodder Vorselaar
2 Edgar van Meer Nispen
3 Bennie van de Heuvel Strijen
4 Ron Veeke Schijf
5 Ton van Korven Diessen
6 Bas van Rijthoven Roosendaal
7 Chris Jacobs Essen
8 Roland van Erp Best
9 Andy van Loon Oud Gastel
10 John Verschuren Oudenbosch
11 Ronald van Looy Grobbendonk
12 Stanny Antonissen Loenhout
13 Hans Beenhakkers Etten-leur
14 Jan Vegter Rhoon
15 Harrie van der Burgt Oss
16 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
17 Peter Jansen Merksplas
18 Ruud Broosus Huijbergen
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Dave van Dun Dorst
3 Guido Mullaert Kapelle
4 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Oss
2 Jerry Kallenfels St.willebrord
3 Brent Raats Minderhout
4 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
5 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
6 Mees Pullen Dussen
7 Lenn Verdijck Ranst
8 Steven Case Breda
9 Jorn Verresen Kapellen
10 Erben van Meer Nispen
11 Maarten de Nijs Huijbergen
12 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
13 Thijs van den Broek Gilze
14 Glenn Verresen Kalmthout
15 Brent Broosus Huijbergen
16 Danny Michielse Kalmthout
17 Nils van de Putte Kapellen
18 Jonas Bruyninckx Kapellen
19 Danny Kenis Ekeren
20 Denian Pieters Anna Jacobapolder
DNF Ramon van de Sande Halsteren
DNF Wouter Verwaal Etten-leur
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen