• Vrienden van WBVC

Bergen op Zoom 2021


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout Broeckx Wortel
2 Synn Cami Zoersel
3 Leon Kouwenbergh Stabroek
4 Stan Hannes Essen
5 Mats Hendrick Minderhout
6 Laurens Martens Merksplas
7 Thijs Koetsenruijter Oud Gastel
8 Julius Artuur Brands Brecht
9 Amy Vermunt Standdaarbuiten
10 Thibaut Gimbrere Poppel
11 Floor Groffen Riel
12 Sebastiaan Pouw Etten-leur
DNF Tjeuke Akkermans St.willebrord
DNF Bobbi Hofwegen Zegge
DNF Fenna Krielen Zegge
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijn Groffen Riel
2 Fien van den Biggelaar Galder
3 Seppe Ley Kontich
4 Jul Woestenborghs Vosselaar
5 Robbe Broeckx Wortel
6 Jens Baets Minderhout
7 Phill Vinck Kalmthout
8 Mila Prins Hank
9 Shania Heijnen Bosschenhoofd
10 Jack Leon Brands Brecht
11 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
12 Jop Kok Kruisland
13 Benthe Klippel Etten-leur
14 Olivier van Berchem Kalmthout
15 Seppe Backx Kalmthout
16 Feel Wouters Gierle
17 Léon Gimbrere Poppel
18 Siebe Hoes Vorselaar
19 Sam Verheijen Deurne
20 Mats Traksel Rucphen
21 Luka Dierckx Lichtaart
22 Kirsten van Geloven Poppel
23 Tuur Peeters Dessel
24 Finn Lambrechts Kalmthout
25 Warre Potters Beerse
26 Dries Cornelissen Halle-zoersel
27 Matti Akkermans St.willebrord
28 Elisa Monde St.willebrord
29 Daniël Maes Heinkenszand
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Kaj van Dijk Zundert
3 Milla van Looke Wuustwezel
4 Niek Wolthuis Hank
5 Tim Vissenberg Hoeven
6 Olivier Klippel Etten-leur
7 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
8 Ferre Celen Tessenderlo
9 Lukas Bresseleers Gierle
10 Tymo de Ruiter Tilburg
11 Lars Goffa Westmalle
12 Jurre Raats Wuustwezel
13 Loris Olislaegers
14 Thibe Janssen Beringen
15 Finn van Riel Rijen
16 Tobias Pouw Etten-leur
17 Milan Cools Essen
18 Senne Potters Beerse
19 Rune Kools Rijkevorsel
20 Cis Vriends Brecht
21 Levy Vermunt Standdaarbuiten
22 Ivana Heeren Sprundel
23 Brent Roosmalen Tilburg
24 Daan Mullaert Kapelle
25 Matteo Huybregts Vosselaar
26 Sem Dilissen Beerse
27 Thor Libert Vosselaar
28 Kai Jochems Rijsbergen
29 Pieter Postma Rijsbergen
30 Sees Goorden Roosendaal
31 Jules van Dijck Brecht
32 Siem Peeters Dessel
33 Thor Vervloet Vosselaar
34 Nio Theys Oelegem
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maxime Smits Lille
2 Jop van den Biggelaar Galder
3 Elena van der Veken Sint Jansteen
4 Cas van Looke Wuustwezel
5 Sid van Lommel Wechelderzande
6 Sam Mullaert Kapelle
7 Joren Celen Tessenderlo
8 Laurens Wilssens Brecht
9 Florian Doens Oostburg
10 Jelle van Laer Turnhout
11 Gijs van den Biggelaar Galder
12 Stijn van Dongen Gilze
13 Lars Rombouts Wortel
14 Mathijs Klippel Etten-leur
15 Sep Hendrix Baarle-nassau
16 Seppe van Laer Turnhout
17 Santino Fernandez-valor Beringen
18 Liam Huybregts Vosselaar
19 Thibo van Loon Berendrecht
20 Amélie van Voorden Etten-leur
21 Milan Leukemans Nijlen
22 Thijs van Zwieten Breda
23 Mats Graat Tilburg
24 Lars Huijskens Huijbergen
25 Ollie Peelman Kalmthout
26 Jesse Roks St.willebrord
27 Tygo van Riel Rijen
28 Baran van der Zanden Fijnaart
29 Roy Haemels Zegge
30 Cis de Winter Vlimmeren
31 Tobias Dernee Berkel-enschot
32 Thomas Gilles Kaatsheuvel
33 Coen de Man St. Willebrord
34 Victor Mortelmans Zoersel
35 Jairaj Willemse Fijnaart
36 Cedric van Geloven Poppel
37 Tibe van Everbroeck Kapellen
DNF Delano Heeren Sprundel
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Toon Deckers Kalmthout
3 Rune Boden Stabroek
4 Lennes Jacobs Wuustwezel
5 Joer Post Delfgauw
6 Luuk Wolthuis Hank
7 Timo de Baets Ertvelde
8 Thijs Vrij Hellevoetsluis
9 Bob Overdevest Zoetermeer
10 Xander Jacobs Turnhout
11 Brent Jongenelen Steenbergen
12 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
13 Axl Hermans Westmalle
14 Josse Jacobs Rijkevorsel
15 Torben Aerts Minderhout
16 Ben de Roos Domburg
17 Lukas van Ostaeyen Brecht
18 Thijs Janssens Beerse
19 Pim Schoonwater Tilburg
20 Bram van Dun Dorst
21 Jasper Ferket Hoevenen
22 Milan Jongenelen Rucphen
23 Casper Goffa Westmalle
24 Jordan Ost Zoersel
25 Ruben Eekels Rijkevorsel
26 Tobe van de Pas Kapellen
27 Ruben Monster `s Gravendeel
28 Roemer van Kempen Schijf
29 Lean Goetschalckx Essen
30 Illio Verbeeck Sint-lenaarts
DNF Teun Paaimans Kapelle
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kobe van den Bulck Essen
2 Milan de Winter Wuustwezel
3 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
4 Swen Vonk Bergschenhoek
5 Wannes Peeters Essen
6 Dante Broeren Berkel En Rodenrijs
7 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
8 Jasper Vos Bergen Op Zoom
9 Robbe van Hooijdonck Essen
10 Louis Vervecken Herentals
11 Yens Goris Essen
12 Enzo Auwers Poederlee
13 Nick Tesseur Minderhout
14 Sammy Cop Hoogerheide
15 Mattisse Smits Lille
DNF Dion Slomp Hoornaar
DNF Thijs Theuns Zierikzee
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Didi de Vries Wilhelminadorp
2 Eltina van Wijk Papendrecht
3 Anke den Brok Nijmegen
4 Aimee Schoe Wemeldinge
5 Lisette Schoon Best
6 Lieke van Weereld Papendrecht
7 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
8 Sharon Dommanschet Roosendaal
9 Marije van Dun Dorst
10 Annemieke Genyn Wuustwezel
11 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
12 Chantal Verstraten Roosendaal
13 Merel Raats Wuustwezel
14 Lotte Bakx Nispen
15 Florine Hehewerth Prinsenbeek
16 Lisanne de Munnik Kapelle
17 Ilona van Ginneken Gilze
18 Kitty Maas Essen
19 Simone Linders Oud Gastel
20 Laura Kooijman Alblasserdam
DNF Kim Lauwerijssen Rucphen
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vincent Meyvis Zoersel
2 Pim van de Klundert Woensdrecht
3 Wim van Roey Beerse
4 Tom Goovaerts Stabroek
5 Abe Celi Oosterhout
6 Koen van de Klundert Woensdrecht
7 Erik Rombouts Wuustwezel
8 Senna van Iwaarden Yerseke
9 Daan Blijlevens Rijen
10 Dimi Diels Lille
11 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
12 Marlon Verhaert Huijbergen
13 Mischa Beks Wouwse Plantage
14 Gert van der Grijn Ameide
15 Bjorn Goffa Westmalle
16 Ruben van Aart Rilland
17 Yolan Brems Elegem
18 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
19 Jurgen Soffers Wouw
20 Kees Boelhouwers Noordhoek
21 Peter Voesenek Breda
22 Michael Angelo Romana Veenendaal
23 Bart Hoes Vorselaar
24 John de Vries Wilhelminadorp
25 Olaf Runhaar Kapelle
26 Kees Huige Heerle
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ron Veeke Schijf
2 Edgar van Meer Nispen
3 Jos Bogaerts Strijbeek
4 Ton van Korven Diessen
5 Andy van Loon Oud Gastel
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
8 Bas van Rijthoven Roosendaal
9 Stanny Antonissen Loenhout
10 John Verschuren Oudenbosch
11 Michel de Jong Etten-leur
12 Jan Vegter Rhoon
13 Peter Jansen Merksplas
DNF Ruud Broosus Huijbergen
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Dave van Dun Dorst
4 Ivo van Geloven Poppel
5 Wiebe de Jong Tilburg
6 Guido Mullaert Kapelle
7 Christian Jongenelen Rucphen
8 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jerry Kallenfels St.willebrord
2 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
3 Brent Raats Minderhout
4 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
5 Maarten de Nijs Huijbergen
6 Tom Persijn Pulderbos
7 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
8 Steven Case Breda
9 Mees Pullen Dussen
10 Luuk Bierkens Stampersgat
11 Thijs van den Broek Gilze
12 Brent Broosus Huijbergen
13 Erben van Meer Nispen
14 Lenn Verdijck Ranst
15 Glenn Verresen Kalmthout
16 Danny Michielse Kalmthout
17 Franklin van Anrooij Kapelle
18 Jonas Bruyninckx Kapellen
19 Danny Kenis Ekeren
20 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
21 Erik Buijtenen Nijmegen
22 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
DNF Bart van Opdorp Bavel
Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen