• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Breda WV Breda 2 2021


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout Broeckx Wortel
2 Siem Jansen Tholen
3 Stan Hannes Essen
4 Leon Kouwenbergh Stabroek
5 Synn Cami Zoersel
6 Mats Hendrickx Minderhout
7 Sietse Backx Kalmthout
8 Julius Artuur Brands Brecht
9 Floor Groffen Riel
10 Marie Cools Essen
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Robbe Broeckx Wortel
3 Jens Baets Minderhout
4 Tijn Groffen Riel
5 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
6 Fien van den Biggelaar Galder
7 Liam Wijnants Merksplas
8 Jack Leon Brands Brecht
9 Benthe Klippel Etten-leur
10 Feel Wouters Gierle
11 Phill Vinck Kalmthout
12 Shania Heijnen Bosschenhoofd
13 Sam Verheijen Deurne
14 Jop Kok Kruisland
15 Siebe Hoes Vorselaar
16 Hanne Sanders Essen
17 Seth Witvliet Waalwijk
18 Kirsten van Geloven Poppel
19 Seppe Backx Kalmthout
20 Ize de Bonth Oosterhout
21 Fer van den Broek Sprundel
22 Stan Vereecken Wuustwezel
23 Tanguy Cools Nieuwmoer
24 Dries Cornelissen Halle-zoersel
25 Elisa Monde St.willebrord
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Tymo de Ruiter Tilburg
4 Lukas Bresseleers Gierle
5 Niek Wolthuis Hank
6 Bjorn Wisse Rilland
7 Olivier Klippel Etten-leur
8 Ferre Celen Tessenderlo
9 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
10 Loris Olislaegers Rijkevorsel
11 Daan Smans Wechelderzande
12 Mil Vereecken Wuustwezel
13 Lars Goffa Westmalle
14 Nio Theys Oelegem
15 Kaj van Dijk Zundert
16 Kai Jochems Rijsbergen
17 Jarno Leenaerts Achtmaal
18 Pieter Postma Rijsbergen
19 Rune Kools Rijkevorsel
20 Alizee van Voorden Etten-leur
21 Jules van Dijck Brecht
22 Jens van Baal Prinsenbeek
23 Brent Roosmalen Tilburg
24 Jamie Cornelis Chaam
25 Milan Cools Essen
26 Brent Cools Wuustwezel
27 Kyan Janssens Schelle
28 Daan Mullaert Kapelle
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maxime Smits Lille
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Stijn van Dongen Gilze
4 Joren Celen Tessenderlo
5 Sven Wisse Rilland
6 Jop van den Biggelaar Galder
7 Gijs van den Biggelaar Galder
8 Laurens Wilssens Brecht
9 Jelle van Laer Turnhout
10 Seppe van Laer Turnhout
11 Mathijs Klippel Etten-leur
12 Milan Janssens Schelle
13 Lars Rombouts Wortel
14 Rosalie van Bruggen Ridderkerk
15 Thibo van Loon Berendrecht
16 Seppe Sanders Essen
17 Rik Vanhooydonck Kalmthout
18 Nicole van Sighem Breda
19 Liam Huybregts Vosselaar
20 Ollie Peelman Kalmthout
21 Pim de Wacht Esbeek
22 Jesse Roks St.willebrord
23 Mats Graat Tilburg
24 Lars Huijskens Huijbergen
25 Milan Leukemans Nijlen
26 Jels van der Staal Dinteloord
27 Tobias Dernee Berkel-enschot
28 Cedric van Geloven Poppel
29 Victor Mortelmans Zoersel
30 Sven Wolthuis Hank
31 Roy Haemels Zegge
DNF Coen de Man St. Willebrord
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Nick Wisse Rilland
3 Xander Jacobs Turnhout
4 Bram van Dun Dorst
5 Luuk Wolthuis Hank
6 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
7 Josse Jacobs Rijkevorsel
8 Teun Paaimans Kapelle
9 Timo de Baets Ertvelde
10 Robin van Bruggen Ridderkerk
11 Brent Jongenelen Steenbergen
12 Axl Hermans Westmalle
13 Jordan Ost Zoersel
14 Ben de Roos Domburg
15 Thijs Janssens Beerse
16 Milan Jongenelen Rucphen
17 Joer Post Delfgauw
18 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
19 Jasper Ferket Hoevenen
20 Pim Schoonwater Tilburg
21 Tobias van Minnebruggen Zoersel
22 Torben Aerts Minderhout
23 Amber Coninckx Merksplas
24 Lean Goetschalckx Essen
25 Casper Goffa Westmalle
26 Ruben Eekels Rijkevorsel
27 Ruben Monster `s Gravendeel
28 Roemer van Kempen Schijf
29 Loek Graafmans Rijen
30 Luken Kest Oudenbosch
31 Tobe van de Pas Kapellen
32 Mik Strooper Goirle
33 Senne Meeuwes Turnhout
34 Febe Vissenberg Merksplas
35 Thibe van Ostaeyen Schoten
36 Illio Verbeeck Sint-lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Kobe van den Bulck Essen
3 Dante Broeren Berkel En Rodenrijs
4 Wannes Peeters Essen
5 Nick Tesseur Minderhout
6 Sven Hooghordel Zwolle
7 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
8 Sammy Cop Hoogerheide
9 Sem Blaas Bergen Op Zoom
10 Mattisse Smits Lille
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Melissa Nuijten Heinkenszand
3 Lieke van Weereld Papendrecht
4 Kristien Nelen Essen
5 Florine Hehewerth Prinsenbeek
6 Kim Lauwerijssen Rucphen
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Chantal Verstraten Roosendaal
9 Simone Linders Oud Gastel
10 Aimee Schoe Wemeldinge
11 Maud Struijk Nieuwerkerk
12 Anke van Rompay Schilde
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ramon Kreder Oudenbosch
2 Pim van de Klundert Woensdrecht
3 Wim van Roey Beerse
4 Diégo Sandee Geersdijk
5 Xander VAN Dijk Roosendaal
6 Mischa Beks Wouwse Plantage
7 Yuri Gerits Rilland
8 Jesse Huijbregts Roosendaal
9 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
10 Marlon Verhaert Huijbergen
11 Jeffrey Huisman Schiedam
12 Yolan Brems Elegem
13 Dick van Camp Breda
14 Kees Boelhouwers Noordhoek
15 Olaf Runhaar Kapelle
16 Ton van Oers Breda
17 Henk Michielsen Breda
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gert de Cnodder Vorselaar
2 Ron Veeke Schijf
3 Jos Bogaerts Strijbeek
4 Ton van Korven Diessen
5 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
6 Bas van Rijthoven Roosendaal
7 David Thörig St. Miechielsgestel
8 Patrick van Hoof Schoten
9 Roland van Erp Best
10 Andy van Loon Oud Gastel
11 John Verschuren Oudenbosch
12 Ronald van Looy Grobbendonk
13 Michel de Jong Etten-leur
14 Jan Vegter Rhoon
DNF Edgar van Meer Nispen
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Dave van Dun Dorst
4 Ivo Carè Oosterhout
5 Ivo van Geloven Poppel
6 Guido Mullaert Kapelle
7 Christian Jongenelen Rucphen
DNF Wiebe de Jong Tilburg
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
2 Mees Pullen Dussen
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
5 Jamie Lucas Moerdijk
6 Jerry Kallenfels St.willebrord
7 Brent Raats Minderhout
8 Anton Baeyens Rijkevorsel
9 Steven Case Breda
10 Jonas Bruyninckx Kapellen
11 Tom Persijn Pulderbos
12 Danny Kenis Ekeren
13 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
DNF Denian Pieters Anna Jacobapolder
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen