• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Fijnaart 2021


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout Broeckx Wortel
2 Synn Cami Zoersel
3 Fenna Krielen Zegge
4 Thijs Koetsenruijter Oud Gastel
5 Julius Artuur Brands Brecht
6 Thibaut Gimbrere Poppel
7 Bobbi Hofwegen Zegge
8 Jolie Smits Zegge
9 Floor Groffen Riel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Robbe Broeckx Wortel
4 Fien van den Biggelaar Galder
5 Mila Prins Hank
6 Shania Heijnen Bosschenhoofd
7 Benthe Klippel Etten-leur
8 Jack Leon Brands Brecht
9 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
10 Liam Wijnants Merksplas
11 Phill Vinck Kalmthout
12 Feel Wouters Gierle
13 Seppe Backx Kalmthout
14 Léon Gimbrere Poppel
15 Siebe Hoes Vorselaar
16 Sam Verheijen Deurne
17 Stan Vereecken Wuustwezel
18 Tuur Peeters Dessel
19 Finn Lambrechts Kalmthout
20 Vic de Feyter Rijkevorsel
21 Kirsten van Geloven Poppel
22 Dries Cornelissen Halle-zoersel
23 Matti Akkermans St.willebrord
24 Joshua Volders Fijnaart
25 Daniël Maes Heinkenszand
DNF Jens Baets Minderhout
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Olivier Klippel Etten-leur
4 Tymo de Ruiter Tilburg
5 Lukas Bresseleers Gierle
6 Kaj van Dijk Zundert
7 Ferre Celen Tessenderlo
8 Loris Olislaegers Rijkevorsel
9 Bjorn Wisse Rilland
10 Tobias Pouw Etten-leur
11 Thor Libert Vosselaar
12 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
13 Rune Kools Rijkevorsel
14 Kai Jochems Rijsbergen
15 Mil Vereecken Wuustwezel
16 Sem Dilissen Beerse
17 Nio Theys Oelegem
18 Brent Roosmalen Tilburg
19 Alizee van Voorden Etten-leur
20 Pieter Postma Rijsbergen
21 Daan Mullaert Kapelle
22 Melle Jimmink Tilburg
23 Kyan Janssens Schelle
24 Siem Peeters Dessel
25 Thor Vervloet Vosselaar
26 Thomas Lenaerts Rijkevorsel
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maxime Smits Lille
2 Jop van den Biggelaar Galder
3 Sam Mullaert Kapelle
4 Sid van Lommel Wechelderzande
5 Gijs van den Biggelaar Galder
6 Joren Celen Tessenderlo
7 Stijn van Dongen Gilze
8 Laurens Wilssens Brecht
9 Florian Doens Oostburg
10 Lars Rombouts Wortel
11 Sven Wisse Rilland
12 Milan Janssens Schelle
13 Jelle van Laer Turnhout
14 Mathijs Klippel Etten-leur
15 Seppe van Laer Turnhout
16 Rosalie van Bruggen Ridderkerk
17 Milan Leukemans Nijlen
18 Coen de Man St. Willebrord
19 Rik Vanhooydonck Kalmthout
20 Thijs van Zwieten Breda
21 Pim de Wacht Esbeek
22 Ollie Peelman Kalmthout
23 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
24 Lex Torfs Lint
25 Lars Huijskens Huijbergen
26 Thomas Gilles Kaatsheuvel
27 Amélie van Voorden Etten-leur
28 Thibo van Loon Berendrecht
29 Jesse Roks St.willebrord
30 Willem-jan Overdevest Zoetermeer
31 Victor Mortelmans Zoersel
32 Jairaj Willemse Fijnaart
33 Baran van der Zanden Fijnaart
34 Cedric van Geloven Poppel
DNF Roy Haemels Zegge
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Joer Post Delfgauw
3 Robin van Brugge Ridderkerk
4 Bram van Dun Dorst
5 Nick Wisse Rilland
6 Teun Paaimans Kapelle
7 Ben de Roos Domburg
8 Brent Jongenelen Steenbergen
9 Xander Jacobs Turnhout
10 Bob Overdevest Zoetermeer
11 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
12 Josse Jacobs Rijkevorsel
13 Thijs Janssens Beerse
14 Melissa Nuijten Heinkenszand
15 Jordan Ost Zoersel
16 Milan Jongenelen Rucphen
17 Jasper Ferket Hoevenen
18 Axl Hermans Westmalle
19 Torben Aerts Minderhout
20 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
21 Lean Goetschalckx Essen
22 Pim Schoonwater Tilburg
23 Ruben Eekels Rijkevorsel
24 Lukas van Ostaeyen Brecht
25 Roemer van Kempen Schijf
26 Tibe Vansweevelt Ravels
DNF Mik Strooper Goirle
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kobe van den Bulck Essen
2 Martijn Braspenning Etten-leur
3 Wannes Peeters Essen
4 Nick Tesseur Minderhout
5 Sven Hooghordel Zwolle
6 Bartel Wouters Veerle-laakdal
7 Thijs Eland Dinteloord
8 Mattisse Smits Lille
9 Sammy Cop Hoogerheide
10 Sem Blaas Bergen Op Zoom
11 Ganny Frijters Fijnaart
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anke den Brok Nijmegen
2 Aimee Schoe Wemeldinge
3 Marije van Dun Dorst
4 Laura Kooijman Alblasserdam
5 Ilona van Ginneken Gilze
6 Simone Linders Oud Gastel
7 Lotte Bakx Nispen
8 Sharon Dommanschet Roosendaal
9 Chantal Verstraten Roosendaal
10 Lisanne de Munnik Kapelle
11 Sterre Westplate Heinkenszand
12 Kitty Maas Essen
13 Anke van Rompay Schilde
DNF Isère Koster Etten-leur
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Rombouts Wuustwezel
2 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
3 Daan Blijlevens Rijen
4 Mischa Beks Wouwse Plantage
5 Michel Nuijten Heinkenszand
6 Marlon Verhaert Huijbergen
7 Senna van Iwaarden Yerseke
8 Kees Boelhouwers Noordhoek
9 Nelis Koeken Oud Gastel
10 Michiel Jansen Klundert
11 Yolan Brems Elegem
12 Dick van Camp Breda
13 Paul Moerland Fijnaart
14 Robin van Hamburg Fijnaart
15 Michael Angelo Romana Veenendaal
16 Olaf Runhaar Kapelle
17 Lars Dierks Fijnaart
18 Jan Frijters Fijnaart
19 Piet Frijters Fijnaart
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gert de Cnodder Vorselaar
2 Ron Veeke Schijf
3 Jos Bogaerts Strijbeek
4 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Andy van Loon Oud Gastel
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 John Verschuren Oudenbosch
9 Roland van Erp Best
10 Chris Jacobs Essen
11 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
12 Stanny Antonissen Loenhout
13 Ronald van Looy Grobbendonk
14 Michel de Jong Etten-leur
15 Harrie van der Burgt Oss
16 Jan Vegter Rhoon
17 Ronald Nijs Heist Op Den Berg
18 Peter Jansen Merksplas
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Dave van Dun Dorst
4 Guido Mullaert Kapelle
5 Ivo van Geloven Poppel
6 Wiebe de Jong Tilburg
7 Christian Jongenelen Rucphen
DNF Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Oss
2 Jerry Kallenfels St.willebrord
3 Gianni Vermeiren Meerdonk
4 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
5 Brent Raats Minderhout
6 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
7 Maarten de Nijs Huijbergen
8 Brent Broosus Huijbergen
9 Mees Pullen Dussen
10 Steven Case Breda
11 Tom Persijn Pulderbos
12 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
13 Jonas Bruyninckx Kapellen
14 Jorn Verresen Kapellen
15 Luuk Bierkens Stampersgat
16 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
17 Thijs van den Broek Gilze
18 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
19 Hein Biemans Hoeven
20 Danny Kenis Ekeren
21 Erik Buijtenen Nijmegen
22 Danny Michielse Kalmthout
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen