• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Liesbosch Breda 2021


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Synn Cami Zoersel
2 Siem Jansen Tholen
3 Wout Broeckx Wortel
4 Leon Kouwenbergh Stabroek
5 Fenna Krielen Zegge
6 Gust Mols Poederlee
7 Sietse Backx Kalmthout
8 Stan Hannes Essen
9 Illa Vinck Kalmthout
10 Marie Cools Essen
11 Julius Artuur Brands Brecht
12 Wessel Witvliet Waalwijk
13 Bobbi Hofwegen Zegge
14 Floor Groffen Riel
DNF Tjeuke Akkermans St.willebrord
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijn Groffen Riel
2 Jens Baets Minderhout
3 Lova le Grand Eindhoven
4 Phill Vinck Kalmthout
5 Fien van den Biggelaar Galder
6 Mila Prins Hank
7 Robbe Broeckx Wortel
8 Seppe Ley Kontich
9 Shania Heijnen Bosschenhoofd
10 Benthe Klippel Etten-leur
11 Liam Wijnants Merksplas
12 Siebe Hoes Vorselaar
13 Sam Verheijen Deurne
14 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
15 Sepp van `t Leengoed Etten-leur
16 Seppe Backx Kalmthout
17 Tanguy Cools Nieuwmoer
18 Jack Leon Brands Brecht
19 Jop Kok Kruisland
20 Seth Witvliet Waalwijk
21 Mats Traksel Rucphen
22 Rik Mols Poederlee
23 Ize de Bonth Oosterhout
24 Stan Vereecken Wuustwezel
25 Tuur Peeters Dessel
26 Dries Cornelissen Halle-zoersel
27 Elisa Monde St.willebrord
28 Matti Akkermans St.willebrord
DNF Fer van den Broek Sprundel
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Tymo de Ruiter Tilburg
3 Niek Wolthuis Hank
4 Daan Smans Wechelderzande
5 Lukas Bresseleers Gierle
6 Olivier Klippel Etten-leur
7 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
8 Lars Goffa Westmalle
9 Thor Libert Vosselaar
10 Tim Vissenberg Hoeven
11 Loris Olislaegers Rijkevorsel
12 Nio Theys Oelegem
13 Ferre Celen Tessenderlo
14 Nick van Eck Lieshout
15 Brent Roosmalen Tilburg
16 Mil Vereecken Wuustwezel
17 Tobias Pouw Etten-leur
18 Milan Cools Essen
19 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
20 Finn van Riel Rijen
21 Alizee van Voorden Etten-leur
22 Thor Vervloet Vosselaar
23 Kai Jochems Rijsbergen
24 Jules van Dijck Brecht
25 Mats Vermonden Zoersel
26 Nina van Eck Lieshout
27 Siem Peeters Dessel
28 Daan Mullaert Kapelle
29 Pieter Postma Rijsbergen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maxime Smits Lille
2 Steff de Bruijn Oud-beijerland
3 Sid van Lommel Wechelderzande
4 Joren Celen Tessenderlo
5 Gijs van den Biggelaar Galder
6 Laurens Wilssens Brecht
7 Stijn van Dongen Gilze
8 Sam Mullaert Kapelle
9 Jelle van Laer Turnhout
10 Mathijs Klippel Etten-leur
11 Rik Vanhooydonck Kalmthout
12 Seppe van Laer Turnhout
13 Florian Doens Oostburg
14 Raf Bastiaansen Sprundel
15 Mats Graat Tilburg
16 Kai van Hoof Mierlo
17 Rosalie van Bruggen Ridderkerk
18 Pim de Wacht Esbeek
19 Melvin Couque Oostburg
20 Linus le Grand Eindhoven
21 Thijs van Zwieten Breda
22 Cedric van Geloven Poppel
23 Thibo van Loon Berendrecht
24 Nicole van Sighem Breda
25 Coen de Man St. Willebrord
26 Tobias Dernee Berkel-enschot
27 Milan Leukemans Nijlen
28 Ollie Peelman Kalmthout
29 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
30 Lars Huijskens Huijbergen
31 Roy Haemels Zegge
32 Sven Wolthuis Hank
33 Amélie van Voorden Etten-leur
34 Jesse Roks St.willebrord
35 Jairaj Willemse Fijnaart
36 Baran van der Zanden Fijnaart
37 Victor Mortelmans Zoersel
38 Jels van der Staal Dinteloord
DNF Delano Heeren Sprundel
DNF Lars Rombouts Wortel
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Robin van Bruggen Ridderkerk
4 Josse Jacobs Rijkevorsel
5 Bob Overdevest Zoetermeer
6 Milan Jongenelen Rucphen
7 Bram van Dun Dorst
8 Joer Post Delfgauw
9 Xander Jacobs Turnhout
10 Axl Hermans Westmalle
11 Lean Goetschalckx Essen
12 Ben de Roos Domburg
13 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
14 Teun Paaimans Kapelle
15 Thijs Janssens Beerse
16 Lode Backx Rijkevorsel
17 Jasper Ferket Hoevenen
18 Casper Goffa Westmalle
19 Luuk Wolthuis Hank
20 Lukas van Ostaeyen Brecht
21 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
22 Luken Kest Oudenbosch
23 Pim Schoonwater Tilburg
24 Ruben Eekels Rijkevorsel
25 Jordan Ost Zoersel
26 Loek Graafmans Rijen
27 Amber Coninckx Merksplas
28 Torben Aerts Minderhout
29 Thibe van Ostaeyen Schoten
30 Roemer van Kempen Schijf
31 Illio Verbeeck Sint-lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Swen Vonk Bergschenhoek
2 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
3 Dante Broeren Berkel En Rodenrijs
4 Sven Hooghordel Zwolle
5 Renzo Moretti Kapelle
6 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
7 Thijs Eland Dinteloord
8 Sammy Cop Hoogerheide
9 Nick Tesseur Minderhout
10 Mattisse Smits Lille
11 Wannes Peeters Essen
12 Sem Blaas Bergen Op Zoom
13 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Florine Hehewerth Prinsenbeek
2 Isère Koster Etten-leur
3 Zara Ansems Lage Zwaluwe
4 Kim Lauwerijssen Rucphen
5 Simone Linders Oud Gastel
6 Lieke van Weereld Papendrecht
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Lotte Bakx Nispen
9 Laura Kooijman Alblasserdam
10 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
11 Ilona van Ginneken Gilze
12 Maud Struijk Nieuwerkerk
13 Anke van Rompay Schilde
14 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
DNF Chantal Verstraten Roosendaal
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ramon Kreder Oudenbosch
2 Pim van de Klundert Woensdrecht
3 Yuri Gerits Rilland
4 Marcel de Laat Teteringen
5 Mischa Beks Wouwse Plantage
6 Jesse Huijbregts Roosendaal
7 Diégo Sandee Geersdijk
8 Xander VAN Dijk Roosendaal
9 Marlon Verhaert Huijbergen
10 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
11 Michel Nuijten Heinkenszand
12 Marcel Wildhagen Etten-leur
13 Jeffrey Huisman Schiedam
14 Kees Boelhouwers Noordhoek
15 Noah Jans Duffel
16 Olaf Roest Reeuwijk
17 Yolan Brems Elegem
18 Peter Geelen Breda
19 Peter Voesenek Breda
20 Olaf Runhaar Kapelle
21 Davy Mertens Oudenbosch
22 Rik Persijn Pulderbos
23 Jurgen Soffers Wouw
24 Ton van Oers Breda
DNF Wim van Roey Beerse
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Gert de Cnodder Vorselaar
3 Ron Veeke Schijf
4 Edgar van Meer Nispen
5 Ton van Korven Diessen
6 Bas van Rijthoven Roosendaal
7 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
8 Ronald van Looy Grobbendonk
9 Stanny Anthonissen Loenhout
10 Andy van Loon Oud Gastel
11 Patrick van Hoof Schoten
12 Roland van Erp Best
13 Harrie van der Burgt Oss
14 John Verschuren Oudenbosch
15 Hans Beenhakkers Etten-leur
16 Dave Andriese Rotterdam
17 Michel de Jong Etten-leur
18 Chris Jacobs Essen
19 Jan Vegter Rhoon
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Dave van Dun Dorst
3 Ivo van Geloven Poppel
4 Patrick Heynen Herpt
5 Guido Mullaert Kapelle
6 Wiebe de Jong Tilburg
7 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jerry Kallenfels St.willebrord
2 Brent Raats Minderhout
3 Mees Pullen Dussen
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Steven Case Breda
6 Tom Persijn Pulderbos
7 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
8 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
9 Jamie Lucas Moerdijk
10 Jonas Bruyninckx Kapellen
11 Jorn Verresen Kapellen
12 Brent Broosus Huijbergen
13 Anton Baeyens Rijkevorsel
14 Danny Kenis Ekeren
15 Thijs van den Broek Gilze
16 Beau Drijdijk Hoogerheide
17 Nicola Buydens Kapellen
18 Danny Michielse Kalmthout
19 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
20 Denian Pieters Anna Jacobapolder
DNF Jari Beenhakkers Etten-leur
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen