• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Oosterhout 2021


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout Broeckx Wortel
2 Synn Cami Zoersel
3 Leon Kouwenbergh Stabroek
4 Siem Jansen Tholen
5 Faas van Mook Made
6 Fenna Krielen Zegge
7 Stan Hannes Essen
8 Mats Hendrickx Minderhout
9 Bobbi Hofwegen Zegge
10 Loes Jochems Raamsdonksveer
11 Jolie Smits Zegge
DNF Illa Vinck Kalmthout
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Robbe Broeckx Wortel
3 Mila Prins Hank
4 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
5 Fien van den Biggelaar Galder
6 Shania Heijnen Bosschenhoofd
7 Jens Baets Minderhout
8 Jack Leon Brands Brecht
9 Phill Vinck Kalmthout
10 Liam Wijnants Merksplas
11 Feel Wouters Gierle
12 Teun Smeekens Rijen
13 Sam Verheijen Deurne
14 Jop Kok Kruisland
15 Seth Witvliet Waalwijk
16 Seppe Backx Kalmthout
17 Stan Vereecken Wuustwezel
18 Sepp van `t Leengoed Etten-leur
19 Ize de Bonth Oosterhout
20 Tim van Tunen Oosterhout
21 Finn Lambrechts Kalmthout
22 Tuur Peeters Dessel
23 Kirsten van Geloven Poppel
24 Dries Cornelissen Halle-zoersel
25 Mila de Cleyn Kapellen
26 Matti Akkermans St.willebrord
27 Daniël Maes Heinkenszand
28 Elisa Monde St.willebrord
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Ferre Celen Tessenderlo
4 Finn van Riel Rijen
5 Lars Goffa Westmalle
6 Mil Vereecken Wuustwezel
7 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
8 Kai Jochems Rijsbergen
9 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
10 Thor Libert Vosselaar
11 Daan Smans Wechelderzande
12 Rune Kools Rijkevorsel
13 Finn Klaus Breda
14 Mats Vermonden Zoersel
15 Loris Olislaegers Rijkevorsel
16 Sem Dilissen Beerse
17 Jamie Cornelis Chaam
18 Milan Cools Essen
19 Brent Roosmalen Tilburg
20 Jules van Dijck Brecht
21 Daan Mullaert Kapelle
22 Pieter Postma Rijsbergen
23 Mirte Willems Weelde
24 Siem Peeters Dessel
25 Stijn Jochems Raamsdonkveer
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maxime Smits Lille
2 Sid van Lommel Wechelderzande
3 Stijn van Dongen Gilze
4 Jop van den Biggelaar Galder
5 Joren Celen Tessenderlo
6 Gijs van den Biggelaar Galder
7 Laurens Wilssens Brecht
8 Jelle van Laer Turnhout
9 Seppe van Laer Turnhout
10 Thibo van Loon Berendrecht
11 Coen de Man St. Willebrord
12 Milan Leukemans Nijlen
13 Mike Verkleij Gouda
14 Rik Vanhooydonck Kalmthout
15 Pim de Wacht Esbeek
16 Thijs van Zwieten Breda
17 Tygo van Riel Rijen
18 Jesse Roks St.willebrord
19 Yaco Caron Den Hout
20 Lars Huijskens Huijbergen
21 Ollie Peelman Kalmthout
22 Thomas Gilles Kaatsheuvel
23 Victor Mortelmans Zoersel
24 Roy Haemels Zegge
25 Jairaj Willemse Fijnaart
26 Cedric van Geloven Poppel
27 Baran van der Zanden Fijnaart
DNF Rosalie van Bruggen Ridderkerk
DNF Mats Graat Tilburg
DNF Arnout Wuilmus Neerpelt
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Teun Paaimans Kapelle
3 Robin van Brugge Ridderkerk
4 Brent Jongenelen Steenbergen
5 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
6 Bram van Dun Dorst
7 Xander Jacobs Turnhout
8 Nick Wisse Rilland
9 Axl Hermans Westmalle
10 Josse Jacobs Rijkevorsel
11 Nick Verkleij Gouda
12 Ben de Roos Domburg
13 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
14 Jasper Ferket Hoevenen
15 Thijs Janssens Beerse
16 Pim Schoonwater Tilburg
17 Lode Backx Rijkevorsel
18 Quino da Encarnacao Rotterdam
19 Jordan Ost Zoersel
20 Lean Goetschalckx Essen
21 Roemer van Kempen Schijf
22 Lukas van Ostaeyen Brecht
23 Casper Goffa Westmalle
24 Tibe Vansweevelt Ravels
25 Ruben Eekels Rijkevorsel
26 Illio Verbeeck Sint-lenaarts
27 Denzel van Steenhoven Oosterhout
DNF Milan Jongenelen Rucphen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Prins Hank
2 Victor Hugo Brenders Dongen
3 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
4 Mees De Vos Heinkenszand
5 Thijs Theuns Zierikzee
6 Jordy Verkleij Gouda
7 Enzo Auwers Poederlee
8 Sven Hooghordel Zwolle
9 Nick Tesseur Minderhout
10 Sammy Cop Hoogerheide
11 Mattisse Smits Lille
12 Sem Blaas Bergen Op Zoom
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
2 Anke den Brok Nijmegen
3 Marije van Dun Dorst
4 Lieke van Weereld Papendrecht
5 Laura Kooijman Alblasserdam
6 Eltina van Wijk Papendrecht
7 Kim Lauwerijssen Rucphen
8 Sharon Dommanschet Roosendaal
9 Florine Hehewerth Prinsenbeek
10 Chantal Verstraten Roosendaal
11 Simone Linders Oud Gastel
12 Ilona van Ginneken Gilze
13 Lotte Bakx Nispen
14 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
15 Lisanne de Munnik Kapelle
16 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
17 Zara Ansems Lage Zwaluwe
18 Kitty Maas Essen
19 Anke van Rompay Schilde
DNF Aimee Schoe Wemeldinge
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Ramon Kreder Oudenbosch
3 Tom Goovaerts Stabroek
4 Wim van Roey Beerse
5 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
6 Abe Celi Oosterhout
7 Daan Blijlevens Rijen
8 Erik Rombouts Wuustwezel
9 Jesse Huijbregts Roosendaal
10 Jeroen van Vught Tilburg
11 Brent van Tilborgh Stabroek
12 Marlon Verhaert Huijbergen
13 Noah Jans Duffel
14 Jeffrey Huisman Schiedam
15 Rudi de Wit Gilze
16 Michael Angelo Romana Veenendaal
17 Yolan Brems Elegem
18 Dick van Camp Breda
19 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
20 Kees Boelhouwers Noordhoek
21 Jurgen Soffers Wouw
22 Olaf Runhaar Kapelle
23 Peter Voesenek Breda
24 Dieter de Waele Halle
25 Henk Michielsen Breda
DNF Jeroen Boelhouwers Noordhoek
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gert de Cnodder Vorselaar
2 Edgar van Meer Nispen
3 Michel Groenendaal St. Michielsgestel
4 Ron Veeke Schijf
5 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
6 Bas van Rijthoven Roosendaal
7 Ton van Korven Diessen
8 Patrick van Hoof Schoten
9 Andy van Loon Oud Gastel
10 Stanny Antonissen Loenhout
11 John Verschuren Oudenbosch
12 Coen Schillemans Roosendaal
13 Chris Jacobs Essen
14 Ronald Nijs Heist Op Den Berg
15 Michel de Jong Etten-leur
16 Harrie van der Burgt Oss
17 Jan Vegter Rhoon
DNF Menno Grootjans Tilburg
DNF Ronald van Looy Grobbendonk
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Kris Smits Lille
3 Stephan Muijers Nunhem
4 Ruud Goorden Roosendaal
5 Jurgen Schrik Rijen
6 Job Jansen Malden
7 Patrick Heynen Herpt
8 Dave van Dun Dorst
9 Wiebe de Jong Tilburg
10 Ivo van Geloven Poppel
11 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joerie Lambrechts Kalmthout
2 Jerry Kallenfels St.willebrord
3 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
4 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
5 Gianni Vermeiren Meerdonk
6 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
7 Maarten de Nijs Huijbergen
8 Anton Baeyens Rijkevorsel
9 Steven Case Breda
10 Tom Persijn Pulderbos
11 Jonas Bruyninckx Kapellen
12 Brent Broosus Huijbergen
13 Jorn Verresen Kapellen
14 Yannick Sprangers Brecht
15 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
16 Laurens Boden Heusden-zolder
17 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
18 Nils van de Putte Kapellen
19 Danny Kenis Ekeren
20 Danny Michielse Kalmthout
21 Ramon van de Sande Halsteren
DNF Luuk Bierkens Stampersgat
DNF Erben van Meer Nispen
DNF Wouter Verwaal Etten-leur
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen