• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Roosendaal 2 2021


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Leon Kouwenbergh Stabroek
2 Siem Jansen Tholen
3 Fenna Krielen Zegge
4 Stan Hannes Essen
5 Lowik Maegh Rijkevorsel
6 Sietse Backx Kalmthout
7 Julius Artuur Brands Brecht
8 Illa Vinck Kalmthout
9 Jolie Smits Zegge
10 Floor Groffen Riel
11 Amy Vermunt Standdaarbuiten
12 Bobbi Hofwegen Zegge
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijn Groffen Riel
2 Seppe Ley Kontich
3 Jens Baets Minderhout
4 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
5 Liam Wijnants Merksplas
6 Phill Vinck Kalmthout
7 Jack Leon Brands Brecht
8 Shania Heijnen Bosschenhoofd
9 Mila Prins Hank
10 Benthe Klippel Etten-leur
11 Sepp van `t Leengoed Etten-leur
12 Sam Verheijen Deurne
13 Noud vd Broek Ossendrecht
14 Seppe Backx Kalmthout
15 Jop Kok Kruisland
16 Ize de Bonth Oosterhout
17 Kirsten van Geloven Poppel
18 Fer van den Broek Sprundel
19 Stan Vereecken Wuustwezel
20 Mats Traksel Rucphen
21 Myrthe Machielse Heerle
22 Tanguy Cools Nieuwmoer
23 Finn Lambrechts Kalmthout
24 Tuur Peeters Dessel
25 Dries Cornelissen Halle-zoersel
26 Matti Akkermans St.willebrord
27 Daniël Maes Heinkenszand
28 Elisa Monde St.willebrord
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Etten-leur
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Niek Wolthuis Hank
4 Tymo de Ruiter Tilburg
5 Lukas Bresseleers Gierle
6 Mathis Maegh Rijkevorsel
7 Ferre Celen Tessenderlo
8 Lars Goffa Westmalle
9 Kaj van Dijk Zundert
10 Loris Olislaegers Rijkevorsel
11 Thor Libert Vosselaar
12 Mil Vereecken Wuustwezel
13 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
14 Daan Smans Wechelderzande
15 Bjorn Wisse Rilland
16 Kai Jochems Rijsbergen
17 Levy Vermunt Standdaarbuiten
18 Jarno Leenaerts Achtmaal
19 Milan Cools Essen
20 Alizee van Voorden Etten-leur
21 Mats Vermonden Zoersel
22 Brent Roosmalen Tilburg
23 Daan Mullaert Kapelle
24 Pieter Postma Rijsbergen
25 Jurre Raats Wuustwezel
26 Jamie Cornelis Chaam
27 Kylano Nolmeijer Hoogerheide
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Delano Heeren Sprundel
2 Stijn van Dongen Gilze
3 Sven Wisse Rilland
4 Sam Mullaert Kapelle
5 Joren Celen Tessenderlo
6 Laurens Wilssens Brecht
7 Steff de Bruijn Oud-beijerland
8 Jelle van Laer Turnhout
9 Mathijs Klippel Etten-leur
10 Rik Vanhooydonck Kalmthout
11 Ollie Peelman Kalmthout
12 Coen de Man St. Willebrord
13 Thibo van Loon Berendrecht
14 Seppe van Laer Turnhout
15 Rosalie van Bruggen Ridderkerk
16 Thijs van Zwieten Breda
17 Melvin Couque Oostburg
18 Lars Huijskens Huijbergen
19 Pim de Wacht Esbeek
20 Milan Leukemans Nijlen
21 Amélie van Voorden Etten-leur
22 Mats Graat Tilburg
23 Jesse Roks St.willebrord
24 Finn van Mieghem Merksem
25 Cedric van Geloven Poppel
26 Jels van der Staal Dinteloord
27 Roy Haemels Zegge
28 Sepp van Mieghem Merksem
29 Victor Mortelmans Zoersel
30 Jairaj Willemse Fijnaart
31 Sarah Welschot Bergen Op Zoom
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Nick Wisse Rilland
4 Robin van Bruggen Ridderkerk
5 Joer Post Delfgauw
6 Xander Jacobs Turnhout
7 Teun Paaimans Kapelle
8 Brent Jongenelen Steenbergen
9 Luuk Wolthuis Hank
10 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
11 Thyn Jacobs Etten-leur
12 Axl Hermans Westmalle
13 Ben de Roos Domburg
14 Josse Jacobs Rijkevorsel
15 Bram van Dun Dorst
16 Jasper Ferket Hoevenen
17 Jordan Ost Zoersel
18 Thijs Janssens Beerse
19 Bob Overdevest Zoetermeer
20 Levi van Dijk Zundert
21 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
22 Pim Schoonwater Tilburg
23 Milan Jongenelen Rucphen
24 Amber Coninckx Merksplas
25 Quino da Encarnacao Rotterdam
26 Lean Goetschalckx Essen
27 Lukas van Ostaeyen Brecht
28 Lode Backx Rijkevorsel
29 Casper Goffa Westmalle
30 Tibe Vansweevelt Ravels
31 Ruben Eekels Rijkevorsel
32 Roemer van Kempen Schijf
33 Stef van Bael Brecht
34 Thibe van Ostaeyen Schoten
35 Illio Verbeeck Sint-lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Martijn Braspenning Etten-leur
2 Swen Vonk Bergschenhoek
3 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
4 Dante Broeren Berkel En Rodenrijs
5 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
6 Renzo Moretti Kapelle
7 Louis Vervecken Herentals
8 Bartel Wouters Veerle-laakdal
9 Nick Tesseur Minderhout
10 Enzo Auwers Poederlee
11 Sven van Merriënboer Wernhout
12 Sammy Cop Hoogerheide
13 Mattisse Smits Lille
14 Sem Blaas Bergen Op Zoom
15 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anke den Brok Nijmegen
2 Aimee Schoe Wemeldinge
3 Lieke van Weereld Papendrecht
4 Laura Kooijman Alblasserdam
5 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
6 Kim Lauwerijssen Rucphen
7 Lotte van Merriënboer Wernhout
8 Florine Hehewerth Prinsenbeek
9 Simone Linders Oud Gastel
10 Lotte Bakx Nispen
11 Ilona van Ginneken Gilze
12 Chantal Verstraten Roosendaal
13 Lisanne de Munnik Kapelle
14 Maud Struijk Nieuwerkerk
15 Sterre Westplate Heinkenszand
16 Anke van Rompay Schilde
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ramon Kreder Oudenbosch
2 Wim van Roey Beerse
3 Tom Goovaerts Stabroek
4 Diégo Sandee Geersdijk
5 Mischa Beks Wouwse Plantage
6 Xander VAN Dijk Roosendaal
7 Jesse Huijbregts Roosendaal
8 Erik Rombouts Wuustwezel
9 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
10 Marlon Verhaert Huijbergen
11 Jeffrey Huisman Schiedam
12 Olaf Roest Reeuwijk
13 Yolan Brems Elegem
14 Michel Nuijten Heinkenszand
15 Michael Angelo Romana Veenendaal
16 Peter Geelen Breda
17 Ruben van Aart Rilland
18 René Minneboo Roosendaal
19 Olaf Runhaar Kapelle
20 Ton van Oers Breda
21 Henk Michielsen Breda
22 Kees Huige Heerle
DNF Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ron Veeke Schijf
2 Edgar van Meer Nispen
3 Jos Bogaerts Strijbeek
4 David Thörig St. Miechielsgestel
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Ton van Korven Diessen
7 Patrick van Hoof Schoten
8 Andy van Loon Oud Gastel
9 Roland van Erp Best
10 John Verschuren Oudenbosch
11 Hans Beenhakkers Etten-leur
12 Stanny Antonissen Loenhout
13 Michel de Jong Etten-leur
14 Chris Jacobs Essen
15 Harrie van der Burgt Oss
16 Jan Vegter Rhoon
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Dave van Dun Dorst
4 Ivo van Geloven Poppel
5 Wiebe de Jong Tilburg
6 Guido Mullaert Kapelle
7 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Oosterholt Made
2 Joerie Lambrechts Kalmthout
3 Jerry Kallenfels St.willebrord
4 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
5 Maarten de Nijs Huijbergen
6 Jonas Bruyninckx Kapellen
7 Anton Baeyens Rijkevorsel
8 Tom Persijn Pulderbos
9 Jamie Lucas Moerdijk
10 Brent Broosus Huijbergen
11 Steven Case Breda
12 Mees Pullen Dussen
13 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
14 Danny Michielse Kalmthout
15 Danny Kenis Ekeren
16 Erik Buijtenen Nijmegen
17 Denian Pieters Anna Jacobapolder
18 Luuk Bierkens Stampersgat
DNF Brent Raats Minderhout
DNF Kevin Ysenbaardt Kalmthout
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen