• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Roosendaal 2021


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Synn Cami Zoersel
2 Leon Kouwenbergh Stabroek
3 Fenna Krielen Zegge
4 Siem Jansen Tholen
5 Gust Mols Poederlee
6 Thijs Koetsenruijter Oud Gastel
7 Stan Hannes Essen
8 Mats Hendrickx Minderhout
9 Julius Artuur Brands Brecht
10 Bobbi Hofwegen Zegge
11 Floor Groffen Riel
DNF Sebastiaan Pouw Etten-leur
DNF Jolie Smits Zegge
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Liam Wijnants Merksplas
4 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
5 Phill Vinck Kalmthout
6 Sepp van `t Leengoed Etten-leur
7 Jens Baets Minderhout
8 Feel Wouters Gierle
9 Jop Kok Kruisland
10 Siebe Hoes Vorselaar
11 Rik Mols Poederlee
12 Sam Verheijen Deurne
13 Ize de Bonth Oosterhout
14 Stan Vereecken Wuustwezel
15 Kirsten van Geloven Poppel
16 Mats Traksel Rucphen
17 Warre Potters Beerse
18 Tanguy Cools Nieuwmoer
19 Jack Leon Brands Brecht
20 Finn Lambrechts Kalmthout
21 Fer van den Broek Sprundel
22 Dries Cornelissen Halle-zoersel
23 Tuur Peeters Dessel
24 Matti Akkermans St.willebrord
25 Daniël Maes Heinkenszand
26 Elisa Monde St.willebrord
DNF Shania Heijnen Bosschenhoofd
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Tim Vissenberg Hoeven
3 Lars Goffa Westmalle
4 Ferre Celen Tessenderlo
5 Lukas Bresseleers Gierle
6 Daan Smans Wechelderzande
7 Kaj van Dijk Zundert
8 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
9 Tobias Pouw Etten-leur
10 Loris Olislaegers Rijkevorsel
11 Senne Potters Beerse
12 Mil Vereecken Wuustwezel
13 Kai Jochems Rijsbergen
14 Thor Libert Vosselaar
15 Rune Kools Rijkevorsel
16 Cis Vriends Brecht
17 Milan Cools Essen
18 Daan Mullaert Kapelle
19 Sem Dilissen Beerse
20 Brent Roosmalen Tilburg
21 Pieter Postma Rijsbergen
22 Thor Vervloet Vosselaar
23 Siem Peeters Dessel
DNF Kylano Nolmeijer Hoogerheide
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maxime Smits Lille
2 Sid van Lommel Wechelderzande
3 Sam Mullaert Kapelle
4 Stijn van Dongen Gilze
5 Joren Celen Tessenderlo
6 Laurens Wilssens Brecht
7 Lars Rombouts Wortel
8 Jelle van Laer Turnhout
9 Seppe van Laer Turnhout
10 Florian Doens Oostburg
11 Coen de Man St. Willebrord
12 Ollie Peelman Kalmthout
13 Rosalie van Bruggen Ridderkerk
14 Rik Vanhooydonck Kalmthout
15 Thijs van Zwieten Breda
16 Lars Huijskens Huijbergen
17 Jesse Roks St.willebrord
18 Pim de Wacht Esbeek
19 Mats Graat Tilburg
20 Milan Leukemans Nijlen
21 Thibo van Loon Berendrecht
22 Amélie van Voorden Etten-leur
23 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
24 Tobias Dernee Berkel-enschot
25 Cedric van Geloven Poppel
26 Victor Mortelmans Zoersel
27 Roy Haemels Zegge
28 Jels van der Staal Dinteloord
29 Jairaj Willemse Fijnaart
30 Baran van der Zanden Fijnaart
31 Sarah Welschot Bergen Op Zoom
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Joer Post Delfgauw
3 Xander Jacobs Turnhout
4 Robin van Bruggen Ridderkerk
5 Brent Jongenelen Steenbergen
6 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
7 Bram van Dun Dorst
8 Teun Paaimans Kapelle
9 Jasper Ferket Hoevenen
10 Thijs Janssens Beerse
11 Ben de Roos Domburg
12 Jordan Ost Zoersel
13 Milan Jongenelen Rucphen
14 Josse Jacobs Rijkevorsel
15 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
16 Lukas van Ostaeyen Brecht
17 Pim Schoonwater Tilburg
18 Amber Coninckx Merksplas
19 Ruben Eekels Rijkevorsel
20 Casper Goffa Westmalle
21 Lean Goetschalckx Essen
22 Roemer van Kempen Schijf
23 Thibe van Ostaeyen Schoten
24 Ruben Monster `s Gravendeel
25 Febe Vissenberg Merksplas
26 Illio Verbeeck Sint-lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Swen Vonk Bergschenhoek
2 Mees De Vos Heinkenszand
3 Renzo Moretti Kapelle
4 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
5 Sven van Merriënboer Wernhout
6 Thijs Eland Dinteloord
7 Nick Tesseur Minderhout
8 Sven Hooghordel Zwolle
9 Bartel Wouters Veerle-laakdal
10 Sverre Herck Wortel
11 Sammy Cop Hoogerheide
12 Mattisse Smits Lille
13 Sem Blaas Bergen Op Zoom
14 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anke den Brok Nijmegen
2 Lieke van Weereld Papendrecht
3 Aimee Schoe Wemeldinge
4 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
5 Florine Hehewerth Prinsenbeek
6 Kim Lauwerijssen Rucphen
7 Sharon Dommanschet Roosendaal
8 Lotte van Merriënboer Wernhout
9 Chantal Verstraten Roosendaal
10 Femke Haijma Peize
11 Zara Ansems Lage Zwaluwe
12 Maud Struijk Nieuwerkerk
13 Lisanne de Munnik Kapelle
14 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
15 Sterre Westplate Heinkenszand
16 Simone Linders Oud Gastel
17 Julia van Aart Wouw
DNF Laura Kooijman Alblasserdam
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Pim van de Klundert Woensdrecht
2 Ramon Kreder Oudenbosch
3 Jeroen Vercammen Waarloos
4 Tom Goovaerts Stabroek
5 Wim van Roey Beerse
6 Mischa Beks Wouwse Plantage
7 Diégo Sandee Geersdijk
8 Xander VAN Dijk Roosendaal
9 Erik Rombouts Wuustwezel
10 Jeroen van Vught Tilburg
11 Jesse Huijbregts Roosendaal
12 Brent van Tilborgh Stabroek
13 Noah Jans Duffel
14 Abe Celi Oosterhout
15 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
16 Niels Spruijt Eindhoven
17 Dimi Diels Lille
18 Jeffrey Huisman Schiedam
19 Yolan Brems Elegem
20 Olaf Roest Reeuwijk
21 Rik Persijn Pulderbos
22 Michael Angelo Romana Veenendaal
23 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
24 Indy Floren Ossendrecht
25 Dieter de Waele Halle
26 Jeroen Smans Wechelderzande
27 Kees Boelhouwers Noordhoek
28 Dick van Camp Breda
29 René Minneboo Roosendaal
30 Ton van Oers Breda
31 Henk Michielsen Breda
32 Kees Huige Heerle
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Edgar van Meer Nispen
2 Jos Bogaerts Strijbeek
3 Ron Veeke Schijf
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
6 David Thörig St. Miechielsgestel
7 Ton van Korven Diessen
8 Patrick van Hoof Schoten
9 Roland van Erp Best
10 Andy van Loon Oud Gastel
11 Coen Schillemans Roosendaal
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Chris Jacobs Essen
14 Stanny Antonissen Loenhout
15 Michel de Jong Etten-leur
16 Harrie van der Burgt Oss
17 Jan Vegter Rhoon
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Dave van Dun Dorst
4 Ivo van Geloven Poppel
5 Guido Mullaert Kapelle
6 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Oosterholt Made
2 Mike Deutekom Oss
3 Jerry Kallenfels St.willebrord
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
6 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
7 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
8 Tom Persijn Pulderbos
9 Erben van Meer Nispen
10 Jorn Verresen Kapellen
11 Steven Case Breda
12 Jonas Bruyninckx Kapellen
13 Laurens Boden Heusden-zolder
14 Mees Pullen Dussen
15 Brent Broosus Huijbergen
16 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
17 Luuk Bierkens Stampersgat
18 Thijs van den Broek Gilze
19 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
20 Danny Michielse Kalmthout
21 Danny Kenis Ekeren
22 Nils van de Putte Kapellen
23 Erik Buijtenen Nijmegen
24 Denian Pieters Anna Jacobapolder
25 Nicola Buydens Kapellen
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen