• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Wolphaartsdijk 2021


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout Broeckx Wortel
2 Synn Cami Zoersel
3 Leon Kouwenbergh Stabroek
4 Fenna Krielen Zegge
5 Siem Jansen Tholen
6 Gust Mols Poederlee
7 Thibaut Gimbrere Poppel
8 Sietse Backx Kalmthout
9 Amand de Herdt Deinze
10 Lowik Maegh Rijkevorsel
11 Julius Artuur Brands Brecht
12 Floor Groffen Riel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Robbe Broeckx Wortel
3 Tijn Groffen Riel
4 Shania Heijnen Bosschenhoofd
5 Liam Wijnants Merksplas
6 Mila Prins Hank
7 Jens Baets Minderhout
8 Benthe Klippel Etten-leur
9 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
10 Feel Wouters Gierle
11 Sam Verheijen Deurne
12 Sepp van `t Leengoed Etten-leur
13 Jack Leon Brands Brecht
14 Seppe Backx Kalmthout
15 Jop Kok Kruisland
16 Siebe Hoes Vorselaar
17 Léon Gimbrere Poppel
18 Stan Vereecken Wuustwezel
19 Rik Mols Poederlee
20 Finn Lambrechts Kalmthout
21 Kirsten van Geloven Poppel
22 Thygo de Peuter Tielen
23 Vic de Feyter Rijkevorsel
24 Dries Cornelissen Halle-zoersel
25 Daniël Maes Heinkenszand
26 Matti Akkermans St.willebrord
27 Elisa Monde St.willebrord
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Niek Wolthuis Hank
3 Mathis Maegh Rijkevorsel
4 Kaj van Dijk Zundert
5 Olivier Klippel Etten-leur
6 Tim Vissenberg Hoeven
7 Lukas Bresseleers Gierle
8 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
9 Mil Vereecken Wuustwezel
10 Lars Goffa Westmalle
11 Kai Jochems Rijsbergen
12 Loris Olislaegers Rijkevorsel
13 Thor Libert Vosselaar
14 Daan Mullaert Kapelle
15 Sverre Matthé Turnhout
16 Kyan Janssens Schelle
17 Alizee van Voorden Etten-leur
18 Brent Roosmalen Tilburg
19 Pieter Postma Rijsbergen
DNF Ferre Celen Tessenderlo
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maxime Smits Lille
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Sid van Lommel Wechelderzande
4 Stijn van Dongen Gilze
5 Joren Celen Tessenderlo
6 Jelle van Laer Turnhout
7 Mathijs Klippel Etten-leur
8 Seppe van Laer Turnhout
9 Lars Rombouts Wortel
10 Milan Janssens Schelle
11 Rik Vanhooydonck Kalmthout
12 Ollie Peelman Kalmthout
13 Thibo van Loon Berendrecht
14 Melvin Couque Oostburg
15 Lars Huijskens Huijbergen
16 Milan Leukemans Nijlen
17 Coen de Man St. Willebrord
18 Thijs van Zwieten Breda
19 Sepp van Mieghem Merksem
20 Mats Graat Tilburg
21 Amélie van Voorden Etten-leur
22 Tobias Dernee Berkel-enschot
23 Willem-jan Overdevest Zoetermeer
24 Victor Mortelmans Zoersel
25 Finn van Mieghem Merksem
26 Cedric van Geloven Poppel
27 Baran van der Zanden Fijnaart
28 Roy Haemels Zegge
29 Jairaj Willemse Fijnaart
DNF Jesse Roks St.willebrord
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Robin van Brugge Ridderkerk
3 Luuk Wolthuis Hank
4 Bob Overdevest Zoetermeer
5 Axl Hermans Westmalle
6 Levi van Dijk Zundert
7 Ben de Roos Domburg
8 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
9 Xander Jacobs Turnhout
10 Teun Paaimans Kapelle
11 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
12 Bram van Dun Dorst
13 Joer Post Delfgauw
14 Thijs Janssens Beerse
15 Torben Aerts Minderhout
16 Jordan Ost Zoersel
17 Milan Jongenelen Rucphen
18 Lukas van Ostaeyen Brecht
19 Jasper Ferket Hoevenen
20 Casper Goffa Westmalle
21 Tibe Vansweevelt Ravels
22 Pim Schoonwater Tilburg
23 Senne Meeuwes Turnhout
24 Febe Vissenberg Merksplas
25 Illio Verbeeck Sint-lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thijs Theuns Zierikzee
2 Wannes Peeters Essen
3 Sammy Cop Hoogerheide
4 Mattisse Smits Lille
5 Sem Blaas Bergen Op Zoom
DNF Nick Tesseur Minderhout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Marije van Dun Dorst
2 Kim Lauwerijssen Rucphen
3 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
4 Florine Hehewerth Prinsenbeek
5 Maud Struijk Nieuwerkerk
6 Simone Linders Oud Gastel
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Chantal Verstraten Roosendaal
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vincent Meyvis Zoersel
2 Ramon Kreder Oudenbosch
3 Tom Goovaerts Stabroek
4 Diégo Sandee Geersdijk
5 Wim van Roey Beerse
6 Mischa Beks Wouwse Plantage
7 Jesse Huijbregts Roosendaal
8 Jeroen van Vught Tilburg
9 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
10 Marlon Verhaert Huijbergen
11 Jeffrey Huisman Schiedam
12 Olaf Roest Reeuwijk
13 Arjan Fierloos Kruiningen
14 Kees Boelhouwers Noordhoek
15 Jurgen Soffers Wouw
16 Dieter de Waele Halle
17 Yolan Brems Elegem
18 Marvin Runhaar Kapelle
19 Michael Angelo Romana Veenendaal
DNF Xander VAN Dijk Roosendaal
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ron Veeke Schijf
2 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
3 Ton van Korven Diessen
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Andy van Loon Oud Gastel
6 Chris Jacobs Essen
7 Michel de Jong Etten-leur
8 Patrick van Hoof Schoten
9 Harrie van der Burgt Oss
10 Jan Vegter Rhoon
11 John Verschuren Oudenbosch
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Dave van Dun Dorst
3 Ivo van Geloven Poppel
4 Guido Mullaert Kapelle
5 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
2 Jerry Kallenfels St.willebrord
3 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
4 Mike Deutekom Oss
5 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
6 Steven Case Breda
7 Jonas Bruyninckx Kapellen
8 Tom Persijn Pulderbos
9 Jorn Verresen Kapellen
10 Anton Baeyens Rijkevorsel
11 Nils van de Putte Kapellen
12 Jeroen Heijens Graauw
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Danny Michielse Kalmthout
15 Danny Kenis Ekeren
16 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
17 Denian Pieters Anna Jacobapolder
18 Jeroen Vegter Rhoon
DNF Maarten de Nijs Huijbergen
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen