• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Bergen op Zoom 2022


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sietse Backx Kalmthout
2 Casey Campbell Lommel
3 Floor Groffen Riel
4 Julius Artuur Brands Brecht
5 Gust Gys Gierle
6 Fabian Heijnen Bosschenhoofd
7 Thibeau Sprangers Beerse
8 James Brands Brecht
9 Liv Lambrechts Kalmthout
10 Julian de Peinder Oosterhout
11 Lilly Kouwenbergh Stabroek
12 Sylke Struik Schoten
13 Renske Bergmans Essen
DNF Jet van de Broek Sprundel
DNF Liam Heeren Hoeven
DNF Liva Krielen Zegge
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Fien van den Biggelaar Galder
2 Benthe Klippel Etten-leur
3 Jack Leon Brands Brecht
4 Nand Asselberghs Broechem
5 Jasper Nys Haacht
6 Leon Smits Brecht
7 Wout Broeckx Wortel
8 Fer van den Broek Sprundel
9 Jim Peeters Tilburg
10 Warre Potters Beerse
11 Stan Vereecken Wuustwezel
12 Leon Kouwenbergh Stabroek
13 Dex Seters Steenbergen
14 Luka Dierckx Lichtaart
15 Stan Hannes Essen
16 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
17 Mats Traksel Rucphen
18 Levi Le Moine Lichtaart
19 Nathan Wolput Lichtaart
20 Siem Jansen Tholen
21 Synn Cami Zoersel
22 Finn Lambrechts Kalmthout
23 Levi Scholten Ossendrecht
24 Milan Akkermans Hoevenen
25 Noor van Meel Essen
26 Jitse Struik Schoten
27 Fenna Krielen Zegge
28 Mats Hendrickx Minderhout
29 Daniël Maes Heinkenszand
30 Amy Vermunt Standdaarbuiten
31 Saar van Eijkeren Hoogerheide
32 Dries Cornelissen Halle-zoersel
33 Reava D Hooghe Grobbendonk
34 Lucas Couque Oostburg
35 Cédric Vissers Minderhout
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bjorn Wisse Rilland
2 Olivier Klippel Etten-leur
3 Robbe Broeckx Wortel
4 Daan Smans Wechelderzande
5 Jarno Leenaerts Achtmaal
6 Jens Baets Minderhout
7 Tijn Groffen Riel
8 Liam Wijnants Merksplas
9 Ferre Celen Tessenderlo
10 Mil Vereecken Wuustwezel
11 Phill Vinck Kalmthout
12 Kai Jochems Rijsbergen
13 Thor Libert Vosselaar
14 Mila Prins Hank
15 Jules van Dijck Brecht
16 Hanne Sanders Essen
17 Senne Potters Beerse
18 Sepp van `t Leengoed Etten-leur
19 Tim Hamelink Steenbergen
20 Seppe Backx Kalmthout
21 Jop Kok Steenbergen
22 Dionne Verkleij Gouda
23 Wouter Leestmans Rijkevorsel
24 Tuur Wagemans Rijkevorsel
25 Keith Schuurbiers Halsteren
26 Ize de Bonth Oosterhout
27 Kirsten van Geloven Poppel
28 Heleen van der Fluit Dongen
DNF Krijn van Eijkeren Hoogerheide
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joren Celen Tessenderlo
2 Senne Cami Zoersel
3 Stijn van Dongen Gilze
4 Gijs van den Biggelaar Galder
5 Seppe Sanders Essen
6 Rik Vanhooydonck Kalmthout
7 Sep Hendrix Baarle-nassau
8 Lars Goffa Westmalle
9 Mats Graat Tilburg
10 Florian Doens Oostburg
11 Coen de Man St. Willebrord
12 Guillaume Goubert Mechelen
13 Ollie Peelman Kalmthout
14 Kaj van Dijk Zundert
15 Kamiel van der Krieken Hechtel
16 Jesse Roks St.willebrord
17 Thomas Gilles Middelbeers
18 Jens van Baal Prinsenbeek
19 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
20 Pim de Wacht Esbeek
21 Melvin Couque Oostburg
22 Loris Olislaegers Rijkevorsel
23 Jeff van Meel Essen
24 Lars Huijskens Huijbergen
25 Mike Verkleij Gouda
26 Tymo de Ruiter Tilburg
27 Senne Joosen Hoogstraten
28 Milo Lievens Westerlo
29 Brent Roosmalen Tilburg
30 Levy Vermunt Standdaarbuiten
31 Rune Kools Rijkevorsel
32 Midas van den Eynde Antwerpen
33 Noah Suijkerbuijk Nispen
34 Sem Dilissen Beerse
35 Daan Mullaert Kapelle
36 Jonah Aarts Halsteren
37 Stijn Lievegoed Lepelstraat
38 Alizée van Voorden Etten-leur
39 Roy Haemels Zegge
40 Max van Eijk Poortvliet
41 Cedric van Geloven Poppel
42 Jamie Cornelis Chaam
DNF Joep Tiberius Hoogerheide
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Maxime Smits Lille
3 Nick Verkleij Gouda
4 Josse Jacobs Rijkevorsel
5 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
6 Axl Hermans Westmalle
7 Lorenz Ivens Lichtaart
8 Laurens Wilssens Brecht
9 Casper Goffa Westmalle
10 Lars Jochems Loenhout
11 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
12 Ruben Monster `s Gravendeel
13 Jop van den Biggelaar Galder
14 Finn Jordens Ham
15 Bart Huijbregts Wernhout
16 Sven Wisse Rilland
17 Vigo van der Krieken Hechtel
18 Pim Voeten Kalmthout
19 Bernd van Bouwel Hove
20 Luc Keijl Halsteren
21 Roemer van Kempen Schijf
22 Jasper Jeurissen Deurne
23 Jarno Struijk Nieuwerkerk
24 Senne Meeuwes Turnhout
25 Lean Goetschalckx Essen
26 Mathijs Klippel Etten-leur
27 Milan Leukemans Nijlen
28 Teun Rozendaal Bleiswijk
29 Thibo van Loon Berendrecht
30 Jels van der Staal Dinteloord
31 Amélie van Voorden Etten-leur
32 Illio Verbeek Sint Lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nick Wisse Rilland
2 Joer Post Delfgauw
3 Maike Tazelaar Colijnsplaat
4 Bob Overdevest Zoetermeer
5 Louis Vervecken Herentals
6 Ben de Roos Domburg
7 Wannes Peeters Essen
8 Sven van Merriënboer Wernhout
9 Teun Paaimans Kapelle
10 Brent Jongenelen Steenbergen
11 Milan Jongenelen Rucphen
12 Sammy Cop Hoogerheide
13 Lode Backx Rijkevorsel
14 Jordan Ost Zoersel
15 Bartel Wouters Veerle-laakdal
16 Rinz van der Staal Dinteloord
17 Quino da Encarnacao Rotterdam
18 Tibe Vansweevelt Ravels
19 Pim Schoonwater Tilburg
20 Thibe van Ostaeyen Schoten
21 Lukas van Ostaeyen Brecht
22 Axel Verboven Zoersel
DNF Mik Strooper Goirle
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Melissa Nuijten Heinkenszand
2 Aimee Schoe Wemeldinge
3 Yvonne de Vet Gilze
4 Britt Kooremans Rijkevorsel
5 Simone Linders Oud Gastel
6 Chantal Verstraten Roosendaal
7 Senne Verbiest Dessel
8 Lisanne de Munnik Kapelle
9 Anke van Rompay Schilde
10 Maud Struijk Nieuwerkerk
11 Noemi van der Borcht Spijkenisse
DNF Florine Hehewerth Prinsenbeek
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Wim van Roey Beerse
4 Xander VAN Dijk Roosendaal
5 Erik Rombouts Wuustwezel
6 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
7 Diégo Sandee Geersdijk
8 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
9 Stijn De Cleyn Kapellen
10 Noah Jans Reet
11 Tim Lievens Westerlo
12 Marlon Verhaert Huijbergen
13 Job Visser Eindhoven
14 Rik Persijn Pulderbos
15 Michael Angelo Romana Veenendaal
16 Rocco Scholten Goes
17 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
18 Yolan Brems Elegem
19 Koert Hendrikse Willemstad
20 Andy  van Loon Oud Gastel
21 Peter Voesenek Breda
22 Danny Michielse Kalmthout
23 Rowalt Kannekens Zuid Beijerland
24 Jurgen Soffers Wouw
25 Jim Kloeck Aartselaar
26 Guido Mullaert Kapelle
27 Kees Boelhouwers Noordhoek
28 Pepijn Koestal Dordrecht
29 Hilde Huijbregts Wernhout
30 Bjorn Goffa Westmalle
31 Thijmen Koestal Dordrecht
DNF Joost van Gils Gooreind
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erwin Bollen Diepenbeek
2 Edwin Raats Helmond
3 Gert de Cnodder Vorselaar
4 Danny Langenberg Tilburg
5 Jos Bogaerts Strijbeek
6 Ron Veeke Schijf
7 Edgar van Meer Nispen
8 Dave van Dun Dorst
9 Ivo van Geloven Poppel
10 Roland van Erp Best
11 Bas van Rijthoven Roosendaal
12 Stanny Anthonissen Loenhout
13 Andy van Loon Oud Gastel
14 Coen Schillemans Roosendaal
15 Wiebe de Jong Tilburg
16 Ronald van Looy Grobbendonk
17 John Verschuren Oudenbosch
18 Jan Vegter Rhoon
19 Joost van Roosmalen Tilburg
20 Christian Jongenelen Rucphen
21 Erik van Hulzen Noordhoek
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joerie Lambrechts Kalmthout
2 Mike Deutekom Oss
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Vince Meeusen Hoogstraaten
5 Niels Goris Vlimmeren
6 Brent Broosus Huijbergen
7 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
8 Jacob de Roo Kapelle
9 Steven Case Breda
10 Tom Persijn Pulderbos
11 Jorn Verresen Kapellen
12 Joris de Mönnink Eindhoven
13 Pieter van Roosbroeck Duffel
14 Dario Kloeck Bornem
15 Glenn Verresen Wuustwezel
16 Jonathan de Frenne Lede
17 Michiel van der Sande Essen
18 Joche Herrygers Beerse
19 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
20 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
21 Jonas Bruyninckx Kapellen
22 Danny Kenis Ekeren
23 Nick de Munnik Kapelle
24 Sem Blaas Bergen Op Zoom
25 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen