• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Breda 1 2022


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Floor Groffen Riel
2 Sietse Backx Kalmthout
3 Julius Artuur Brands Brecht
4 Warre Haverans Lille
5 Lowik Maegh Rijkevorsel
6 Marie Cools Essen
7 Casey Campbell Lommel
8 Thibeau Sprangers Beerse
9 Thijs van Haeren Vosselaar
10 Julian de Peinder Oosterhout
11 Liv Lambrechts Kalmthout
12 Tibeau van Luijk Wouw
13 Josephine van Gils Ossendrecht
14 Lore Cornelissen Halle-zoersel
DNF James Brands Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Leon Smits Brecht
2 Fer van den Broek Sprundel
3 Nand Asselberghs Broechem
4 Wout Broeckx Wortel
5 Mats Traksel Rucphen
6 Stan Vereecken Wuustwezel
7 Stan Hannes Essen
8 Warre Potters Beerse
9 Leon Kouwenbergh Stabroek
10 Levi Le Moine Lichtaart
11 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
12 Jim Peeters Tilburg
13 Siem Jansen Tholen
14 Jack Leon Brands Brecht
15 Philipe van den Born Chaam
16 Fenna Krielen Zegge
17 Finn Lambrechts Kalmthout
18 Sam van Miert Teteringen
19 Levi Scholten Ossendrecht
20 Finne Haverans Lille
21 Mats Hendrickx Minderhout
22 Vic van Oers Schoten
23 Amy Vermunt Standdaarbuiten
24 Vince Suykerbuyk Essen
25 Milan Akkermans Hoevenen
26 Daniël Maes Heinkenszand
27 Dries Cornelissen Halle-zoersel
28 Daan Torfs Laakdal
29 Trisha Baah Oosterhout
30 Siem van Gils Ossendrecht
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Sprundel
2 Robbe Broeckx Wortel
3 Daan Smans Wechelderzande
4 Jens Baets Minderhout
5 Jarno Leenaerts Achtmaal
6 Mathis Maegh Rijkevorsel
7 Liam Wijnants Merksplas
8 Seppe Ley Kontich
9 Phill Vinck Kalmthout
10 Thor Libert Vosselaar
11 Sverre Matthé Turnhout
12 Nio Theys Oelegem
13 Kai Jochems Rijsbergen
14 Jop Kok Steenbergen
15 Mil Vereecken Wuustwezel
16 Hanne Sanders Essen
17 Tim Hamelink Steenbergen
18 Mila Prins Hank
19 Benthe Klippel Sprundel
20 Pieter Postma Rijsbergen
21 Gijs de Wit Prinsenbeek
22 Seppe Backx Kalmthout
23 Guus van der Stelt Rucphen
24 Wouter Leestmans Rijkevorsel
25 Sid Bouvin Vorselaar
26 Tanguy Cools Essen
27 Bram van Dinteren Teteringen
28 Tuur Wagemans Rijkevorsel
29 Keith Schuurbiers Halsteren
30 Ize de Bonth Oosterhout
31 Kirsten van Geloven Poppel
32 Jibbe Kuijten Breda
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stijn van Dongen Gilze
2 Senne Cami Zoersel
3 Seppe Sanders Essen
4 Guillaume Goubert Mechelen
5 Jesse Roks St.willebrord
6 Coen de Man St. Willebrord
7 Pim de Wacht Esbeek
8 Sep Hendrix Baarle-nassau
9 Thomas Gilles Middelbeers
10 Loris Olislaegers Rijkevorsel
11 Rik Vanhooydonck Kalmthout
12 Ollie Peelman Kalmthout
13 Tobias Pouw Etten-leur
14 Jens Dekkers Ijzendijke
15 Lars Goffa Westmalle
16 Jens van Baal Prinsenbeek
17 Mats Graat Tilburg
18 Senne Joosen Hoogstraten
19 Levy Vermunt Standdaarbuiten
20 Lars Huijskens Huijbergen
21 Fedde Wouters Alphen
22 Thijs van Zwieten Breda
23 Noah Suijkerbuijk Nispen
24 Brent Roosmalen Tilburg
25 Stijn Lievegoed Lepelstraat
26 Finn van Riel Rijen
27 Roy Haemels Zegge
28 Daan Mullaert Kapelle
29 Midas van den Eynde Antwerpen
30 Lars Pasteuning Breda
31 Alizée van Voorden Etten-leur
32 Max van Eijk Poortvliet
33 Cedric van Geloven Poppel
34 Jens Poortmans Brecht
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thyn Jacobs Etten-leur
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Josse Jacobs Rijkevorsel
4 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
5 Luken Kest Oudenbosch
6 Axl Hermans Westmalle
7 Pim Voeten Kalmthout
8 Roemer van Kempen Schijf
9 Jasper Jeurissen Deurne
10 Senne Meeuwes Turnhout
11 Casper Goffa Westmalle
12 Liam van Gestel Rijkevorsel
13 Ruben Eekels Rijkevorsel
14 Lean Goetschalckx Essen
15 Tibe van de Water Geel
16 Flor van der Voort Zoersel
17 Milan Leukemans Nijlen
18 Ferre van de Sande Geel
19 Bernd van Bouwel Hove
20 Ruben Monster `s Gravendeel
21 Mathijs Klippel Sprundel
22 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
23 Teun Rozendaal Bleiswijk
24 Jels van der Staal Dinteloord
25 Illio Verbeek Sint Lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Delano Heeren Sprundel
2 Nick Wisse Rilland
3 Joer Post Delfgauw
5 Bob Overdevest Zoetermeer
6 Tibau Nuyts Vorselaar
7 Brent Jongenelen Steenbergen
8 Maike Tazelaar Colijnsplaat
9 Rinz van der Staal Dinteloord
10 Wannes Peeters Essen
11 Milan van de Sande Geel
12 Ben de Roos Domburg
13 Sven van Merriënboer Wernhout
14 Xander Jacobs Turnhout
15 Teun Paaimans Kapelle
16 Lode Backx Rijkevorsel
17 Jordan Ost Zoersel
18 Milan Jongenelen Rucphen
19 Pim Schoonwater Tilburg
20 Tibe Vansweevelt Ravels
21 Thibe van Ostaeyen Schoten
39 Niels Uijtdewilligen Brecht
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Yvonne de Vet Gilze
2 Aimee Schoe Wemeldinge
3 Marije van Dun Dorst
4 Britt Kooremans Rijkevorsel
5 Ilona van Ginneken Gilze
6 Chantal Verstraten Roosendaal
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Florine Hehewerth Prinsenbeek
9 Lisette Schoon Best
10 Simone Linders Oud Gastel
11 Anke van Rompay Schilde
12 Maud Struijk Nieuwerkerk
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Martijn Braspenning Etten-leur
3 Wim van Roey Beerse
4 Mischa Beks Wouwse Plantage
5 Ramon Kreder Oudenbosch
6 Dante Broeren Berkel En Rodenrijs
7 Xander VAN Dijk Roosendaal
8 Marcel de Laat Teteringen
9 Thijs Eland Dinteloord
10 Noah Jans Reet
11 Thomas Verdonck Wouwse Plantage
12 Kevin Reuvers Zevenbergen
13 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
14 Michael Angelo Romana Veenendaal
15 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
16 Gert van der Grijn Ameide
17 Luuk Bierkens Stampersgat
18 Tom Jansen Essen
19 Jeffrey Smits Breda
20 Marlon Verhaert Huijbergen
21 Jeffrey Huisman Schiedam
22 Frank Suijkerbuijk Nispen
23 Peter Geelen Breda
24 Yolan Brems Elegem
25 Stijn Kuijten Breda
26 Damian Weber Tilburg
27 Jurgen Soffers Wouw
28 Kees Boelhouwers Noordhoek
29 Andy  van Loon Oud Gastel
30 Olaf Roest Reeuwijk
31 Ad Broeders Oosterhout
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Gert de Cnodder Vorselaar
3 Jos Bogaerts Strijbeek
4 Ron Veeke Schijf
5 Edgar van Meer Nispen
6 Dave van Dun Dorst
7 Patrick van Hoof Schoten
8 Bas van Rijthoven Roosendaal
9 Wiebe de Jong Tilburg
10 Roland van Erp Best
11 Cornelis Buck Grobbendonk
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Andy van Loon Oud Gastel
14 Stanny Anthonissen Loenhout
15 Ivo van Geloven Poppel
16 Coen Schillemans Roosendaal
17 Michel de Jong Etten-leur
18 Ronald van Looy Grobbendonk
19 Peter Voesenek Breda
20 Christian Jongenelen Rucphen
21 Mare Seyns Oostmalle
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem Kerckhaert Schoondijke
2 Roy de Ryck Essen
3 Mike Deutekom Oss
4 Jardi van der Lee Schiedam
5 Vince Meeusen Hoogstraaten
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Steven Case Breda
8 Niels Goris Vlimmeren
9 Dani van der Lee Schiedam
10 Jorn Verresen Kapellen
11 Jonathan de Frenne Lede
12 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
13 Teun Nagel Tilburg
14 Erben van Meer Nispen
15 Michiel van der Sande Essen
16 Xavier Voogt Dordrecht
17 Danny Kenis Ekeren
18 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
DNF Tibo van den Broeck Brasschaat
DNF Pim Korendijk Vissingen
DNF Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen