• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Rijsbergen 2022


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Casey Campbell Lommel
2 Floor Groffen Riel
3 Sietse Backx Kalmthout
4 Warre Haverans Lille
5 Leon Lodewijks Hechtel Eksel
6 Gust Gys Gierle
7 Gus Wuyts Gierle
8 Thijs van Haeren Vosselaar
9 Mika Peemen Rijsbergen
10 Thibeau Sprangers Beerse
11 Raf Peemen Rijsbergen
12 Noah Scherpenzeel Etten Leur
13 Josephine van Gils Ossendrecht
DNF Thieu Gys Gierle
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jack Leon Brands Brecht
2 Fer van den Broek Sprundel
3 Nand Asselberghs Broechem
4 Rik Mols Poederlee
5 Stan Vereecken Wuustwezel
6 Mats Traksel Rucphen
7 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
8 Gust Mols Poederlee
9 Warre Potters Beerse
10 Leon Kouwenbergh Stabroek
11 Nathan Wolput Lichtaart
12 Levi Le Moine Lichtaart
13 Siem Jansen Tholen
14 Renzo van Nijnatten Zundert
15 Synn Cami Zoersel
16 Vince Suykerbuyk Essen
17 Faas van Mook Made
18 Vic van Oers Schoten
19 Stan Hannes Essen
20 Mats Hendrickx Minderhout
21 Finne Haverans Lille
22 Daniël Maes Heinkenszand
23 Dries Cornelissen Halle-zoersel
24 Fenna Krielen Zegge
25 Trisha Baah Oosterhout
26 Illa Vinck Kalmthout
27 Siem van Gils Ossendrecht
DNF Leon Smits Brecht
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Sprundel
2 Robbe Broeckx Wortel
3 Jarno Leenaerts Achtmaal
4 Seppe Ley Kontich
5 Mathis Maegh Rijkevorsel
6 Jens Baets Minderhout
7 Liam Wijnants Merksplas
8 Phill Vinck Kalmthout
9 Jop Kok Steenbergen
10 Thor Libert Vosselaar
11 Daan Smans Wechelderzande
12 Mila Prins Hank
13 Kai Jochems Rijsbergen
14 Mil Vereecken Wuustwezel
15 Sverre Matthé Turnhout
16 Benthe Klippel Sprundel
17 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
18 Nio Theys Oelegem
19 Jules van Dijck Brecht
20 Pieter Postma Rijsbergen
21 Seppe Backx Kalmthout
22 Zeb Mesker Meerkerk
23 Guus van der Stelt Rucphen
24 Hanne Sanders Essen
25 Senne Potters Beerse
26 Tim Hamelink Steenbergen
27 Wouter Leestmans Rijkevorsel
28 Bram van Dinteren Teteringen
29 Tuur Wagemans Rijkevorsel
30 Sid Bouvin Vorselaar
31 Ize de Bonth Oosterhout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Stijn van Dongen Gilze
3 Jesse Roks St.willebrord
4 Jeff van Meel Essen
5 Seppe Sanders Essen
6 Guillaume Goubert Mechelen
7 Pim de Wacht Esbeek
8 Ollie Peelman Kalmthout
9 Noah Suijkerbuijk Nispen
10 Mats Graat Tilburg
11 Loris Olislaegers Rijkevorsel
12 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
13 Lars Goffa Westmalle
14 Jinthe Matthé Turnhout
15 Lars Huijskens Huijbergen
16 Rik Vanhooydonck Kalmthout
17 Stijn Lievegoed Lepelstraat
18 Brent Roosmalen Tilburg
19 Jens Poortmans Brecht
20 Max van Eijk Poortvliet
21 Alizée van Voorden Etten-leur
22 Roy Haemels Zegge
DNF Midas van den Eynde Antwerpen
DNF Coen de Man St. Willebrord
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
2 Josse Jacobs Rijkevorsel
3 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
4 Sam Mullaert Kapelle
5 Axl Hermans Westmalle
6 Nick Verkleij Gouda
7 Pim Voeten Kalmthout
8 Roemer van Kempen Schijf
9 Tibe van de Water Geel
10 Ruben Monster `s Gravendeel
11 Milan Leukemans Nijlen
12 Bernd van Bouwel Hove
13 Liam van Gestel Rijkevorsel
14 Teun Rozendaal Bleiswijk
15 Casper Goffa Westmalle
16 Ruben Eekels Rijkevorsel
17 Lean Goetschalckx Essen
18 Mathijs Klippel Sprundel
19 Jels van der Staal Dinteloord
20 Illio Verbeek Sint Lenaarts
21 Bram Lammers Breda
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Martijn Braspenning Etten-leur
2 Bob Overdevest Zoetermeer
3 Renzo Moretti Kapelle
4 Maike Tazelaar Colijnsplaat
5 Sven van Merriënboer Wernhout
6 Brent Jongenelen Steenbergen
7 Gino Weber Tilburg
8 Thijs Vrij Hellevoetsluis
9 Ben de Roos Domburg
10 Thijs Theuns Zierikzee
11 Rinz van der Staal Dinteloord
12 Milan Jongenelen Rucphen
13 Teun Paaimans Kapelle
14 Thijs Janssens Beerse
15 Jordan Ost Zoersel
16 Lode Backx Rijkevorsel
17 Jorben van Hest Middelbeers
18 Tibe Vansweevelt Ravels
19 Thibe van Ostaeyen Schoten
20 Pim Schoonwater Tilburg
DNF Sjoerd Bijlsma Steenbergen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Aimee Schoe Wemeldinge
2 Britt Kooremans Rijkevorsel
3 Melissa Nuijten Heinkenszand
4 Marije van Dun Dorst
5 Yvonne de Vet Gilze
6 Simone Linders Oud Gastel
7 Ilona van Ginneken Gilze
8 Elisa Serné Breda
9 Kristien Nelen Essen
10 Senne Verbist Dessel
11 Maud Struijk Nieuwerkerk
12 Lisanne de Munnik Kapelle
13 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
14 Lara van Wunsel Wechelderzande
15 Alexandra van Meer Nispen
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Diégo Sandee Geersdijk
3 Thomas Verdonck Wouwse Plantage
4 Jordy Verkleij Gouda
5 Kevin Bouvin Vorselaar
6 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
7 Mischa Beks Wouwse Plantage
8 Kevin Reuvers Zevenbergen
9 Dimi Diels Lille
10 Jurgen Driesen Merksplas
11 Michael Angelo Romana Veenendaal
12 Jeffrey Huisman Schiedam
13 Marlon Verhaert Huijbergen
14 Joeri van Ginneken Zoersel
15 Frank Suijkerbuijk Nispen
16 Damian Weber Tilburg
17 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
18 Rocco Scholten Goes
19 Peter Geelen Breda
20 Olaf Roest Reeuwijk
21 Kees Boelhouwers Noordhoek
22 Jeroen Smans Wechelderzande
23 Andy  van Loon Oud Gastel
24 Ad Broeders Oosterhout
25 Francois Benjamin Herentals
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Dave van Dun Dorst
3 Jos Bogaerts Strijbeek
4 Edgar van Meer Nispen
5 Ton van Korven Diessen
6 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
7 Bas van Rijthoven Roosendaal
8 Andy van Loon Oud Gastel
9 Wiebe de Jong Tilburg
10 Roland van Erp Best
11 Ivo van Geloven Poppel
12 Patrick van Hoof Schoten
13 Michel de Jong Etten-leur
14 Ad Herijgers Hoogstraten
15 Hans Beenhakkers Etten-leur
16 John Verschuren Oudenbosch
17 Coen Schillemans Roosendaal
18 Christian Jongenelen Rucphen
19 Joost van Roosmalen Tilburg
20 Emile Maas Dordrecht
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Roy de Ryck Essen
2 Vince Meeusen Hoogstraaten
3 Jens van Korven Diessen
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Jorn Verresen Kapellen
6 Jonas Bruyninckx Kapellen
7 Erben van Meer Nispen
8 Jonathan de Frenne Lede
9 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
10 Xavier Voogt Dordrecht
11 Denian Pieters Anna Jacobapolder
12 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
13 Danny Kenis Ekeren
14 Jornt de Bie Oostmalle
15 Michiel van der Sande Essen
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen