• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Roosendaal 2 2022


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Casey Campbell Lommel
2 Floor Groffen Riel
3 Warre Haverans Lille
4 Gust Gys Gierle
5 Louis Uytdewilligen Berendrecht
6 Julius Artuur Brands Brecht
7 Lowik Maegh Rijkevorsel
8 Sietse Backx Kalmthout
9 Thijs van Haeren Vosselaar
10 Thibeau Sprangers Beerse
11 Leon Lodewijks Hechtel Eksel
12 Jaxx Schuurbiers Halsteren
13 Julian de Peinder Oosterhout
14 Tibeau van Luijk Wouwse Plantage
15 Juliette Uitsewilligen Berendrecht
16 Lore Cornelissen Halle-zoersel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jack Leon Brands Brecht
2 Nand Asselberghs Broechem
3 Rik Mols Poederlee
4 Leon Smits Brecht
5 Fer van den Broek Sprundel
6 Wout Broeckx Wortel
7 Mats Traksel Rucphen
8 Stan Vereecken Wuustwezel
9 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
10 Leon Kouwenbergh Stabroek
11 Stan Hannes Essen
12 Gust Mols Poederlee
13 Levi Le Moine Lichtaart
14 Nathan Wolput Lichtaart
15 Siem Jansen Tholen
16 Vince Suykerbuyk Essen
17 Levi Scholten Ossendrecht
18 Philipe van den Born Chaam
19 Synn Cami Zoersel
20 Mats Hendrickx Minderhout
21 Faas van Mook Made
22 Sam van Miert Teteringen
23 Finne Haverans Lille
24 Milan Akkermans Hoevenen
25 Dries Cornelissen Halle-zoersel
26 Trisha Baah Oosterhout
27 Saar van Eijkeren Hoogerheide
DNF Thijs Koetsenruijter Oud Gastel
DNF Fenna Krielen Zegge
DNF Noor van Meel Essen
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Sprundel
2 Seppe Ley Kontich
3 Mathis Maegh Rijkevorsel
4 Jarno Leenaerts Achtmaal
5 Robbe Broeckx Wortel
6 Jens Baets Minderhout
7 Phill Vinck Kalmthout
8 Daan Smans Wechelderzande
9 Jop Kok Steenbergen
10 Nio Theys Oelegem
11 Liam Wijnants Merksplas
12 Sverre Matthé Turnhout
13 Cedrik Kerremans Wortel
14 Thor Libert Vosselaar
15 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
16 Kai Jochems Rijsbergen
17 Mil Vereecken Wuustwezel
18 Jules van Dijck Brecht
19 Benthe Klippel Sprundel
20 Hanne Sanders Essen
21 Pieter Postma Rijsbergen
22 Senne Potters Beerse
23 Wouter Leestmans Rijkevorsel
24 Seppe Backx Kalmthout
25 Bram van Dinteren Teteringen
26 Heleen van der Fluit Dongen
27 Tuur Wagemans Rijkevorsel
28 Keith Schuurbiers Halsteren
29 Ize de Bonth Oosterhout
30 Krijn van Eijkeren Hoogerheide
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Seppe Sanders Essen
3 Jesse Roks St.willebrord
4 Jeff van Meel Essen
5 Mike Verkleij Gouda
6 Midas van den Eynde Antwerpen
7 Coen de Man St. Willebrord
8 Pim de Wacht Esbeek
9 Mats Graat Tilburg
10 Ollie Peelman Kalmthout
11 Lars Huijskens Huijbergen
12 Senne Joosen Hoogstraten
13 Loris Olislaegers Rijkevorsel
14 Noah Suijkerbuijk Nispen
15 Jinthe Matthé Turnhout
16 Stijn Lievegoed Lepelstraat
17 Thijs van Zwieten Breda
18 Milan Cools Essen
19 Brent Roosmalen Tilburg
20 Jens Poortmans Brecht
21 Milo Lievens Westerlo
22 Max van Eijk Poortvliet
23 Roy Haemels Zegge
24 Daan Mullaert Kapelle
25 Cedric van Geloven Poppel
26 Maud Traksel Rucphen
27 Alizée van Voorden Etten-leur
DNF Guillaume Goubert Mechelen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lorenz Ivens Lichtaart
2 Josse Jacobs Rijkevorsel
3 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
4 Sam Mullaert Kapelle
5 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
6 Nick Verkleij Gouda
7 Laurens Wilssens Brecht
8 Roemer van Kempen Schijf
9 Pim Voeten Kalmthout
10 Bernd van Bouwel Hove
11 Tibe van de Water Geel
12 Ruben Monster `s Gravendeel
13 Milan Leukemans Nijlen
14 Luc Keijl Halsteren
15 Mathijs Klippel Sprundel
16 Teun Rozendaal Bleiswijk
17 Ruben Eekels Rijkevorsel
18 Ferre van de Sande Geel
19 Lean Goetschalckx Essen
20 Jels van der Staal Dinteloord
21 Illio Verbeek Sint Lenaarts
22 Bram Lammers Breda
23 Daan Kooman Halsteren
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bob Overdevest Zoetermeer
2 Joer Post Delfgauw
3 Gino Weber Tilburg
4 Brent Jongenelen Steenbergen
5 Ben de Roos Domburg
6 Sven van Merriënboer Wernhout
7 Teun Paaimans Kapelle
8 Milan van de Sande Geel
9 Lode Backx Rijkevorsel
10 Milan Jongenelen Rucphen
11 Mik Strooper Goirle
12 Tibe Vansweevelt Ravels
DNF Rinz van der Staal Dinteloord
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Aimee Schoe Wemeldinge
2 Marije van Dun Dorst
3 Yvonne de Vet Gilze
4 Britt Kooremans Rijkevorsel
5 Melissa Nuijten Heinkenszand
6 Simone Linders Oud Gastel
7 Ilona van Ginneken Gilze
8 Hilde Huijbregts Wernhout
9 Florine Hehewerth Prinsenbeek
10 Elisa Serné Breda
11 Senne Verbist Dessel
12 Lisanne de Munnik Kapelle
13 Thalia Ivens Lichtaarrt
14 Maud Struijk Nieuwerkerk
15 Lotte van Merriënboer Wernhout
16 Anke van Rompay Schilde
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Diégo Sandee Geersdijk
3 Mischa Beks Wouwse Plantage
4 Wim van Roey Beerse
5 Xander VAN Dijk Roosendaal
6 Thomas Verdonck Wouwse Plantage
7 Thijs Eland Dinteloord
8 Dante Broeren Berkel En Rodenrijs
9 Jordy Verkleij Gouda
10 Kevin Reuvers Zevenbergen
11 Noah Jans Reet
12 Damian Weber Tilburg
13 Jeffrey Huisman Schiedam
14 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
15 Marlon Verhaert Huijbergen
16 Yolan Brems Elegem
17 Frank Suijkerbuijk Nispen
18 Tim Lievens Westerlo
19 Olaf Roest Reeuwijk
20 Kees Boelhouwers Noordhoek
21 Andy  van Loon Oud Gastel
22 Aaron Meijers Roosendaal
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gert de Cnodder Vorselaar
2 Ron Veeke Schijf
3 Jos Bogaerts Strijbeek
4 Dave van Dun Dorst
5 Edgar van Meer Nispen
6 Bas van Rijthoven Roosendaal
7 Wiebe de Jong Tilburg
8 Andy van Loon Oud Gastel
9 John Verschuren Oudenbosch
10 Cornelis Buck Grobbendonk
11 Ivo van Geloven Poppel
12 Michel de Jong Etten-leur
13 Ronald van Looy Grobbendonk
14 Coen Schillemans Roosendaal
15 Koen Graat Tilburg
16 Joost van Roosmalen Tilburg
17 Christian Jongenelen Rucphen
18 Erik van Hulzen Noordhoek
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Oss
2 Vince Meeusen Hoogstraaten
3 Tom Persijn Pulderbos
4 Jonathan de Frenne Lede
5 Erben van Meer Nispen
6 Xavier Voogt Dordrecht
7 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
8 Brent de Bie Malle
9 Marcel van der Meulen Lkein Zundert
10 Danny Kenis Ekeren
11 Michiel van der Sande Essen
12 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
13 Denian Pieters Anna Jacobapolder
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen