• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Rucphen 2 WBVC 2022


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Fenna Thoen Stekene
2 Casey Campbell Lommel
3 Sietse Backx Kalmthout
4 Floor Groffen Riel
5 Warre Haverans Lille
6 Gust Gys Gierle
7 Julius Artuur Brands Brecht
8 Gus Wuyts Gierle
9 Thibeau Sprangers Beerse
10 Louis Uytdewilligen Berendrecht
11 Thieu Gys Gierle
12 Liv Lambrechts Kalmthout
13 Thijs van Haeren Vosselaar
14 Julian de Peinder Oosterhout
15 Fabian Heijnen Bosschenhoofd
16 Lilly Kouwenbergh Stabroek
17 Liva Krielen Zegge
18 Renske Bergmans Essen
19 Lore Cornelissen Halle-zoersel
DNF Jet van de Broek Sprundel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matti Thoen Stekene
2 Jack Leon Brands Brecht
3 Nand Asselberghs Broechem
4 Jasper Nys Haacht
5 Rik Mols Poederlee
6 Fer van den Broek Sprundel
7 Mats Traksel Rucphen
8 Warre Potters Beerse
9 Leon Kouwenbergh Stabroek
10 Stan Hannes Essen
11 Nathan Wolput Lichtaart
12 Synn Cami Zoersel
13 Levi Le Moine Lichtaart
14 Finn Lambrechts Kalmthout
15 Leon Baetens Essen
16 Leon Smits Brecht
17 Dex van Seters Steenbergen
18 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
19 Gust Mols Poederlee
20 Fenna Krielen Zegge
21 Levi Scholten Ossendrecht
22 Amy Vermunt Standdaarbuiten
23 Milan Akkermans Hoevenen
24 Mats Hendrickx Minderhout
25 Vic van Oers Schoten
26 Noor van Meel Essen
27 Finne Haverans Lille
28 Dries Cornelissen Halle-zoersel
29 Daniël Maes Heinkenszand
30 Cédric Vissers Minderhout
DNF Siem Jansen Tholen
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarno Leenaerts Achtmaal
2 Daan Smans Wechelderzande
3 Tijn Groffen Riel
4 Liam Wijnants Merksplas
5 Thor Libert Vosselaar
6 Seppe Ley Kontich
7 Kai Jochems Rijsbergen
8 Tim Hamelink Steenbergen
9 Mila Prins Hank
10 Nio Theys Oelegem
11 Pieter Postma Rijsbergen
12 Benthe Klippel Sprundel
13 Seppe Backx Kalmthout
14 Jop Kok Steenbergen
15 Fien van den Biggelaar Galder
16 Senne Potters Beerse
17 Guus van der Stelt Rucphen
18 Sepp van `t Leengoed Etten-leur
19 Wouter Leestmans Rijkevorsel
20 Keith Schuurbiers Halsteren
21 Tim van Tunen Oosterhout
22 Sid Bouvin Vorselaar
23 Ize de Bonth Oosterhout
24 Kirsten van Geloven Poppel
25 Heleen van der Fluit Dongen
26 Krijn van Eijkeren Hoogerheide
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joren Celen Tessenderlo
2 Senne Cami Zoersel
3 Stijn van Dongen Gilze
4 Gijs van den Biggelaar Galder
5 Florian Doens Oostburg
6 Guillaume Goubert Mechelen
7 Ollie Peelman Kalmthout
8 Jesse Roks St.willebrord
9 Jeff van Meel Essen
10 Melvin Couque Oostburg
11 Thomas Gilles Middelbeers
12 Coen de Man St. Willebrord
13 Loris Olislaegers Rijkevorsel
14 Pim de Wacht Esbeek
15 Mats Graat Tilburg
16 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
17 Sep Hendrix Baarle-nassau
18 Mike Verkleij Gouda
19 Jens van Baal Prinsenbeek
20 Tymo de Ruiter Tilburg
21 Senne Joosen Hoogstraten
22 Rik Vanhooydonck Kalmthout
23 Lars Huijskens Huijbergen
24 Midas van den Eynde Antwerpen
25 Stijn Lievegoed Lepelstraat
26 Vic Hechtermans Hoogstraten
27 Milo Lievens Westerlo
28 Levy Vermunt Standdaarbuiten
29 Brent Roosmalen Tilburg
30 Roy Haemels Zegge
31 Noah Suijkerbuijk Nispen
32 Daan Mullaert Kapelle
33 Cedric van Geloven Poppel
34 Alizée van Voorden Etten-leur
35 Max van Eijk Poortvliet
36 Joep Tiberius Hoogerheide
DNF Maud Traksel Rucphen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Delano Heeren Sprundel
2 Josse Jacobs Rijkevorsel
3 Sam Mullaert Kapelle
4 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
5 Axl Hermans Westmalle
6 Jop van den Biggelaar Galder
7 Roemer van Kempen Schijf
8 Jasper Jeurissen Deurne
9 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
10 Emile Beerkens Kuringen
11 Finn Jordens Ham
12 Pim Voeten Kalmthout
13 Ruben Monster `s Gravendeel
14 Senne Meeuwes Turnhout
15 Sven Wisse Rilland
16 Ruben Eekels Rijkevorsel
17 Lean Goetschalckx Essen
18 Mathijs Klippel Sprundel
19 Tobe van de Pas Kapellen
20 Bernd van Bouwel Hove
21 Mathijs Bijlsma Steenbergen
22 Thibo van Loon Berendrecht
23 Milan Leukemans Nijlen
24 Teun Rozendaal Bleiswijk
25 Keano van Oers St. Willebrord
26 Illio Verbeek Sint Lenaarts
27 Jels van der Staal Dinteloord
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joer Post Delfgauw
2 Brent Jongenelen Steenbergen
3 Teun Paaimans Kapelle
4 Xander Jacobs Turnhout
5 Lode Backx Rijkevorsel
6 Rinz van der Staal Dinteloord
7 Milan Jongenelen Rucphen
8 Mik Strooper Goirle
9 Lukas van Ostaeyen Brecht
10 Jordan Ost Zoersel
11 Tibe Vansweevelt Ravels
12 Thibe van Ostaeyen Schoten
DNF Thijs Theuns Zierikzee
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Eline de Winter Wuustwezel
2 Britt Kooremans Rijkevorsel
3 Aimee Schoe Wemeldinge
4 Marije van Dun Dorst
5 Simone Linders Oud Gastel
6 Zara Ansems Lage Zwaluwe
7 Chantal Verstraten Roosendaal
8 Kim Lauwerijssen Rucphen
9 Florine Hehewerth Prinsenbeek
10 Jacobien Viveen Woudrichem
11 Lisanne de Munnik Kapelle
12 Annemieke Genyn Wuustwezel
13 Maud Struijk Nieuwerkerk
14 Ilona van Ginneken Gilze
15 Fleur Wezenbeek Hoevenen
16 Marcha Bakx Bergen Op Zoom
DNF Magonda Bakx Bergen Op Zoom
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Geert Boonen Lille
3 Mischa Beks Wouwse Plantage
4 Wim van Roey Beerse
5 Jordy Verkleij Gouda
6 Niek Gillis Gilze
7 Diégo Sandee Geersdijk
8 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
9 Tim Lievens Westerlo
10 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
11 Dion Slomp Hoornaar
12 Noah Jans Reet
13 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
14 Michael Angelo Romana Veenendaal
15 Marlon Verhaert Huijbergen
16 Yolan Brems Elegem
17 Tom Jansen Essen
18 Jeffrey Huisman Schiedam
19 Jeandre Koolman Klundert
20 Andy  van Loon Oud Gastel
21 Danny Michielse Kalmthout
22 Peter Geelen Breda
24 Joshua Bijl Bergen Op Zoom
24 Kees Boelhouwers Noordhoek
25 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
26 Jurgen Soffers Wouw
27 Jim Kloeck Aartselaar
28 André Koolman Klundert
DNF Thijs Eland Dinteloord
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Gert de Cnodder Vorselaar
3 Ron Veeke Schijf
4 Edgar van Meer Nispen
5 Dave van Dun Dorst
6 Ton van Korven Diessen
7 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
8 Patrick van Hoof Schoten
9 Jos Bogaerts Strijbeek
10 Roland van Erp Best
11 Ivo van Geloven Poppel
12 Bas van Rijthoven Roosendaal
13 Wiebe de Jong Tilburg
14 Andy van Loon Oud Gastel
15 Coen Schillemans Roosendaal
16 Stanny Anthonissen Loenhout
17 Hans Beenhakkers Etten-leur
18 Koen Graat Tilburg
19 Michel de Jong Etten-leur
20 Ronald van Looy Grobbendonk
21 Christian Jongenelen Rucphen
22 Joost van Roosmalen Tilburg
23 John Verschuren Oudenbosch
24 Erik van Hulzen Noordhoek
DNF Peter Voesenek Breda
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Oss
2 Roy de Ryck Essen
3 Brent Broosus Huijbergen
4 Joerie Lambrechts Kalmthout
5 Vince Meeusen Hoogstraaten
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Tom Persijn Pulderbos
8 Dario Kloeck Bornem
9 Pieter van Roosbroeck Duffel
10 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
11 Jorn Verresen Kapellen
12 Hein Biemans Hoeven
13 Erben van Meer Nispen
14 Michiel van der Sande Essen
15 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
16 Monique van de Ree Etten Leur
17 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
18 Danny Kenis Ekeren
DNF Jacob de Roo Kapelle
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen