• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Rucphen 2022


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Casey Campbell Lommel
2 Warre Haverans Lille
3 Floor Groffen Riel
4 Julius Artuur Brands Brecht
5 Jet van de Broek Sprundel
6 Thibeau Sprangers Beerse
7 Fabian Heijnen Bosschenhoofd
8 James Brands Brecht
9 Lilly Kouwenbergh Stabroek
10 Julian de Peinder Oosterhout
11 Liva Krielen Zegge
12 Liam Heeren Hoeven
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Benthe Klippel Etten-leur
2 Fien van den Biggelaar Galder
3 Jack Leon Brands Brecht
4 Leon Smits Brecht
5 Wout Broeckx Wortel
6 Fer van den Broek Sprundel
7 Matteo de Bie Zandhoven
8 Rik Mols Poederlee
9 Nand Asselberghs Broechem
10 Stan Hannes Essen
11 Warre Potters Beerse
12 Jasper Nys Haacht
13 Leon Kouwenbergh Stabroek
14 Stan Vereecken Wuustwezel
15 Mats Traksel Rucphen
16 Dex Seters Steenbergen
17 Luka Dierckx Lichtaart
18 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
19 Levi Le Moine Lichtaart
20 Matti Akkermans St.willebrord
21 Synn Cami Zoersel
22 Noor van Meel Essen
23 Siem Jansen Tholen
24 Gust Mols Poederlee
25 Levi Scholten Ossendrecht
26 Job Marijnissen Riel
27 Fenna Krielen Zegge
28 Mats Hendrickx Minderhout
29 Finne Haverans Lille
30 Dries Cornelissen Halle-zoersel
31 Cédric Vissers Minderhout
32 Daniël Maes Heinkenszand
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Etten-leur
2 Jens Baets Minderhout
3 Tijn Groffen Riel
4 Seppe Ley Kontich
5 Robbe Broeckx Wortel
6 Jarno Leenaerts Achtmaal
7 Bjorn Wisse Rilland
8 Phill Vinck Kalmthout
9 Thor Libert Vosselaar
10 Liam Wijnants Merksplas
11 Mil Vereecken Wuustwezel
12 Hanne Sanders Essen
13 Mila Prins Hank
14 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
15 Senne Potters Beerse
16 Ferre Celen Tessenderlo
17 Nio Theys Oelegem
18 Sepp van `t Leengoed Etten-leur
19 Guus van der Stelt Rucphen
20 Gijs de Wit Prinsenbeek
21 Seppe Backx Kalmthout
22 Jop Kok Steenbergen
23 Wouter Leestmans Rijkevorsel
24 Kai Jochems Rijsbergen
25 Tuur Wagemans Rijkevorsel
26 Keith Schuurbiers Halsteren
27 Heleen van der Fluit Dongen
28 Ize de Bonth Oosterhout
29 Léon Gimbrere Poppel
30 Ayden Vermeer Tilburg
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Seppe Sanders Essen
3 Joren Celen Tessenderlo
4 Coen de Man St. Willebrord
5 Jesse Roks St.willebrord
6 Melvin Couque Oostburg
7 Pim de Wacht Esbeek
8 Ollie Peelman Kalmthout
9 Rik Vanhooydonck Kalmthout
10 Jeff van Meel Essen
11 Mats Graat Tilburg
12 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
13 Loris Olislaegers Rijkevorsel
14 Lars Huijskens Huijbergen
15 Jens van Baal Prinsenbeek
16 Stijn Lievegoed Lepelstraat
17 Milo Lievens Westerlo
18 Senne Joosen Hoogstraten
19 Midas van den Eynde Antwerpen
20 Roy Haemels Zegge
21 Brent Roosmalen Tilburg
22 Daan Mullaert Kapelle
23 Alizée van Voorden Etten-leur
24 Joep Tiberius Hoogerheide
25 Cedric van Geloven Poppel
26 Maud Traksel Rucphen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
3 Josse Jacobs Rijkevorsel
4 Axl Hermans Westmalle
5 Luken Kest Oudenbosch
6 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
7 Laurens Wilssens Brecht
8 Siebe Verbraeken Beringen
9 Pim Voeten Kalmthout
10 Roemer van Kempen Schijf
11 Senne Meeuwes Turnhout
12 Bernd van Bouwel Hove
13 Jasper Jeurissen Deurne
14 Finn Jordens Ham
15 Ruben Eekels Rijkevorsel
16 Tobe van de Pas Kapellen
17 Ruben Monster `s Gravendeel
18 Mathijs Klippel Etten-leur
19 Lean Goetschalckx Essen
20 Thibo van Loon Berendrecht
21 Teun Rozendaal Bleiswijk
22 Sven Wisse Rilland
23 Jels van der Staal Dinteloord
24 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
25 Amélie van Voorden Etten-leur
DNF Milan Leukemans Nijlen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nick Wisse Rilland
2 Joer Post Delfgauw
3 Milan de Winter Wuustwezel
4 Maike Tazelaar Colijnsplaat
5 Bob Overdevest Zoetermeer
6 Rinz van der Staal Dinteloord
7 Wannes Peeters Essen
8 Ben de Roos Domburg
9 Sven van Merriënboer Wernhout
10 Lode Backx Rijkevorsel
11 Pim Schoonwater Tilburg
12 Mik Strooper Goirle
13 Tibe Vansweevelt Ravels
14 Thibe van Ostaeyen Schoten
15 Axel Verboven Zoersel
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anke den Brok Nijmegen
2 Melissa Nuijten Heinkenszand
3 Marije van Dun Dorst
4 Simone Linders Oud Gastel
5 Aimee Schoe Wemeldinge
6 Yvonne de Vet Gilze
7 Britt Kooremans Rijkevorsel
8 Chantal Verstraten Roosendaal
9 Eline de Winter Wuustwezel
10 Annemieke Genyn Wuustwezel
11 Kim Lauwerijssen Rucphen
12 Maud Struijk Nieuwerkerk
13 Lisanne de Munnik Kapelle
14 Michelle Maas St.willebrord
15 Anke van Rompay Schilde
16 Florine Hehewerth Prinsenbeek
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Wim van Roey Beerse
3 Mischa Beks Wouwse Plantage
4 Niek Gillis Gilze
5 Thijs Eland Dinteloord
6 Tim Lievens Westerlo
7 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
8 Marlon Verhaert Huijbergen
9 Jeandre Koolman Klundert
10 Rik Persijn Pulderbos
11 Yolan Brems Elegem
12 Noah Jans Reet
13 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
14 Michel Nuijten Heinkenszand
15 Pepijn Koestal Dordrecht
16 Nelis Koeken Oud Gastel
17 Rowalt Kannekens Zuid Beijerland
18 Jurgen Soffers Wouw
19 Flip van Winden Wouw
20 Andy  van Loon Oud Gastel
21 Kees Boelhouwers Noordhoek
22 Danny Michielse Kalmthout
23 André Koolman Klundert
24 Michel Couque Oostburg
25 Pieter Griep Breda
DNF Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Edwin Raats Helmond
2 Erwin Bollen Diepenbeek
3 Gert de Cnodder Vorselaar
4 Hans Jongeling Vleuten
5 Jos Bogaerts Strijbeek
6 Edgar van Meer Nispen
7 Ron Veeke Schijf
8 Dave van Dun Dorst
9 Ton van Korven Diessen
10 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
11 Gijs Jongeling Best
12 Roland van Erp Best
13 Hans Beenhakkers Etten-leur
14 Ivo van Geloven Poppel
15 John Verschuren Oudenbosch
16 Andy van Loon Oud Gastel
17 Coen Schillemans Roosendaal
18 Michel de Jong Etten-leur
19 Peter Voesenek Breda
20 Jan Vegter Rhoon
21 Ronald van Looy Grobbendonk
22 Joost van Roosmalen Tilburg
23 Erik van Hulzen Noordhoek
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iben van Staay Wuustwezel
2 Mike Deutekom Oss
3 Bjarne Maton Bladel
4 Robin van Poppel Diessen
5 Brent Broosus Huijbergen
6 Joris de Mönnink Eindhoven
7 Maarten de Nijs Huijbergen
8 Tom Persijn Pulderbos
9 Steven Case Breda
10 Hein Biemans Hoeven
11 Harron de Leeuw Zundert
12 Michiel van der Sande Essen
13 Jorn Verresen Kapellen
14 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
15 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
16 Erik Buijtenen Nijmegen
17 Dion Slomp Hoornaar
18 Danny Kenis Ekeren
19 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
20 Erben van Meer Nispen
21 Jonathan de Frenne Lede
22 Greg Bruynseels Hruby Sur
23 Jonas Bruyninckx Kapellen
DNF Pim Korendijk Vissingen
DNF Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen