• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Wolphaartsdijk 2022


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sietse Backx Kalmthout
2 Casey Campbell Lommel
3 Warre Haverans Lille
4 Mon Douwen Westerlo
5 Julius Artuur Brands Brecht
6 Marie Cools Essen
7 Vik Douwen Westerlo
8 Gust Gys Gierle
9 Thijs van Haeren Vosselaar
10 James Brands Brecht
11 Liv Lambrechts Kalmthout
12 Thieu Gys Gierle
13 Vajen Couque Oostburg
14 Josephine van Gils Ossendrecht
15 Lore Cornelissen Halle-zoersel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jack Leon Brands Brecht
2 Wout Broeckx Wortel
3 Nand Asselberghs Broechem
4 Leon Smits Brecht
5 Matteo de Bie Zandhoven
6 Fer van den Broek Sprundel
7 Mats Traksel Rucphen
8 Dex van Seters Steenbergen
9 Rik Mols Poederlee
10 Stan Vereecken Wuustwezel
11 Warre Potters Beerse
12 Luka Dierckx Lichtaart
13 Stan Hannes Essen
14 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
15 Nathan Wolput Lichtaart
16 Siem Jansen Tholen
17 Gust Mols Poederlee
18 Synn Cami Zoersel
19 Levi Le Moine Lichtaart
20 Noor van Meel Essen
21 Fenna Krielen Zegge
22 Mats Hendrickx Minderhout
23 Finn Lambrechts Kalmthout
24 Amy Vermunt Standdaarbuiten
25 Levi Scholten Ossendrecht
26 Vic van Oers Schoten
27 Finne Haverans Lille
28 Saar van Eijkeren Hoogerheide
29 Dries Cornelissen Halle-zoersel
30 Daniël Maes Heinkenszand
31 Lucas Couque Oostburg
32 Siem van Gils Ossendrecht
DNF Leon Kouwenbergh Stabroek
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bjorn Wisse Rilland
2 Jarno Leenaerts Achtmaal
3 Olivier Klippel Sprundel
4 Robbe Broeckx Wortel
5 Jens Baets Minderhout
6 Daan Smans Wechelderzande
7 Seppe Ley Kontich
8 Liam Wijnants Merksplas
9 Mil Vereecken Wuustwezel
10 Phill Vinck Kalmthout
11 Fien van den Biggelaar Galder
12 Benthe Klippel Sprundel
13 Ferre Celen Tessenderlo
14 Thor Libert Vosselaar
15 Senne Potters Beerse
16 Sverre Matthé Turnhout
17 Jop Kok Steenbergen
18 Hanne Sanders Essen
19 Seppe Backx Kalmthout
20 Kai Jochems Rijsbergen
21 Lente Paridaens Moerbeke
22 Tanguy Cools Essen
23 Pieter Postma Rijsbergen
24 Mila Prins Hank
25 Nio Theys Oelegem
26 Guus van der Stelt Rucphen
27 Wouter Leestmans Rijkevorsel
28 Keith Schuurbiers Halsteren
29 Tuur Wagemans Rijkevorsel
30 Sid Bouvin Vorselaar
31 Ize de Bonth Oosterhout
32 Krijn van Eijkeren Hoogerheide
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stijn van Dongen Gilze
2 Joren Celen Tessenderlo
3 Gijs van den Biggelaar Galder
4 Senne Cami Zoersel
5 Seppe Sanders Essen
6 Florian Doens Oostburg
7 Jesse Roks St.willebrord
8 Santino Fernandez-valor Beringen
9 Melvin Couque Oostburg
10 Pim de Wacht Esbeek
11 Ollie Peelman Kalmthout
12 Guillaume Goubert Mechelen
13 Rik Vanhooydonck Kalmthout
14 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
15 Mike Verkleij Gouda
16 Jeff van Meel Essen
17 Coen de Man St. Willebrord
18 Jens van Baal Prinsenbeek
19 Lars Huijskens Huijbergen
20 Kamiel van der Krieken Hechtel
21 Thomas Gilles Middelbeers
22 Noah Suijkerbuijk Nispen
23 Midas van den Eynde Antwerpen
24 Brent Roosmalen Tilburg
25 Levy Vermunt Standdaarbuiten
26 Senne Joosen Hoogstraten
27 Jinthe Matthé Turnhout
28 Milo Lievens Westerlo
29 Sienna Cami Zoersel
30 Roy Haemels Zegge
31 Mayo Parisaens Moerbeke
32 Stijn Lievegoed Lepelstraat
33 Alizée van Voorden Etten-leur
DNF Mats Graat Tilburg
DNF Loris Olislaegers Rijkevorsel
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Josse Jacobs Rijkevorsel
3 Nick Verkleij Gouda
4 Sven Wisse Rilland
5 Axl Hermans Westmalle
6 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
7 Jop van den Biggelaar Galder
8 Finn Jordens Ham
9 Roemer van Kempen Schijf
10 Vigo van der Krieken Hechtel
11 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
12 Simon van der Voort Rijkevorsel
13 Pim Voeten Kalmthout
14 Bernd van Bouwel Hove
15 Ruben Monster `s Gravendeel
16 Liam van Gestel Rijkevorsel
17 Emile Beerkens Kuringen
18 Mathijs Klippel Sprundel
19 Ruben Eekels Rijkevorsel
20 Milan Janssens Schelle
21 Ferre van de Sande Geel
22 Thibo van Loon Berendrecht
23 Mathijs Bijlsma Steenbergen
24 Milan Leukemans Nijlen
25 Teun Rozendaal Bleiswijk
26 Jasper Jeurissen Deurne
27 Swa Ceulemans Heist Op Den Berg
28 Jels van der Staal Dinteloord
29 Illio Verbeek Sint Lenaarts
30 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
31 Bram Lammers Breda
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joer Post Delfgauw
2 Tibau Nuyts Vorselaar
3 Teun Paaimans Kapelle
4 Maike Tazelaar Colijnsplaat
5 Sven van Merriënboer Wernhout
6 Wannes Peeters Essen
7 Rinz van der Staal Dinteloord
8 Jordan Ost Zoersel
9 Ben de Roos Domburg
10 Brent Jongenelen Steenbergen
11 Lode Backx Rijkevorsel
12 Renzo Moretti Kapelle
13 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
14 Lukas van Ostaeyen Brecht
15 Sammy Cop Hoogerheide
16 Thibe van Ostaeyen Schoten
17 Milan Jongenelen Rucphen
18 Tibe Vansweevelt Ravels
DNF Milan van de Sande Geel
DNF Nick Wisse Rilland
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Melissa Nuijten Heinkenszand
2 Aimee Schoe Wemeldinge
3 Yvonne de Vet Gilze
4 Marije van Dun Dorst
5 Florine Hehewerth Prinsenbeek
6 Britt Kooremans Rijkevorsel
7 Chantal Verstraten Roosendaal
8 Simone Linders Oud Gastel
9 Jacobien Viveen Woudrichem
10 Lisanne de Munnik Kapelle
11 Anke van Rompay Schilde
12 Maud Struijk Nieuwerkerk
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Jordy Verkleij Gouda
3 Wim van Roey Beerse
4 Mischa Beks Wouwse Plantage
5 Xander VAN Dijk Roosendaal
6 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
7 Thijs Eland Dinteloord
8 Diégo Sandee Geersdijk
9 Rocco Scholten Goes
10 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
11 Jeffrey Huisman Schiedam
12 Marlon Verhaert Huijbergen
13 Noah Jans Reet
14 Tim Lievens Westerlo
15 Michael Angelo Romana Veenendaal
16 Kevin Reuvers Zevenbergen
17 Danny Michielse Kalmthout
18 Kees Boelhouwers Noordhoek
19 Yolan Brems Elegem
20 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
21 Peter Geelen Breda
22 Andy  van Loon Oud Gastel
23 Frank Suijkerbuijk Nispen
24 Jurgen Soffers Wouw
25 Jim Kloeck Aartselaar
26 Jan de Jager Wolphaarstdijk
DNF Maurits Neele Oude Tonge
DNF Dion Slomp Hoornaar
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Gert de Cnodder Vorselaar
3 Ron Veeke Schijf
4 Dave van Dun Dorst
5 Jos Bogaerts Strijbeek
6 Edgar van Meer Nispen
7 Ivo van Geloven Poppel
8 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
9 Patrick van Hoof Schoten
10 Cornelis Buck Grobbendonk
11 Coen Schillemans Roosendaal
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Ronald van Looy Grobbendonk
14 Peter Voesenek Breda
15 Joost van Roosmalen Tilburg
16 Andy van Loon Oud Gastel
17 Christian Jongenelen Rucphen
18 Mare Seyns Oostmalle
DNF Erik van Hulzen Noordhoek
DNF Bas van Rijthoven Roosendaal
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Roy de Ryck Essen
2 Mike Deutekom Oss
3 Mees De Vos Heinkenszand
4 Bjarne Maton Bladel
5 Vince Meeusen Hoogstraaten
6 Tom Persijn Pulderbos
7 Joris de Mönnink Eindhoven
8 Maarten de Nijs Huijbergen
9 Jacob de Roo Kapelle
10 Jorn Verresen Kapellen
11 Dario Kloeck Bornem
12 Erben van Meer Nispen
13 Glenn Verresen Wuustwezel
14 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
15 Michiel van der Sande Essen
16 Danny Kenis Ekeren
17 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
18 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
19 Lander Goris Herentals
DNF Jonathan de Frenne Lede
DNF Pim Korendijk Vissingen
DNF Teun Nagel Tilburg
DNF Xavier Voogt Dordrecht
DNF Olaff Zweedijk Wemeldinge
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen