• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Zegge 2022


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Fenna Thoen Stekene
2 Warre Haverans Lille
3 Julius Artuur Brands Brecht
4 Floor Groffen Riel
5 Marie Cools Essen
6 Lowik Maegh Rijkevorsel
7 Gus Wuyts Gierle
8 Gust Gys Gierle
9 Thibeau Sprangers Beerse
10 Thijs van Haeren Vosselaar
11 Julian de Peinder Oosterhout
12 Fabian Heijnen Bosschenhoofd
13 Thieu Gys Gierle
14 Liv Lambrechts Kalmthout
15 Kayleigh Merode Zegge
16 Lilly Kouwenbergh Stabroek
17 Renske Bergmans Essen
18 Lore Cornelissen Halle-zoersel
19 James Brands Brecht
DNF Liva Krielen Zegge
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matti Thoen Stekene
2 Leon Smits Brecht
3 Fer van den Broek Sprundel
4 Jack Leon Brands Brecht
5 Nand Asselberghs Broechem
6 Wout Broeckx Wortel
7 Rik Mols Poederlee
8 Mats Traksel Rucphen
9 Warre Potters Beerse
10 Jasper Nys Haacht
11 Matteo de Bie Zandhoven
12 Stan Vereecken Wuustwezel
13 Dex van Seters Steenbergen
14 Leon Kouwenbergh Stabroek
15 Nathan Wolput Lichtaart
16 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
17 Siem Jansen Tholen
18 Levi Le Moine Lichtaart
19 Gust Mols Poederlee
20 Stan Hannes Essen
21 Noor van Meel Essen
22 Fenna Krielen Zegge
23 Synn Cami Zoersel
24 Mats Hendrickx Minderhout
25 Levi Scholten Ossendrecht
26 Finn Lambrechts Kalmthout
27 Amy Vermunt Standdaarbuiten
28 Milan Akkermans Hoevenen
29 Vince Suykerbuyk Essen
30 Vic van Oers Schoten
31 Finne Haverans Lille
32 Daniël Maes Heinkenszand
33 Saar van Eijkeren Hoogerheide
34 Rubin van den Heuvel Zegge
35 Trisha Baah Oosterhout
36 Mika Marijs Zegge
37 Megan Merode Zegge
DNF Dries Cornelissen Halle-zoersel
DNF Robian van den Heuvel Zegge
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Sprundel
2 Jarno Leenaerts Achtmaal
3 Robbe Broeckx Wortel
4 Phill Vinck Kalmthout
5 Tijn Groffen Riel
6 Jens Baets Minderhout
7 Daan Smans Wechelderzande
8 Thor Libert Vosselaar
9 Seppe Ley Kontich
10 Mathis Maegh Rijkevorsel
11 Fien van den Biggelaar Galder
12 Kai Jochems Rijsbergen
13 Tim Hamelink Steenbergen
14 Jop Kok Steenbergen
15 Sverre Matthé Turnhout
16 Benthe Klippel Sprundel
17 Senne Potters Beerse
18 Mil Vereecken Wuustwezel
19 Pieter Postma Rijsbergen
20 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
21 Lente Paridaens Moerbeke
22 Jules van Dijck Brecht
23 Mila Prins Hank
24 Ferre Celen Tessenderlo
25 Guus van der Stelt Rucphen
26 Gijs de Wit Prinsenbeek
27 Hanne Sanders Essen
28 Wouter Leestmans Rijkevorsel
29 Tanguy Cools Essen
30 Bram van Dinteren Teteringen
31 Sid Bouvin Vorselaar
32 Heleen van der Fluit Dongen
33 Keith Schuurbiers Halsteren
34 Ize de Bonth Oosterhout
35 Tuur Wagemans Rijkevorsel
36 Léon Gimbrere Poppel
37 Kirsten van Geloven Poppel
38 Krijn van Eijkeren Hoogerheide
DNF Ayden de Bart Zegge
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stijn van Dongen Gilze
2 Joren Celen Tessenderlo
3 Senne Cami Zoersel
4 Gijs van den Biggelaar Galder
5 Jesse Roks St.willebrord
6 Seppe Sanders Essen
7 Guillaume Goubert Mechelen
8 Coen de Man St. Willebrord
9 Santino Fernandez-valor Beringen
10 Ollie Peelman Kalmthout
11 Pim de Wacht Esbeek
12 Jeff van Meel Essen
13 Loris Olislaegers Rijkevorsel
14 Thomas Gilles Middelbeers
15 Jens van Baal Prinsenbeek
16 Jonah Aarts Halsteren
17 Mike Verkleij Gouda
18 Tobias Pouw Etten-leur
19 Jens Dekkers Ijzendijke
20 Jinthe Matthé Turnhout
21 Lars Huijskens Huijbergen
22 Mayo Parisaens Moerbeke
23 Rik Vanhooydonck Kalmthout
24 Midas van den Eynde Antwerpen
25 Senne Joosen Hoogstraten
26 Fedde Wouters Alphen
27 Levy Vermunt Standdaarbuiten
28 Noah Suijkerbuijk Nispen
29 Stijn Lievegoed Lepelstraat
30 Tibo van der Meulen Stekene
31 Milo Lievens Westerlo
32 Brent Roosmalen Tilburg
33 Daan Mullaert Kapelle
34 Roy Haemels Zegge
35 Max van Eijk Poortvliet
36 Jort Dumont Tilburg
37 Alizée van Voorden Etten-leur
38 Cedric van Geloven Poppel
39 Maud Traksel Rucphen
DNF Mats Graat Tilburg
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Josse Jacobs Rijkevorsel
3 Luken Kest Oudenbosch
4 Lorenz Ivens Lichtaart
5 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
6 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
7 Nick Verkleij Gouda
8 Jop van den Biggelaar Galder
9 Laurens Wilssens Brecht
10 Axl Hermans Westmalle
11 Emile Beerkens Kuringen
12 Simon van der Voort Rijkevorsel
13 Pim Voeten Kalmthout
14 Bernd van Bouwel Hove
15 Finn Jordens Ham
16 Flor van der Voort Zoersel
17 Jasper Jeurissen Deurne
18 Vigo van der Krieken Hechtel
19 Ruben Eekels Rijkevorsel
20 Liam van Gestel Rijkevorsel
21 Roemer van Kempen Schijf
22 Mathijs Klippel Sprundel
23 Mathijs Bijlsma Steenbergen
24 Lean Goetschalckx Essen
25 Ferre van de Sande Geel
26 Teun Rozendaal Bleiswijk
27 Milan Leukemans Nijlen
28 Jels van der Staal Dinteloord
29 Thibo van Loon Berendrecht
30 Swa Ceulemans Heist Op Den Berg
31 Illio Verbeek Sint Lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joer Post Delfgauw
2 Gino Weber Tilburg
3 Bob Overdevest Zoetermeer
4 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
5 Maike Tazelaar Colijnsplaat
6 Teun Paaimans Kapelle
7 Lars Langendoen Berkel En Rodenrijs
8 Ben de Roos Domburg
9 Brent Jongenelen Steenbergen
10 Rinz van der Staal Dinteloord
11 Sven van Merriënboer Wernhout
12 Jordan Ost Zoersel
13 Lode Backx Rijkevorsel
14 Milan van de Sande Geel
15 Mik Strooper Goirle
16 Lukas van Ostaeyen Brecht
17 Pim Schoonwater Tilburg
18 Axel Verboven Zoersel
19 Tibe Vansweevelt Ravels
DNF Milan Jongenelen Rucphen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Melissa Nuijten Heinkenszand
2 Yvonne de Vet Gilze
3 Marije van Dun Dorst
4 Britt Kooremans Rijkevorsel
5 Aimee Schoe Wemeldinge
6 Simone Linders Oud Gastel
7 Ilona van Ginneken Gilze
8 Chantal Verstraten Roosendaal
9 Jacobien Viveen Woudrichem
10 Lisanne de Munnik Kapelle
11 Maud Struijk Nieuwerkerk
12 Thalia Ivens Lichtaarrt
13 Anke van Rompay Schilde
14 Roos Prins Tilburg
15 Ilona van Wezel Roosendaal
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Diégo Sandee Geersdijk
3 Wim van Roey Beerse
4 Mischa Beks Wouwse Plantage
5 Thijs Eland Dinteloord
6 Jordy Verkleij Gouda
7 Xander VAN Dijk Roosendaal
8 Noah Jans Reet
9 Kevin Reuvers Zevenbergen
10 Marlon Verhaert Huijbergen
11 Damian Weber Tilburg
12 Tom Jansen Essen
13 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
14 Frank Suijkerbuijk Nispen
15 Tim Lievens Westerlo
16 Yolan Brems Elegem
17 Corne Goorden Nispen
18 Jeffrey Huisman Schiedam
19 Danny Michielse Kalmthout
20 Peter Geelen Breda
21 Ron Kest Oudenbosch
22 Kees Boelhouwers Noordhoek
23 Andy  van Loon Oud Gastel
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gert de Cnodder Vorselaar
2 Edgar van Meer Nispen
3 Ton van Korven Diessen
4 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
5 Dave van Dun Dorst
6 Ivo van Geloven Poppel
7 Bas van Rijthoven Roosendaal
8 Andy van Loon Oud Gastel
9 Wiebe de Jong Tilburg
10 Patrick van Hoof Schoten
11 Hans Beenhakkers Etten-leur
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Peter Voesenek Breda
14 Michel de Jong Etten-leur
15 Ronald van Looy Grobbendonk
16 Coen Schillemans Roosendaal
17 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jochem Kerckhaert Schoondijke
2 Vince Meeusen Hoogstraaten
3 Bjarne Maton Bladel
4 Mike Deutekom Oss
5 Tom Persijn Pulderbos
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Jorn Verresen Kapellen
8 Steven Case Breda
9 Joris de Mönnink Eindhoven
10 Yorick Brethouder Oosterhout
11 Teun Nagel Tilburg
12 Erben van Meer Nispen
13 Danny Kenis Ekeren
14 Xavier Voogt Dordrecht
15 Jonas Bruyninckx Kapellen
16 Michiel van der Sande Essen
17 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
18 Pim Korendijk Vissingen
19 Denian Pieters Anna Jacobapolder
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen