• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Oosterhout 2023


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Casey Campbell Lommel
2 Sepp Lauwers Rijkevorsel
3 Gust Gys Gierle
4 Louis Uytdewilligen Berendrecht
5 Sil Proost Gierle
6 Anaïs Heijnen Hansweert
7 Morris van Miert Teteringen
8 Raf Peemen Rijsbergen
9 Pien Uithoven Babylonienbroek
10 Cyriel Michielsen Malle
11 Mil Stoffelen Brecht
12 Liam Heeren Hoeven
13 Thibeau Sprangers Beerse
14 Luus van Mook Made
15 Nina Jennes Kalmthout
16 Kaat Willemsen Essen
17 Jesse James Brands Brecht
18 Finn Cop Wechelderzande
19 Thor Meijers Dongen
20 Thieu Gys Gierle
21 Lore van Steenoven Sprundel
22 Tibeau van Luijk Wouwse Plantage
23 Thomas Kox Breda
24 Mels van Mook Made
25 Juliette Uytdewilligen Berendrecht
26 Mauro Sprangers Beerse
27 Mathieu van Luijk Wouwse Plantage
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout Broeckx Wortel
2 Gust Mols Poederlee
3 Leon Kouwenbergh Stabroek
4 Philipe van den Born Chaam
5 Siem Jansen Tholen
6 Ties de Meyer Wuustwezel
7 Matthijs Binst Kapellen
8 Warre Haverans Lille
9 Faas van Mook Made
10 Sam van Miert Teteringen
11 Stan Hannes Essen
12 Mats Hendrickx Minderhout
13 Sietse Backx Kalmthout
14 Sjoerd Seeuws Raamsdonkveer
15 Fenna Krielen Zegge
16 Art Uithoven Babylonienbroek
17 Finn Lauwers Rijkevorsel
18 Ethan Janssen Teteringen
19 Mason Koolen Loon Op Zand
20 Mats Gabriels Zandvliet
21 Nelles Bril Berendrecht
22 Felix Gabriels Berendrecht
23 Ike Mountney Breda
24 Julius Artuur Brands Brecht
25 Trisha Baah Oosterhout
26 Mika Peemen Rijsbergen
27 Fenne van Seters Steenbergen
28 Noomi Pieper Oosterhout
29 Thijs Koetsenruijter Oud Gastel
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Phill Vinck Kalmthout
3 Robbe Broeckx Wortel
4 Siebe Hoes Vorselaar
5 Fer van den Broek Sprundel
6 Liam Wijnants Merksplas
7 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
8 Leon Smits Brecht
9 Rik Mols Poederlee
10 Quinten Binst Kapellen
11 Jack Leon Brands Brecht
12 Teun Smeekens Rijen
13 Seppe Backx Kalmthout
14 Mathis Maegh Rijkevorsel
15 Wout Boden Brecht
16 Hanne Sanders Essen
17 Dex van Seters Steenbergen
18 Lowie Oorts Pulderbos
19 Arthur Verhoeven Baarle Hertog
20 Karel Raats Wuustwezel
21 Nand Asselberghs Broechem
22 Vic Gerdes Roosendaal
23 Warre Potters Beerse
24 Levi Le Moine Lichtaart
25 Laurens van Dorninck Rijkevorsel
26 Cezan van den Hout Breda
27 Teun Pols Essen
28 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
29 Tibor Kamps Breda
30 Tuur Wagemans Rijkevorsel
31 Louis Andries Brasschaat
32 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
33 Kirsten van Geloven Poppel
34 Stan Vereecken Wuustwezel
35 Finne Haverans Lille
36 Luka Dierckx Lichtaart
37 Victor de Jongh Stabroek
38 Matti Akkermans St.willebrord
39 Jasper de Jongh Stabroek
40 Finn Lambrechts Kalmthout
41 Clara Doms Schoten
42 Wannes Taelemans Essen
44 Bram Evers Oosterhut
44 Jayden Tolleman Kwadendamme
DNF Owen Pieper Oosterhout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Midas van den Eynde Antwerpen
2 Jarno Leenaerts Achtmaal
3 Lars Goffa Westmalle
4 Noah Suijkerbuijk Nispen
5 Jurre Raats Wuustwezel
6 Jens Poortmans Brecht
7 Gijs de Wit Prinsenbeek
8 Tobias Pouw Etten-leur
9 Lucas van Hoek Ravels
10 Fin Klaas Breda
11 Jens Baets Minderhout
12 Loris Olislaegers Rijkevorsel
13 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
14 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
15 Rik Klaasen Turnhout
16 Cis Vriends Brecht
17 Mil Vereecken Wuustwezel
18 Brent Roosmalen Tilburg
19 Jamie Cornelis Chaam
20 Daan Mullaert Kapelle
21 Kai Jochems Rijsbergen
22 Bram van Dinteren Teteringen
23 Toon de Groof Essen
24 Gijs Gommeren Kruisland
25 Senne Potters Beerse
26 Jozefien Raemaekers Brasschaat
27 Alizée van Voorden Etten-leur
28 Sjoerd Melisse Roosendaal
29 Dylan Burms Brasschaat
30 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
31 Krijn van Alten Prinsenbeek
32 Thor Vervloet Vosselaar
33 Wouter Leestmans Rijkevorsel
34 Lillie Gerdes Roosendaal
35 Thomas Lenaerts Rijkevorsel
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sid van Lommel Wechelderzande
2 Seppe Huybregts Brecht
3 Thijs Diels Beerse
4 Milan Leukemans Nijlen
5 Teun Rozendaal Bleiswijk
6 Jeff van Meel Essen
7 Seppe Sanders Essen
8 Coen de Man St. Willebrord
9 Jels van der Staal Dinteloord
10 Pim de Wacht Esbeek
11 Lars Rombouts Wortel
12 Keano van Oers St. Willebrord
13 Thijs van Zwieten Breda
14 Seppe Mertens Oostmalle
15 Bram Lammers Breda
16 Amélie van Voorden Etten-leur
17 Max Rijswijk Oostmalle
18 Tobias Dernee Berkel-enschot
19 Stijn Lievegoed Lepelstraat
20 Cedric van Geloven Poppel
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joer Post Delfgauw
2 Brent Jongenelen Steenbergen
3 Lars Jochems Loenhout
4 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
5 Ruben Monster `s Gravendeel
6 Roemer van Kempen Schijf
7 Luc Keijl Halsteren
8 Pieter Verstraete Breda
9 Milan Jongenelen Rucphen
10 Ruben Eekels Rijkevorsel
11 Lean Goetschalckx Essen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Britt Kooremans Rijkevorsel
2 Marije van Dun Dorst
3 Ilona van Ginneken Gilze
4 Katrien Thijs Kalmthout
5 Chantal Verstraten Roosendaal
6 Lisanne de Munnik Kapelle
7 Maud Struijk Nieuwerkerk
8 Merel Raats Wuustwezel
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Lander Sels Vlimmeren
3 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
4 Thijs Eland Dinteloord
5 Mischa Beks Wouwse Plantage
6 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
7 Wim van Roey Beerse
8 Xander van Dijk Roosendaal
9 Kevin Reuvers Zevenbergen
10 Luuk Bierkens Stampersgat
11 Danny Michielse Kalmthout
12 Marlon Verhaert Huijbergen
13 Max Hateren Delfgauw
14 Yolan Brems Elegem
15 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
16 Frank Suijkerbuijk Nispen
17 Pascal Garstenveld Oosterhout
18 Tom van Oers Schoten
19 Peter Geelen Breda
20 Jeffrey Huisman Schiedam
21 Stephen Bakkenes Oosterhout
22 Jurgen Soffers Wouw
23 Peter Voesenek Breda
24 Andy  van Loon Oud Gastel
25 Pascal van Bruggen Ridderkerk
26 Kees Boelhouwers Noordhoek
27 Lander Goris Herentals
DNF Michael Angelo Romana Veenendaal
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Gert de Cnodder Vorselaar
3 Ron Veeke Schijf
4 Jos Bogaerts Strijbeek
5 Ton van Korven Diessen
6 Cornelis Buck Grobbendonk
7 Patrick van Hoof Schoten
8 Bas van Rijthoven Roosendaal
9 Wiebe de Jong Tilburg
10 Koen Graat Tilburg
11 Andy van Loon Oud Gastel
12 Dave van Dun Dorst
13 Ronald van Looy Grobbendonk
14 Guido Mullaert Kapelle
15 Christian Jongenelen Rucphen
16 Erik van Hulzen Noordhoek
17 John Verschuren Oudenbosch
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Jacob de Roo Kapelle
3 Hidde Swart Oosterhout
4 Mike Deutekom Oss
5 Niels van Beurden Nieuwkuijk
6 Niels Goris Vlimmeren
7 Jens van Korven Diessen
8 Maarten de Nijs Huijbergen
9 Denley van Wijnbergen Werkendam
10 Brent de Bie Malle
11 Thorben Segers Veldhoven
12 Joche Herrygers Beerse
13 Thijs van den Broek Gilze
14 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
15 Warre Vermonden Meer
16 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
17 Michiel van der Sande Essen
18 Jornt de Bie Oostmalle
19 Nick de Munnik Kapelle
20 Danny Kenis Ekeren
21 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
22 Denian Pieters Anna Jacobapolder
23 Joannathan Duinkerke Goes
24 Sven van Merriënboer Wernhout
25 Jesse van Vlijmen Drunen
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen