• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Rucphen 2023


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Floor Groffen Riel
2 Casey Campbell Lommel
3 Sepp Lauwers Rijkevorsel
4 Gust Gys Gierle
5 Louis Uytdewilligen Berendrecht
6 Thibeau Sprangers Beerse
7 Thieu Gys Gierle
8 Lio Thaels Zandvliet
9 Anaïs Heijnen Hansweert
10 James Brands Brecht
11 Kaat Willemsen Essen
12 Tess van Nijnatten Zundert
13 Cyriel Michielsen Malle
14 Tibeau van Luijk Wouwse Plantage
15 Julian de Peinder Oosterhout
16 Liam Heeren Hoeven
17 Marcel Smits Brecht
18 Sera Maes Heinkenszand
19 Mauro Sprangers Beerse
20 Juliette Uytdewilligen Berendrecht
21 Mathieu van Luijk Wouwse Plantage
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stan Hannes Essen
2 Wout Broeckx Wortel
3 Gust Mols Poederlee
4 Philipe van den Born Chaam
5 Leon Kouwenbergh Stabroek
6 Vic van Oers Schoten
7 Juul Mijnsbergen Bergen Op Zoom
8 Warre Haverans Lille
9 Sietse Backx Kalmthout
10 Thijs Koetsenruijter Oud Gastel
11 Mats Hendrickx Minderhout
12 Meike Terhell Roosendaal
13 Siem Jansen Tholen
14 Finn Lauwers Rijkevorsel
15 Trisha Baah Oosterhout
16 Mathis Willekens Brasschaat
17 Mats Gabriels Zandvliet
18 Leon Lodewijks Hechtel Eksel
19 Nelles Bril Berendrecht
20 Illa Vinck Kalmthout
21 Lowik Maegh Rijkevorsel
22 Fenna Krielen Zegge
23 Jules Vorsselmans Essen
24 Fabian Heijnen Bosschenhoofd
25 Siem van Gils Ossendrecht
26 Julius Artuur Brands Brecht
DNF Fenne van Seters Steenbergen
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Liam Wijnants Merksplas
3 Jop Kok Steenbergen
4 Tijn Groffen Riel
5 Phill Vinck Kalmthout
6 Siebe Hoes Vorselaar
7 Leon Smits Brecht
8 Mathis Maegh Rijkevorsel
9 Mats Traksel Rucphen
10 Robbe Broeckx Wortel
11 Nand Asselberghs Broechem
12 Fer van den Broek Sprundel
13 Malin Rongen Tilburg
14 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
15 Hanne Sanders Essen
16 Otto Rongen Tilburg
17 Benthe Klippel Sprundel
18 Rik Mols Poederlee
19 Seppe Backx Kalmthout
20 Vic Gerdes Roosendaal
21 Karel Raats Wuustwezel
22 Dex van Seters Steenbergen
23 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
24 Levi Le Moine Lichtaart
25 Arthur Verhoeven Baarle Hertog
26 Tuur Wagemans Rijkevorsel
27 Jack Leon Brands Brecht
28 Stan Vereecken Wuustwezel
29 Warre Potters Beerse
30 Teun Pols Essen
31 Cezan van den Hout Breda
32 Levi Scholten Ossendrecht
33 Finn Lambrechts Kalmthout
34 Finne Haverans Lille
35 Renzo van Nijnatten Zundert
36 Louis Andries Brasschaat
37 Jasper de Jongh Stabroek
38 Lucca Hansen Putte
39 Wannes Taelemans Essen
40 Clara Doms Schoten
41 Victor de Jongh Stabroek
42 Daniël Maes Heinkenszand
43 Amy Vermunt Standdaarbuiten
44 Jayden Tolleman Kwadendamme
DNF Matti Akkermans St.willebrord
DNF Fien van den Biggelaar Galder
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Sprundel
2 Jens Dekkers Ijzendijke
3 Noah Suijkerbuijk Nispen
4 Midas van den Eynde Antwerpen
5 Jens Baets Minderhout
6 Jarno Leenaerts Achtmaal
7 Jens van Baal Prinsenbeek
8 Fedde Wouters Alphen
9 Tobias Pouw Etten-leur
10 Finn van Riel Rijen
11 Tymo de Ruiter Tilburg
12 Loris Olislaegers Rijkevorsel
13 Jurre Raats Wuustwezel
14 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
15 Levy Vermunt Standdaarbuiten
16 Mil Vereecken Wuustwezel
17 Tim Hamelink Steenbergen
18 Timme Aben De Meern
19 Guus van der Stelt Rucphen
20 Kai Jochems Rijsbergen
21 Nio Theys Oelegem
22 Nick Boden Wouwse Plantage
23 Brent Roosmalen Tilburg
24 Pieter Postma Rijsbergen
25 Senne Joosen Hoogstraten
26 Rik Klaasen Turnhout
27 Nina van Eck Lieshout
28 Shania Heijnen Bosschenhoofd
29 Toon de Groof Essen
30 Gijs de Wit Prinsenbeek
31 Daan Mullaert Kapelle
32 Alizée van Voorden Etten-leur
33 Senne Potters Beerse
34 Wouter Leestmans Rijkevorsel
35 Lillie Gerdes Roosendaal
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stijn van Dongen Gilze
2 Raf Bastiaansen Sprundel
3 Coen de Man St. Willebrord
4 Finn Jordens Ham
5 Tobe van de Pas Kapellen
6 Jeff van Meel Essen
7 Thomas Gillis Middelbeers
8 Jesse Roks St.willebrord
9 Ollie Peelman Kalmthout
10 Seppe Sanders Essen
11 Mathijs Klippel Sprundel
12 Mathias Hopchet Oelegem
13 Pim de Wacht Esbeek
14 Thijs van Zwieten Breda
15 Thibo van Loon Berendrecht
16 Wout Monden Beerse
17 Lars Huijskens Huijbergen
18 Stijn Lievegoed Lepelstraat
19 Bram Lammers Breda
20 Milo Lievens Westerlo
21 Roy Haemels Zegge
22 Tobias Dernee Berkel-enschot
23 Finn Testers Roosendaal
24 Max van Eijk Poortvliet
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Delano Heeren Sprundel
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Joer Post Delfgauw
4 Luken Kest Oudenbosch
5 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
6 Simon van der Voort Rijkevorsel
7 Lode Backx Rijkevorsel
8 Lars Broeren Sint Michielsgestel
9 Lars Jochems Loenhout
10 Ruben Monster `s Gravendeel
11 Milan Jongenelen Rucphen
12 Pim Schoonwater Tilburg
13 Ruben Eekels Rijkevorsel
14 Lukas van Ostaeyen Brecht
15 Lean Goetschalckx Essen
DNF Roemer van Kempen Schijf
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Eltina van Wijk Krimpen Aan De Ijssel
2 Britt Kooremans Rijkevorsel
3 Marije van Dun Dorst
4 Florine Hehewerth Prinsenbeek
5 Melanie Viveen Woudrichem
6 Ilona van Ginneken Gilze
7 Chantal Verstraten Roosendaal
8 Lisanne de Munnik Kapelle
9 Ilona van Wezel Roosendaal
10 Maud Struijk Nieuwerkerk
11 Amélie van Voorden Etten-leur
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Wim van Roey Beerse
4 Thijs Eland Dinteloord
5 Niels den Hollander Oostkapelle
6 Sem Hoppenbrouwers Halsteren
7 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
8 Mischa Beks Wouwse Plantage
9 Erik Rombouts Wuustwezel
10 Max Hateren Delfgauw
11 Tim Lievens Westerlo
12 Sven Clerebout Reet
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Laurens Claes Kapellen
15 Danny Michielse Kalmthout
16 Noah Jans Rumst
17 Daniel Blijlevens Rijen
18 Frank Suijkerbuijk Nispen
19 Yolan Brems Elegem
20 Jeffrey Huisman Schiedam
21 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
22 Tom van Oers Schoten
23 Sammy Cop Hoogerheide
24 Marlon Verhaert Huijbergen
25 Hans Beenhakkers Etten-leur
26 Ruben van Aart Rilland
27 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
28 Dennis Schoeters Zoersel
29 Kees Boelhouwers Noordhoek
30 Peter Geelen Breda
31 Andy  van Loon Oud Gastel
32 Jurgen Soffers Wouw
33 Dick van Camp Breda
34 Erik van den Heuvel Huijbergen
DNF Olaf Roest Reeuwijk
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Gert de Cnodder Vorselaar
3 Erwin Bollen Diepenbeek
4 Hans Jongeling Vleuten
5 Ron Veeke Schijf
6 Dave van Dun Dorst
7 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
8 Ton van Korven Diessen
9 Patrick van Hoof Schoten
10 Gijs Jongeling Best
11 Roland van Erp Best
12 Wiebe de Jong Tilburg
13 Cornelis Buck Grobbendonk
14 Bas van Rijthoven Roosendaal
15 Coen Schillemans Roosendaal
16 Koen Graat Tilburg
17 Ronald van Looy Grobbendonk
18 Guido Mullaert Kapelle
19 Michel de Jong Etten-leur
20 Andy van Loon Oud Gastel
21 Jim Kloeck Aartselaar
22 Edwin Kas St. Willebrord
23 Willy van Kessel Zeeland
24 Christian Jongenelen Rucphen
25 Harrie van der Burgt Oss
26 Erik van Hulzen Noordhoek
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Roy de Ryck Essen
3 Bjarne Maton Bladel
4 Mike Deutekom Oss
5 Jacob de Roo Kapelle
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Dario Kloeck Bornem
8 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
9 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
10 Thijs van den Broek Gilze
11 Brent de Bie Malle
12 Wannes Peeters Essen
13 Tom Persijn Pulderbos
14 Glenn Verresen Wuustwezel
15 Jorn Verresen Kapellen
16 Louis Vervecken Herentals
17 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
18 Sven van Merriënboer Wernhout
19 Joche Herrygers Beerse
20 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
21 Joël Dirksz Roosendaal
22 Damian Weber Tilburg
23 Danny Kenis Ekeren
24 Jesse van Vlijmen Drunen
25 Niels Spinnoy Peer
DNF Jornt de Bie Oostmalle
DNF Nick de Munnik Kapelle
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen