• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Galderse Meren 2023


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Casey Campbell Lommel
2 Floor Groffen Riel
3 Gust Gys Gierle
4 Sepp Lauwers Rijkevorsel
5 Louis Uytdewilligen Berendrecht
6 Liam Heeren Hoeven
7 Cyriel Michielsen Malle
8 Thibeau Sprangers Beerse
9 Thieu Gys Gierle
10 Anaïs Heijnen Hansweert
11 Jesse James Brands Brecht
12 Flor Wouters Lile
13 Kaat Willemsen Essen
14 Thor Meijers Dongen
15 Nina Jennes Kalmthout
16 Lio Thaels Zandvliet
17 Tibeau van Luijk Wouwse Plantage
18 Julian de Peinder Oosterhout
19 Tess van Nijnatten Zundert
20 Fien Wijnants Merksplas
21 Mylas Kapitein Zevenbergen
22 Marcel Smits Brecht
23 Josephine van Gils Ossendrecht
24 Mauro Sprangers Beerse
25 Juliette Uytdewilligen Berendrecht
26 Mathieu van Luijk Wouwse Plantage
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout Broeckx Wortel
2 Philipe van den Born Chaam
3 Leon Kouwenbergh Stabroek
4 Warre Haverans Lille
5 Matthijs Binst Kapellen
6 Ties de Meyer Wuustwezel
7 Stan Hannes Essen
8 Vic van Oers Schoten
9 Finn Lauwers Rijkevorsel
10 Faas van Mook Made
11 Sjoerd Seeuws Raamsdonkveer
12 Juul Mijnsbergen Bergen Op Zoom
13 Mats Hendrickx Minderhout
14 Mason Koolen Loon Op Zand
15 Siem Jansen Tholen
16 Lenn Pluym Rijkevorsel
17 Leon Lodewijks Hechtel Eksel
18 Mees Broeken Made
19 Thijs Koetsenruijter Oud Gastel
20 Trisha Baah Oosterhout
21 Staf van den Bergh Essen
22 Felix Gabriels Berendrecht
23 Duuk Jansen Wuustwezel
24 Lowik Maegh Rijkevorsel
25 Nelles Bril Berendrecht
26 Julius Artuur Brands Brecht
27 Fabian Heijnen Bosschenhoofd
28 Gilles Lippens Essen
29 Fenne van Seters Steenbergen
DNF Sietse Backx Kalmthout
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Liam Wijnants Merksplas
4 Phill Vinck Kalmthout
5 Owen Tas Bergschenhoek
6 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
7 Robbe Broeckx Wortel
8 Thijs van der Worm Poeldijk
9 Mats Traksel Rucphen
10 Jack Leon Brands Brecht
11 Fien van den Biggelaar Galder
12 Seppe Backx Kalmthout
13 Hanne Sanders Essen
14 Fer van den Broek Sprundel
15 Leon Smits Brecht
16 Shania Heijnen Bosschenhoofd
17 Malin Rongen Tilburg
18 Benthe Klippel Sprundel
19 Quintin Binst Kapellen
20 Vic Gerdes Roosendaal
21 Arthur Verhoeven Baarle Hertog
22 Wout Boden Brecht
23 Mathis Maegh Rijkevorsel
24 Levi Le Moine Lichtaart
25 Warre Potters Beerse
26 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
27 Dex van Seters Steenbergen
28 Otto Rongen Tilburg
29 Ferre van den Bergh Wuustwezel
30 Jim Peeters Tilburg
31 Laurens van Dorninck Rijkevorsel
32 Teun Pols Essen
33 Stan Vereecken Wuustwezel
34 Cezan van den Hout Breda
35 Karel Raats Wuustwezel
36 Finne Haverans Lille
37 Kirsten van Geloven Poppel
38 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
39 Finn Lambrechts Kalmthout
40 Renzo van Nijnatten Zundert
41 Levi Scholten Ossendrecht
42 Wannes Taelemans Essen
43 Clara Doms Schoten
44 Lex van Gils Lille
45 Victor de Jongh Stabroek
46 Jasper de Jongh Stabroek
47 Jayden Tolleman Kwadendamme
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Sprundel
2 Jarno Leenaerts Achtmaal
3 Lars Goffa Westmalle
4 Fin Klaas Breda
5 Jens van Baal Prinsenbeek
6 Jurre Raats Wuustwezel
7 Noah Suijkerbuijk Nispen
8 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
9 Jens Baets Minderhout
10 Loris Olislaegers Rijkevorsel
11 Fedde Wouters Alphen
12 Gijs de Wit Prinsenbeek
13 Ruben van den Burg Bergschenhoek
14 Jules van Dijck Brecht
15 Mil Vereecken Wuustwezel
16 Niels van Brenk Tilburg
17 Cis Vriends Brecht
18 Tobias Pouw Etten-leur
19 Pieter Postma Rijsbergen
20 Brent Roosmalen Tilburg
21 Finn van Riel Rijen
22 Jamie Cornelis Chaam
23 Nick Boden Wouwse Plantage
24 Daan Mullaert Kapelle
25 Rik Klaasen Turnhout
26 Jozefien Raemaekers Brasschaat
27 Alizée van Voorden Etten-leur
28 Maud Schilders Hilvarenbeek
29 Senne Potters Beerse
30 Felicia Freens St. Willebrord
31 Toon de Groof Essen
32 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
33 Demi Boden Wouwse Plantage
34 Sjoerd Melisse Roosendaal
35 Lillie Gerdes Roosendaal
36 Wouter Leestmans Rijkevorsel
37 Krijn van Alten Prinsenbeek
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jop van den Biggelaar Galder
2 Stijn van Dongen Gilze
3 Daan Schilders Hilvarenbeek
4 Gijs van den Biggelaar Galder
5 Mathias Hopchet Oelegem
6 Jels van der Staal Dinteloord
7 Bart Huijbregts Wernhout
8 Jeff van Meel Essen
9 Coen de Man St. Willebrord
10 Teun Rozendaal Bleiswijk
11 Lars Peeters Oirschot
12 Jelle van Dijk Hellevoetsluis
13 Mathijs Klippel Sprundel
14 Ollie Peelman Kalmthout
15 Martijn Mutsaers Tilburg
16 Thomas Gillis Middelbeers
17 Pim de Wacht Esbeek
18 Lars Huijskens Huijbergen
19 Thibo van Loon Berendrecht
20 Sep Hendrix Baarle-nassau
21 Thijs van Zwieten Breda
22 Amélie van Voorden Etten-leur
23 Stijn Lievegoed Lepelstraat
24 Rik Vanhooydonck Kalmthout
25 Tobias Dernee Berkel-enschot
26 Cedric van Geloven Poppel
27 Bram Lammers Breda
28 Max van Eijk Poortvliet
29 Roy Haemels Zegge
30 Troy Schenk Baarle Nassau
31 Jordan van Gurp Prinsenbeek
DNF Seppe Sanders Essen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joer Post Delfgauw
2 Maike Tazelaar Colijnsplaat
3 Brent Jongenelen Steenbergen
4 Sam Mullaert Kapelle
5 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
6 Teun Paaimans Kapelle
7 Simon van der Voort Rijkevorsel
8 Lars Broeren Sint Michielsgestel
9 Ruben Monster `s Gravendeel
10 Senne Meeuwes Turnhout
11 Lode Backx Rijkevorsel
12 Luc Keijl Halsteren
13 Roemer van Kempen Schijf
14 Ruben Eekels Rijkevorsel
15 Milan Jongenelen Rucphen
16 Lean Goetschalckx Essen
DNF Jorben van Hest Middelbeers
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Britt Kooremans Rijkevorsel
2 Marije van Dun Dorst
3 Kristien Nelen Essen
4 Ilona van Ginneken Gilze
5 Florine Hehewerth Prinsenbeek
6 Katrien Thijs Kalmthout
7 Simone Linders Oud Gastel
8 Chantal Verstraten Roosendaal
9 Lisanne de Munnik Kapelle
10 Ilona van Wezel Roosendaal
11 Maud Struijk Nieuwerkerk
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
2 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
3 Thijs Eland Dinteloord
4 Wim van Roey Beerse
5 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
6 Mischa Beks Wouwse Plantage
7 Luuk Bierkens Stampersgat
8 Xander van Dijk Roosendaal
9 Max Hateren Delfgauw
10 Laurens Claeys Kapellen
11 Marlon Verhaert Huijbergen
12 Danny Michielse Kalmthout
13 Sammy Cop Hoogerheide
14 Yolan Brems Elegem
15 Noah Jans Rumst
16 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
17 Michael Angelo Romana Veenendaal
18 Tom van Oers Schoten
19 Jeffrey Huisman Schiedam
20 Bas van den Burg Bergschenhoek
21 Andy  van Loon Oud Gastel
22 Olaf Roest Reeuwijk
23 Dennis Schoeters Zoersel
24 Jurgen Soffers Wouw
25 Pieter Schoeters Zoersel
DNF Kevin Reuvers Zevenbergen
DNF Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Gert de Cnodder Vorselaar
3 Jos Bogaerts Strijbeek
4 Dave van Dun Dorst
5 Edgar van Meer Nispen
6 Ron Veeke Schijf
7 Emiel van Dijk Hellevoetsluis
8 Ton van Korven Diessen
9 Bas van Rijthoven Roosendaal
10 Cornelis Buck Grobbendonk
11 Wiebe de Jong Tilburg
12 Ivo van Geloven Poppel
13 Andy van Loon Oud Gastel
14 Patrick van Hoof Schoten
15 Bert van der Klooster Sprundel
16 Guido Mullaert Kapelle
17 Coen Schillemans Roosendaal
18 Peter Voesenek Breda
19 John Verschuren Oudenbosch
20 Ronald van Looy Grobbendonk
21 Jim Kloeck Aartselaar
22 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jacob de Roo Kapelle
2 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
3 Jens van Korven Diessen
4 Niels van Beurden Nieuwkuijk
5 Maarten de Nijs Huijbergen
6 Thijs van den Broek Gilze
7 Daniel Wouters Gilze
8 Xavier Voogt Dordrecht
9 Louis Vervecken Herentals
10 Bo van Elven Etten-leur
11 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
12 Brent de Bie Malle
13 Sven van Merriënboer Wernhout
14 Joche Herrygers Beerse
15 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
16 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
17 Teun van der Linden Moergestel
18 Danny Kenis Ekeren
19 Nick de Munnik Kapelle
20 Erben van Meer Nispen
21 Denian Pieters Anna Jacobapolder
22 Niels Spinnoy Peer
DNF Jornt de Bie Oostmalle
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen