• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

WER Roosendaal 2023


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Floor Groffen Riel
2 Casey Campbell Lommel
3 Sepp Lauwers Rijkevorsel
4 Gust Gys Gierle
5 Louis Uytdewilligen Berendrecht
6 Thibeau Sprangers Beerse
7 Sil Proost Gierle
8 Cyriel Michielsen Malle
9 Thieu Gys Gierle
10 Jesse James Brands Brecht
11 Anaïs Heijnen Hansweert
12 Lio Thaels Zandvliet
13 Julian de Peinder Oosterhout
14 Liam Heeren Hoeven
15 Nina Jennes Kalmthout
16 Leon van den Bergh Essen
17 Sep van Bavel Essen
18 Tibeau van Luijk Wouwse Plantage
19 Kaat Willemsen Essen
20 Marcel Smits Brecht
21 Josephine van Gils Ossendrecht
22 Fien Wijnants Merksplas
23 Leo Lounio Oudenbosch
24 Mauro Sprangers Beerse
25 Sera Maes Heinkenszand
26 Riff Mesker Meerkerk
27 Juliette Uytdewilligen Berendrecht
28 Mathieu van Luijk Wouwse Plantage
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gust Mols Poederlee
2 Stan Hannes Essen
3 Leon Kouwenbergh Stabroek
4 Philipe van den Born Chaam
5 Juul Mijnsbergen Bergen Op Zoom
6 Wout Broeckx Wortel
7 Sietse Backx Kalmthout
8 Warre Haverans Lille
9 Siem Jansen Tholen
10 Thijs Koetsenruijter Oud Gastel
11 Mats Hendrickx Minderhout
12 Trisha Baah Oosterhout
13 Finn Lauwers Rijkevorsel
14 Leon Lodewijks Hechtel Eksel
15 Sjoerd Seeuws Raamsdonkveer
16 Fenna Krielen Zegge
17 Staf van den Bergh Essen
18 Meike Terhell Roosendaal
19 Mason Koolen Loon Op Zand
20 Julius Artuur Brands Brecht
21 Nelles Bril Berendrecht
22 Felix Gabriels Berendrecht
23 Lowik Maegh Rijkevorsel
24 Mats Gabriels Zandvliet
25 Jules Vorsselmans Essen
26 Siem van Gils Ossendrecht
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Phill Vinck Kalmthout
4 Liam Wijnants Merksplas
5 Robbe Broeckx Wortel
6 Siebe Hoes Vorselaar
7 Mathis Maegh Rijkevorsel
8 Mila Prins Hank
9 Fer van den Broek Sprundel
10 Leon Smits Brecht
11 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
12 Seppe Backx Kalmthout
13 Hanne Sanders Essen
14 Jack Leon Brands Brecht
15 Fien van den Biggelaar Galder
16 Malin Rongen Tilburg
17 Otto Rongen Tilburg
18 Lowie Oorts Pulderbos
19 Benthe Klippel Sprundel
20 Rik Mols Poederlee
21 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
22 Ferre van den Bergh Wuustwezel
23 Teun Smeekens Rijen
24 Vic Gerdes Roosendaal
25 Wout Boden Brecht
26 Levi Le Moine Lichtaart
27 Arthur Verhoeven Baarle Hertog
28 Jim Peeters Tilburg
29 Warre Potters Beerse
30 Zeb Mesker Meerkerk
31 Stan Vereecken Wuustwezel
32 Teun Pols Essen
33 Tuur Wagemans Rijkevorsel
34 Cezan van den Hout Breda
35 Louis Andries Brasschaat
36 Finne Haverans Lille
37 Finn Lambrechts Kalmthout
38 Kirsten van Geloven Poppel
39 Jay Jacobs Beerse
40 Matti Akkermans St.willebrord
41 Levi Scholten Ossendrecht
42 Wannes Taelemans Essen
43 Victor de Jongh Stabroek
44 Daniël Maes Heinkenszand
45 Lucca Hansen Putte
46 Jayden Tolleman Kwadendamme
DNF Alishia Bas Nieuw Lekkerland
DNF Jasper de Jongh Stabroek
DNF Sofie de Man Tilburg
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarno Leenaerts Achtmaal
2 Lars Goffa Westmalle
3 Midas van den Eynde Antwerpen
4 Olivier Klippel Sprundel
5 Bjorn Wisse Rilland
6 Noah Suijkerbuijk Nispen
7 Jens Baets Minderhout
8 Niels van Brenk Tilburg
9 Tymo de Ruiter Tilburg
10 Jurre Raats Wuustwezel
11 Mil Vereecken Wuustwezel
12 Jens van Baal Prinsenbeek
13 Jens Poortmans Brecht
14 Jules van Dijck Brecht
15 Tobias Pouw Etten-leur
16 Nio Theys Oelegem
17 Gijs de Wit Prinsenbeek
18 Kai Jochems Rijsbergen
19 Guus van der Stelt Rucphen
20 Nick Boden Wouwse Plantage
21 Toon de Groof Essen
22 Finn van Riel Rijen
23 Ruben van den Burg Bergschenhoek
24 Pieter Postma Rijsbergen
25 Daan Mullaert Kapelle
26 Jozefien Raemaekers Brasschaat
27 Senne Potters Beerse
28 Lillie Gerdes Roosendaal
29 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
30 Alizée van Voorden Etten-leur
31 Bram van Dinteren Teteringen
32 Wouter Leestmans Rijkevorsel
33 Sjoerd Melisse Roosendaal
34 Demi Boden Wouwse Plantage
35 Levi Wijnen Halsteren
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stijn van Dongen Gilze
2 Seppe Huybregts Brecht
3 Gijs van den Biggelaar Galder
4 Laurens Wilssens Brecht
5 Teun Rozendaal Bleiswijk
6 Seppe Sanders Essen
7 Jeff van Meel Essen
8 Coen de Man St. Willebrord
9 Finn Jordens Ham
10 Thomas Gillis Middelbeers
11 Ollie Peelman Kalmthout
12 Martijn Mutsaers Tilburg
13 Mathias Hopchet Oelegem
14 Jels van der Staal Dinteloord
15 Mathijs Klippel Sprundel
16 Jelle van Dijk Hellevoetsluis
17 Pim de Wacht Esbeek
18 Wout Monden Beerse
19 Brent van Gils Gilze
20 Rik Vanhooydonck Kalmthout
21 Sep Hendrix Baarle-nassau
22 Thibo van Loon Berendrecht
23 Thijs van Zwieten Breda
24 Lars Huijskens Huijbergen
25 Bram Lammers Breda
26 Milo Lievens Westerlo
27 Naud Oosterom Essen
28 Roy Haemels Zegge
29 Cedric van Geloven Poppel
30 Finn Testers Roosendaal
31 Max van Eijk Poortvliet
32 Amélie van Voorden Etten-leur
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lorenz Ivens Lichtaart
2 Timo de Baets Ertvelde
3 Joer Post Delfgauw
4 Brent Jongenelen Steenbergen
5 Ben de Roos Domburg
6 Teun Paaimans Kapelle
7 Youri Zijlstra Berkel En Rodenrijs
8 Lode Backx Rijkevorsel
9 Sam Mullaert Kapelle
10 Ruben Monster `s Gravendeel
11 Simon van der Voort Rijkevorsel
12 Lars Broeren Sint Michielsgestel
13 Senne Meeuwes Turnhout
14 Luc Keijl Halsteren
15 Ruben Eekels Rijkevorsel
16 Lean Goetschalckx Essen
17 Lukas van Ostaeyen Brecht
DNF Tibe Vansweevelt Ravels
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Britt Kooremans Rijkevorsel
2 Marije van Dun Dorst
3 Febe Vissenberg Merksplas
4 Florine Hehewerth Prinsenbeek
5 Katrien Thijs Kalmthout
6 Jacobien Viveen Woudrichem
7 Ilona van Ginneken Gilze
8 Lisanne de Munnik Kapelle
9 Chantal Verstraten Roosendaal
10 Maud Struijk Nieuwerkerk
11 Thalia Ivens Lichtaarrt
12 Ilona van Wezel Roosendaal
13 Ilona van Nijnatten Roosendaal
14 Merel Raats Wuustwezel
15 Anke van Rompay Schilde
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Thijs Eland Dinteloord
3 Wim van Roey Beerse
4 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
5 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
6 Mischa Beks Wouwse Plantage
7 Sem Hoppenbrouwers Halsteren
8 Sammy Cop Hoogerheide
9 Erik Rombouts Wuustwezel
10 Luuk Bierkens Stampersgat
11 Marlon Verhaert Huijbergen
12 Tim Lievens Westerlo
13 Daniel Blijlevens Rijen
14 Danny Michielse Kalmthout
15 Yolan Brems Elegem
16 Tom van Oers Schoten
17 Casper Goffa Westmalle
18 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
19 Jeffrey Huisman Schiedam
20 Hans Beenhakkers Etten-leur
21 Frank Suijkerbuijk Nispen
22 Andy  van Loon Oud Gastel
23 Ruben van Aart Rilland
24 Dennis Schoeters Zoersel
25 Kees Boelhouwers Noordhoek
26 Jurgen Soffers Wouw
27 Pieter Schoeters Zoersel
28 Siem Reuvers Fijnaart
29 Lander Goris Herentals
DNF Michael Angelo Romana Veenendaal
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Langenberg Tilburg
2 Erwin Bollen Diepenbeek
3 Gert de Cnodder Vorselaar
4 Ron Veeke Schijf
5 Dave van Dun Dorst
6 Ton van Korven Diessen
7 Edgar van Meer Nispen
8 Jos Bogaerts Strijbeek
9 Bas van Rijthoven Roosendaal
10 Cornelis Buck Grobbendonk
11 Patrick van Hoof Schoten
12 Ivo van Geloven Poppel
13 Jurgen Schrik Rijen
14 Koen Graat Tilburg
15 Andy van Loon Oud Gastel
16 Jim Kloeck Aartselaar
17 Edwin Kas St. Willebrord
18 Wiebe de Jong Tilburg
19 Guido Mullaert Kapelle
20 Coen Schillemans Roosendaal
21 Ronald van Looy Grobbendonk
22 John Verschuren Oudenbosch
23 Peter Voesenek Breda
25 Erik van Hulzen Noordhoek
30 Bert van der Klooster Sprundel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joerie Lambrechts Kalmthout
2 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
3 Roy de Ryck Essen
4 Niels van Beurden Nieuwkuijk
5 Pieter van Roosbroeck Duffel
6 Niels Goris Vlimmeren
7 Jacob de Roo Kapelle
8 Dario Kloeck Bornem
9 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
10 Brent de Bie Malle
11 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
12 Teun Nagel Tilburg
13 Thijs van den Broek Gilze
14 Lars Adriaansen Bergen Op Zoom
15 Joche Herrygers Beerse
16 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
17 Erben van Meer Nispen
18 Sven van Merriënboer Wernhout
19 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
20 Danny Kenis Ekeren
21 Jornt de Bie Oostmalle
22 Nick de Munnik Kapelle
23 Jesse van Vlijmen Drunen
24 Jasper Lounio Oudenbosch
25 Niels Spinnoy Peer
DNF Maarten de Nijs Huijbergen
DNF Jan Roosbroeck Walem
DNF Lenn Verdijck Ranst
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen