• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Wolphaartsdijk 2023


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Casey Campbell Lommel
2 Floor Groffen Riel
3 Sepp Lauwers Rijkevorsel
4 Wannes Ars Goes
5 Fonne Oorts Pulderbos
6 Liam Heeren Hoeven
7 Anaïs Heijnen Hansweert
8 Louis Uytdewilligen Berendrecht
9 Cyriel Michielsen Malle
10 Lio Thaels Zandvliet
11 Jesse James Brands Brecht
12 Kaat Willemsen Essen
13 Josephine van Gils Ossendrecht
14 Flor Wouters Lile
15 Tibeau van Luijk Wouwse Plantage
16 Fien Wijnants Merksplas
17 Sera Maes Heinkenszand
18 Juliette Uytdewilligen Berendrecht
DNF Mathieu van Luijk Wouwse Plantage
DNF Julian de Peinder Oosterhout
DNF Marcel Smits Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gust Mols Poederlee
2 Wout Broeckx Wortel
3 Philipe van den Born Chaam
4 Leon Kouwenbergh Stabroek
5 Warre Haverans Lille
6 Stan Hannes Essen
7 Sietse Backx Kalmthout
8 Vic van Oers Schoten
9 Juul Mijnsbergen Bergen Op Zoom
10 Thijs Koetsenruijter Oud Gastel
11 Siem Jansen Tholen
12 Sjoerd Seeuws Raamsdonkveer
13 Mats Hendrickx Minderhout
14 Leon Lodewijks Hechtel Eksel
15 Fenna Krielen Zegge
16 Mason Koolen Loon Op Zand
17 Finn Lauwers Rijkevorsel
18 Trisha Baah Oosterhout
19 Mats Gabriels Zandvliet
20 Felix Gabriels Berendrecht
21 Julius Artuur Brands Brecht
22 Nelles Bril Berendrecht
23 Fabian Heijnen Bosschenhoofd
24 Lucas Couque Oostburg
25 Fenne van Seters Steenbergen
26 Briek Raats Wuustwezel
27 Siem van Gils Ossendrecht
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Phill Vinck Kalmthout
3 Liam Wijnants Merksplas
4 Siebe Hoes Vorselaar
5 Frederik Vermeiren Rijkevorsel
6 Leon Smits Brecht
7 Nand Asselberghs Broechem
8 Fer van den Broek Sprundel
9 Lowie Oorts Pulderbos
10 Seppe Backx Kalmthout
11 Jack Leon Brands Brecht
12 Vic Gerdes Roosendaal
13 Rik Mols Poederlee
14 Shania Heijnen Bosschenhoofd
15 Hanne Sanders Essen
16 Arthur Verhoeven Baarle Hertog
17 Levi Le Moine Lichtaart
18 Karel Raats Wuustwezel
19 Tuur Wagemans Rijkevorsel
20 Ferre van den Bergh Wuustwezel
21 Stan Vereecken Wuustwezel
22 Teun Pols Essen
23 Louis Uyttebroek Oud-turnhout
24 Dex van Seters Steenbergen
25 Warre Potters Beerse
26 Kirsten van Geloven Poppel
27 Finne Haverans Lille
28 Levi Scholten Ossendrecht
29 Matti Akkermans St.willebrord
30 Louis Andries Brasschaat
31 Jasper de Jongh Stabroek
32 Victor de Jongh Stabroek
33 Jay Jacobs Beerse
34 Finn Lambrechts Kalmthout
35 Daniël Maes Heinkenszand
36 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
37 Clara Doms Schoten
38 Dries Verstaeten Wommelgem
39 Lucca Hansen Putte
40 Jayden Tolleman Kwadendamme
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bjorn Wisse Rilland
2 Lars Goffa Westmalle
3 Jarno Leenaerts Achtmaal
4 Noah Suijkerbuijk Nispen
5 Jurre Raats Wuustwezel
6 Jens Baets Minderhout
7 Jens van Baal Prinsenbeek
8 Jens Poortmans Brecht
9 Loris Olislaegers Rijkevorsel
10 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
11 Nio Theys Oelegem
12 Brent Roosmalen Tilburg
13 Gijs de Wit Prinsenbeek
14 Mil Vereecken Wuustwezel
15 Jules van Dijck Brecht
16 Gijs Gommeren Kruisland
17 Nick Boden Wouwse Plantage
18 Pieter Postma Rijsbergen
19 Toon de Groof Essen
20 Daan Mullaert Kapelle
21 Vic Oorts Pulderbos
22 Jozefien Raemaekers Brasschaat
23 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
24 Lillie Gerdes Roosendaal
25 Sjoerd Melisse Roosendaal
26 Senne Potters Beerse
27 Alizée van Voorden Etten-leur
28 Krijn van Alten Prinsenbeek
29 Thor Vervloet Vosselaar
30 Demi Boden Wouwse Plantage
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sven Wisse Rilland
2 Stijn van Dongen Gilze
3 Coen de Man St. Willebrord
4 Jeff van Meel Essen
5 Teun Rozendaal Bleiswijk
6 Seppe Sanders Essen
7 Pim de Wacht Esbeek
8 Sep Hendrix Baarle-nassau
9 Finn Jordens Ham
10 Melvin Couque Oostburg
11 Jels van der Staal Dinteloord
12 Bram Lammers Breda
13 Rik Vanhooydonck Kalmthout
14 Stijn Lievegoed Lepelstraat
15 Milo Lievens Westerlo
16 Roy Haemels Zegge
17 Tobias Dernee Berkel-enschot
18 Cedric van Geloven Poppel
19 Amélie van Voorden Etten-leur
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nick Wisse Rilland
2 Maike Tazelaar Colijnsplaat
3 Joer Post Delfgauw
4 Sam Mullaert Kapelle
5 Teun Paaimans Kapelle
6 Ben de Roos Domburg
7 Luken Kest Oudenbosch
8 Simon van der Voort Rijkevorsel
9 Rinz van der Staal Dinteloord
10 Robin van Bruggen Ridderkerk
11 Brent Jongenelen Steenbergen
12 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
13 Ruben Monster `s Gravendeel
14 Roemer van Kempen Schijf
15 Lean Goetschalckx Essen
16 Ruben Eekels Rijkevorsel
17 Luc Keijl Halsteren
18 Milan Jongenelen Rucphen
19 Tibe Vansweevelt Ravels
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Britt Kooremans Rijkevorsel
2 Melissa Nuijten Heinkenszand
3 Marije van Dun Dorst
4 Florine Hehewerth Prinsenbeek
5 Senna Klaasse Heinkenszand
6 Ilona van Wezel Roosendaal
7 Maud Struijk Nieuwerkerk
8 Chantal Verstraten Roosendaal
9 Lisanne de Munnik Kapelle
10 Merel Raats Wuustwezel
11 Anke van Rompay Schilde
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
2 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
3 Mischa Beks Wouwse Plantage
4 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
5 Thijs Eland Dinteloord
6 Diégo Sandee Geersdijk
7 Sem Hoppenbrouwers Halsteren
8 Thomas Verdonck Wouwse Plantage
9 Luuk Bierkens Stampersgat
10 Laurens Claeys Kapellen
11 Sammy Cop Hoogerheide
12 Marlon Verhaert Huijbergen
13 Tim Lievens Westerlo
14 Yolan Brems Elegem
15 Danny Michielse Kalmthout
16 Tom van Oers Schoten
17 Jeffrey Huisman Schiedam
18 Andy  van Loon Oud Gastel
19 Dennis Schoeters Zoersel
20 Jurgen Soffers Wouw
DNF Kevin Dejongh Kalmthout
B 45+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gert de Cnodder Vorselaar
2 Ron Veeke Schijf
3 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
4 Ton van Korven Diessen
5 Dave van Dun Dorst
6 Edgar van Meer Nispen
7 Jos Bogaerts Strijbeek
8 Bas van Rijthoven Roosendaal
9 Ivo van Geloven Poppel
10 Cornelis Buck Grobbendonk
11 Koen Graat Tilburg
12 Andy van Loon Oud Gastel
13 Patrick van Hoof Schoten
14 Wiebe de Jong Tilburg
15 Jim Kloeck Aartselaar
16 John Verschuren Oudenbosch
17 Coen Schillemans Roosendaal
18 Ronald van Looy Grobbendonk
19 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mees De Vos Heinkenszand
2 Kelvin Bakx Bergen Op Zoom
3 Mike Deutekom Oss
4 Jacob de Roo Kapelle
5 Danny Langenberg Tilburg
6 Xavier Voogt Dordrecht
7 Joche Herrygers Beerse
8 Brent de Bie Malle
9 Dario Kloeck Bornem
10 Jorn Verresen Kapellen
11 Teun Nagel Tilburg
12 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
13 Louis Vervecken Herentals
14 Erben van Meer Nispen
15 Sven van Merriënboer Wernhout
16 Wim Breunesse Vlissingen
17 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
18 Ivo van der Pas Bergen Op Zoom
19 Glenn Verresen Wuustwezel
20 Jornt de Bie Oostmalle
21 Tom Persijn Pulderbos
22 Nick de Munnik Kapelle
23 Jesse van Vlijmen Drunen
DNF Niels van Beurden Nieuwkuijk
DNF Niels Spinnoy Peer
Kalender
Startkaart 2024

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2024. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen