• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Oud Gastel 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim Vissenberg Hoeven
2 Lentel Huys Beerse
3 Matew Vercammen Grobbendonk
4 Alizee van Voorden Etten-leur
5 Jorbe Verbraeken Beringen
6 Lars Goffa Westmalle
7 Yinthe van den Heuvel Gilze
8 Niek Wolthuis Hank
9 Jurre Raats Wuustwezel
10 Fleur Paaimans Kapelle
11 Olivier Klippel Etten-leur
12 Daan Mullaert Kapelle
13 Milla van Looke Wuustwezel
14 Seppe Ley Kontich
15 Levy Vermunt Standdaarbuiten
16 Jan van Bezooijen Bergen Op Zoom
17 Mila Prins Hank
18 Celen Ferre Tessenderlo
19 Sebas Schoonen Oud Gastel
20 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
21 Julie Verhoeven Olen
22 Joren van den Heuvel Gilze
23 Lars Schipperen Hoogstraten
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Sam van Hoeck Essen
3 Finn Bastiaanssen Sprundel
4 Liam Uijtdewilligen Brecht
5 Bart Huijbregts Wernhout
6 Siebe Verbraeken Beringen
7 Lewis Oorts Vorselaar
8 Cas van Looke Wuustwezel
9 Lotte van Merriënboer Wernhout
10 Finn Jordens Ham
11 Mathijs Klippel Etten-leur
12 Delano Heeren Sprundel
13 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
14 Swa Ceulemans
15 Raf Bastiaansen Sprundel
16 Lois Geerts Loenhout
17 Ferre Belmans Vremde
18 Joren Celen Tessenderlo
19 Laurens Wilssens Brecht
20 Milan Leukemans Nijlen
21 Thibo van Loon Berendrecht
22 Sten Elst Kalmthout
23 Seppe van Laer Turnhout
23 Jaan Kenis Brasschaat
24 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
25 Hannes Roovers Wuustwezel
26 Seppe Hectors Essen
27 Gijs van den Biggelaar Galder
28 Jelle van Laer Turnhout
29 Jarno van der Kolk Fijnaart
30 Ella Huybregts Vlimmeren
31 Laure Verhoeven Olen
32 Liang Timmermans Schaffen Diest
33 Sven Wolhuis Hank
34 Lowie Pleysier Essen
35 Mats Breugelmans Wuustwezel
36 Rens Bolijn Oud Gastel
37 Amelie van Voorden Etten-leur
38 Stijn Lievegoed Lepelstraat
39 Jules van Hassel Essen
40 Tygo van Riel Rijen
41 Anna Prins Hank
42 Marly Langedoen Berkel En Rodenrijs
44 Jaylinn Bergwerff Hellevoetsluis
45 Jeff van Meel Essen
46 Cheyenne Gabriels Kalmthout
47 Quintin de Wilde Stabroek
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iebe Jacobs Wuustwezel
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Jarne Oorts Vorselaar
4 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
5 Len Geerts Loenhout
6 Toon Deckers Kalmthout
7 Luuk Wolthuis Hank
8 Lars Langendoen Berkel En Rodenrijs
9 Siebe de Naeyer Beerse
10 Tuur Breugelmans Wuustwezel
11 Senna Scholten Nispen
12 Lars Jochems Loenhout
13 Ferre Jacobs Rijkevorsel
14 Josse Jacobs Rijkevorsel
15 Joren Roovers Wuustwezel
16 Elena van der Veken St. Jansteen
17 Thomas Verdonck Ravels
18 Lars Christianen Hoogstraaten
19 Teun Paaimans Kapelle
20 Warre Bogaert Essen
21 Laure Huybrechts Vlimmeren
22 Nienke de Jong Schijf
23 Thyn Jacobs Etten-leur
24 Eline de Winter Wuustwezel
25 Thomas Schoonen Oud Gastel
26 Milan Jongenelen Rucphen
27 Ian Mol Breda
28 Raf van Overveld Schijf
29 Levi Schipperen Hoogstraten
30 Quintin Breugelmans Wuustwezel
31 Torben Aerts Minderhout
32 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
33 Merel Graumans Rijsbergen
34 Illio Verbeek Sint Lenaarts
35 Wytske van Es Oosterhout
36 Lars de Jong Schijf
37 Roemer van Kempen Schijf
38 Dylan Leukemans Nijlen
39 Casper Goffa Westmalle
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
5 Luca van der Veken St. Jansteen
6 Milan de Winter Wuustwezel
7 Hidde Swart Oosterhout
8 Maxim Claeys Kapellen
9 Senna van Iwaarden Yerseke
10 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
11 Mees De Vos Heinkenszand
12 Tristan Thibaut Kapellen
13 Bo van Elven Etten-leur
14 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
15 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
16 Stijn Honcoop Chaam
17 Jorn van der Made Prinsenbeek
18 Sven van Merriënboer Wernhout
19 Rick Sweep Schijf
20 Stan Meeusen Arendonk
21 Martijn Braspenning Etten-leur
22 Tom Faasen Prinsenbeek
23 Kobe van den Bulck Essen
24 Lars Prins Hank
25 Kalle van Dongen Breda
26 Jan van Bedaf Etten-leur
27 Zias Verbeek Sint Lenaarts
28 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
29 Vera de Munnik Kapelle
30 Jannick Wouters Oostmalle
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Yorben van Staeyen Pulderbos
2 Max Goris Hoogerheide
3 Brent Broosus Huijbergen
4 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
5 Jeremy Melis Dongen
6 Robbe Smets Pulderbos
7 Merijn de Wit Essen
8 Tibo van den Broeck Brasschaat
9 Senne Schuybroek Kalmthout
10 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
11 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
12 Tuur van Laer Pulderbos
13 Niels Goris Vlimmeren
14 Joost van Oevelen Huijbergen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Berre Hermans Vlimmeren
2 Jonas van Dijck Oostmalle
3 Jochem Runhaar Kapelle
4 Mauro Spapen Rijen
5 Stan van den Bergh Oud Gastel
6 Bart Beks Wouw
7 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
8 Robbert Rasenberg Terheijden
9 Keno Jacobs Schilde
10 Thijs van den Broek Gilze
11 Rick Schrauwen Rijkevorsel
12 Luuk Bierkens Stampersgat
13 Wouter Selis Herentals
14 Brent de Bie Malle
15 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
16 Robin van Oorschot Klein Zundert
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vincent Meyvis Zoersel
2 Dave Verhoeven Olen
3 Andy Michielsen Vlimmeren
4 Bob van Nijen Turnhout
5 Jurgen Schuybroek Kalmthout
6 Wim van Hees Mol
7 Erik Rombouts Wuustwezel
8 Frits Sels Vosselaar
9 Jurgen Driesen Merksplas
10 Daan Blijlevens Rijen
11 Joeri van Ginneken Zoersel
12 Bjorn Goffa Westmalle
13 Chris Jacobs Essen
14 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
15 Jari Beenhakkers Etten-leur
16 Jeffrey Huisman Schiedam
17 Benny Gabriels Kalmthout
18 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
19 Johan Roks St. Willebrord
20 Jim Kloeck Aartselaar
21 Olaf Runhaar Kapelle
22 Peter Jansen Merksplas
23 Eric Verstraten Roosendaal
24 Michael de Wilde Hoevenen
DNF Ad Broeders Oosterhout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nancy Bollansee Vosselaar
2 Aimee Schoe Vrouwenpolder
3 Florine Hehewerth Prinsenbeek
4 Claudia Jongerius Hoogerheide
5 Chantal Verstraten Tholen
6 Liene Meeusen Hoogstraten
7 Annemieke Genyn Wuustwezel
8 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
9 Sharon Dommanschet Roosendaal
10 Lotte Akkermans Ossendrecht
11 Borg Senneker Breda
12 Lise Visser Ede
13 Lisanne de Munnik Kapelle
14 Elisa Serne Breda
15 Henja Verstraten Roosendaal
16 Mariëlle Blockland Nijmegen
17 Anne de Jong Tilburg
DNF Daphne Mesu Middelburg
DNF Gabi van Pelt Rijen
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Walter Koster Hardinxveld
5 Patrick van Hoof Schoten
6 Jaap Jan van der Weel Rijen
7 Michel de Jong Etten-leur
8 Jos Jacobs Schilde
9 Walter Marijnissen Zoersel
10 Hans Beenhakkers Etten-leur
11 Stanny Anthonissen Loenhout
12 Ludo van den Buys Essen
13 Paul Jaspers Berendrecht
14 John Verschuren Oudenbosch
15 Menno Grootjans Tilburg
16 Ruud Broosus Huijbergen
17 Rob Daniels Etten-leur
18 Ton van Oers Breda
19 Martin Ringelenberg Heinenoord
20 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
21 Eric de Vos Heinekenszand
22 Kees Huige Heerle
23 Henk Michielsen Breda
24 Bronek Parol Wernhout
25 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
DNF Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene Snoeren Dongen
2 Raf Jacobs Essen
3 Wim de Vos Oosterhout
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Erik Klaasen Turnhout
6 Raf Vermonden Minderhout
7 Dave van Dun Dorst
8 Edwin Kas St. Willebrord
9 Ad Bernaerts Baarle Nassau
10 Ivo van Geloven Poppel
11 Luc Jacobs Essen
12 Nico van Est Schijf
13 Wiebe de Jong Tilburg
14 Ludy Reijnders Stampersgat
15 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
16 Andy van Loon Hoogerheide
17 Marco de Rooij Zevenbergen
18 Dyami Serna Tilburg
19 David Kraft Lage Zwaluwe
20 Bas van den Hoven Tilburg
21 Dirk Senneker Breda
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten van Staeyen Zoersel
2 Tijs van Aert Wuustwezel
3 Lars Akkermans Ossendrecht
4 Geert van Kuijk Berkel Enschot
5 Maarten de Nijs Huijbergen
6 Hans van den Bogaert Halle-kempen
7 Laurens Boden Essen
8 Wim van Roey Vosselaar
9 Jeroen van Gestel Loenhout
10 Michiel van der Sande Essen
11 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
12 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
13 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
14 Jeffrey Doornbusch Breda
15 Roy Guequierre Tholen
16 Jasper Jespers Wortel
17 Lars Adriaansen Steenbergen
18 Nick de Munnik Kapelle
19 Jesse Huijbregts Roosendaal
20 Lenn Verdijck Ronst
21 Stef Anthonissen St. Lenaarts
22 Marlon Verhaert Huijbergen
23 Glenn Verresen Kalmthout
24 Danny Michielse Kalmthout
25 Stijn de Cleyn Kappelen
26 Niels Buysen Essen
27 Glenn Bogaerts Zoersel
28 Yannick Lambrechts Essen
29 Thomas Leys Vosselaar
30 Pepijn Hillemans Hoogerheide
31 Michael Angelo Romana Tilburg
32 Jorn Verresen Kalmthout
33 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
34 Robin Wols Tilburg
DNF Joep van Gennip Breda
DNF Dario Kloeck Aartselaar
DNF Denian Pieters Anna Jacobapolder
DNF Maarten van der Weel Rijen
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen