• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Startklassementen Rijsbergen


9 december 2016

Hierbij de klassementen waarop zondag in Rijsbergen gestart zal worden.

05-06 jaar
1 Sid van Lommel Wechelderzande 619
2 Raf Bastiaansen Sprundel 564
3 Lewis Oorts Vorselaar 536
4 Reinout Meeusen Hoogstraten 508
5 Finn Jordens Oostham 486
6 Lois Geerts Loenhout 440
7 Ella Huijbregts Vlimmeren 417
8 Florian Doens Oostburg 367
9 Mathew Vercammen Grobbendonk 339
10 Cisse Mattheeusen Essen 312
11 Jurre Raats Wuustwezel 307
12 Fleur Paaimans Kapelle 296
13 Anna Prins Hank 293
14 Jorbe Verbraeken Beringen 288
15 Stijn Lievegoed Lepelstraat 283
16 Lars Goffa Westmalle 277
17 Jibbe Breejen Sprundel 271
18 Olivier Klippel Etten-leur 263
19 Sebas Schoonen Roosendaal 221
20 Quintin de Wilde Ekeren 202
21 Mila Prins Hank 199
22 Kaj van Dijk Zundert 196
23 Maud Traksel Rucphen 157
24 Lentel Huys Beerse 133
25 Laurens Huys Beerse 89
26 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom 77
27 Hannes Roovers Wuustwezel 60
28 Jurre Herijgers Rijsbergen 58
29 Finn Stolk Nieuwendijk 29
30 Lars Van Dijk Hoogerheide 27
31 Daan Mullaert Kapelle 26
32 Larse Roovers Wuustwezel 24
33 Jorg Lauwerijssen Rucpen 21
34 Ivana Heeren Sprundel 5
07-08 jaar
1 Lennes Jacobs Wuustwezel 597
2 Matse Leys Meerhout 563
3 Sam Mullaert Kapelle 562
4 Len Geerts Loenhout 506
5 Sam van Hoeck Essen 440
6 Laure Huijbrechts Vlimmeren 406
7 Elena van der Veken St. Jansteen 364
8 Josse Jacobs Rijkevorsel 362
9 Delano Heeren Sprundel 362
10 Senna Scholten Nispen 336
11 Liam Uitdewilligen Brecht 305
12 Finn Bastiaanssen Sprundel 296
13 Lars Christianen Hoogstraaten 287
14 Mathijs Klippel Etten-leur 276
15 Arne Deckers Essen 266
16 Levi van Dijk Zundert 250
17 Lars Jochems Wuustwezel 246
18 Merel Graumans Rijsbergen 244
19 Raf van Overveld Schijf 238
20 Illio Verbeek Sint Lenaarts 238
21 Siebe Verbraken Beringen 235
22 Lotte van Merriënboer Wernhout 206
23 Bart Huijbregts Wernhout 200
24 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe 186
25 Anouk van den Broeck Brasschaat 176
26 Bren Krijnen Loenhout 153
27 Casper Goffa Westmalle 140
28 Cisse Vervecken Herentals 132
29 Laurens Wilssens Brecht 130
30 Torben Aerts Minderhout 127
31 Axl Hermans Westmalle 122
32 Thijn Jacobs Etten-leur 117
33 Thomas Schoonen Roosendaal 98
34 Cas Van Looke Wuustwezel 97
35 Lars de Jong Schijf 92
36 Zara Ansems Lage Zwaluwe 91
37 Axel van Dijk Geel 90
38 Tuur Breugelmans Wuustwezel 74
39 Julian Dingemans Lage Zwaluwe 70
40 Eline de Winter Wuustwezel 69
41 Xiebe Vanaweevelt Vosselaar 64
42 Mathias Bussens Zandhoven 63
43 Thomas Verdonck Ravels 41
44 Elina Ustupa Latvia 35
45 Jenna Nagtzaam St. Willebrord 29
46 Saar Vermeiren Essen 25
47 Karsten Herijgers Rijsbergen 21
48 Milan Leukemans Nijlen 20
49 Lenthe Raats Wuustwezel 17
50 Frida Mia Ragilo Estonia 14
51 Rik Scheurweg Spijkenisse 11
52 Lander van Geyt Brecht 10
53 Robbe Dekkers Schijf 8
54 Nick Borchardt Schijf 6
55 Jelte Matthijssen Sprundel 5
56 Lars Rombouts Wortel 5
57 Tygo Suijkerbuijk Rucphen 5
09-10 jaar
1 Niels Uijtdewilligen Brecht 576
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom 555
3 Ieben Jacobs Wuustwezel 510
4 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek 446
5 Toby van de Voorde Westerlo 413
6 Luca van der Veken St. Jansteen 411
7 Jorn van der Made Prinsenbeek 397
8 Jarne Oorts Vorselaar 390
9 Mees De Vos Heinkenszand 375
10 Sven van Merriënboer Wernhout 340
11 Matthijs Schoonen Roosendaal 323
12 Anton Mertens Rijkevorsel 302
13 Finn Hoefmans Alphen 284
14 Teun Paaimans Kapelle 275
15 Merel Raats Wuustwezel 274
16 Lars Prins Hank 260
17 Nienke de Jong Schijf 220
18 Milan de Winter Wuustwezel 201
19 Lennert Meeusen Hoogstraten 201
20 Bastiaan van Hulzen Noordhoek 183
21 Louis Vervecken Herentals 175
22 Jannick Wouters Oostmalle 160
23 Jan van Bedaf Etten-leur 158
24 Levi Schipperen Hoogstraten 136
25 Tetje Senneker Breda 135
26 Vincent van Hooydonck Kapellen 121
27 Martijn Braspenning Etten-leur 118
28 Siebe de Naeyer Beerse 113
29 Bibi van Overveld Schijf 102
30 Joren Roovers Wuustwezel 100
31 Zara Ansems Lage Zwaluwe 97
32 Tuur Embrechts Herentals 87
33 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom 86
34 Toon Deckers Kalmthout 84
35 Pim Jacobs Etten-leur 82
36 Ferre Jacobs Rijkevorsel 75
37 Thomas Bussens Zandhoven 71
38 Fee Knaven Meerle 57
39 Lennert Daemen Kapellen 57
40 Jasper van Looveren Wuustwezel 52
41 Emils Allers Letland 41
42 Senna Remijn 41
43 Bram van Dun Wagenberg 41
44 Stef van Bael Brecht 37
45 Yannick Arnoys Hoogerheide 36
46 Stef Lippers Malle 29
47 Olivers Jakabs Skrapcis Latvia 29
48 Fee Knaven Meerle 28
49 Kim Lauwerijssen Rucphen 27
50 Milan van der Veken 24
51 Dylan Leukemans Nijlen 24
52 Stan Devliegere 23
53 Noi Moes Goirle 17
54 Dutch Weick Ossendrecht 17
55 Jeppe van der Made Rijsbergen 12
56 Wannes Stevens Kalmthout 5
11-12 Jaar
1 Axel Roks St. Willebrord 612
2 Daan van den Eijnden Prinsenbeek 470
3 Senne Schuybroek Kalmthout 458
4 Robbe Willemsens Westmalle 433
5 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom 403
6 Tibo van den Broeck Brasschaat 398
7 Jari Prins Hank 392
8 Niels Goris Vlimmeren 366
9 Casper Vos Heinkenzand 336
10 Bo van Elven Etten-leur 318
11 Rick Sweep Schijf 266
12 Senna van Iwaarden Yerseke 263
13 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe 254
14 Borg Senneker Breda 247
15 Tom Faasen Prinsenbeek 243
16 Ward Senneker Breda 225
17 Kalle van Dongen Breda 215
18 Noel Rokven Hulst 212
19 Zias Verbeek Sint Lenaarts 211
20 Tristan Thibaut Kapellen 208
21 Axel Quirijnen Brecht 191
22 Hidde Swart Oosterhout 182
23 Sem Heulens Vlimmeren 175
24 Jelle Wouters Oostmalle 170
25 Pem Hoefmans Alphen 158
26 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom 146
27 Merijn de Wit Essen 84
28 Arthur Mertens Rijkevorsel 79
29 Frank Aron Ragilo Letland 60
30 Iben Rommelaere Hertsberge 60
31 Lauren Molengraaf Capelle Aan De Ijsel 59
32 Toms Ustups Latvia 55
33 Maxim Claeys Kapellen 55
34 Bibi Verzijl Berkel En Rodenrijs 41
35 Senne Knaven Meerle 39
36 Casper Noorloos Kaatsheuvel 33
37 Milan Princen Wechelderzande 31
38 Jef Luyckx Wuustwezel 30
39 Nienke Dullemond Ooltgensplaat 26
40 Lani Wittevrongel Hertsberge 26
41 Mirre Knaven Meerle 25
42 Rudolfs Piziks Letland 24
43 Tijs van Uffel Zoersel 24
44 Olav Noorloos Kaatsheuvel 23
45 Sten Mattheeusen Kalmthout 22
46 Denise Mertens Breda 22
13-14 jaar
1 Mike Deutekom Goes 594
2 Xander van Dijk Roosendaal 424
3 Tim Hennekam Zundert 394
4 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen 364
5 Tuur Jacobs Kalmthout 362
6 Niels Huijbregts Wernhout 361
7 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom 340
8 Jurgen Mesu Middelburg 338
9 Luuk Bierkens Stampersgat 333
10 Max Goris Hoogerheide 320
11 Ruben Meeusen Hoogstraten 311
12 Lucas Jansen Papendrecht 285
13 Robbert Rasenberg Terheijden 232
14 Martijn Rasenberg Terheyden 200
15 Joost van Oevelen Huijbergen 168
16 Jerre Verschure Raamsdonksveer 167
17 Robin van Oorschot Klein Zundert 160
18 Moreno Tak Fijnaart 126
19 Joren de Gruijter Breda 126
20 Laurens Claeys Kapellen 120
21 Jens van Korven Diessen 107
22 Andries Grootjans Westmale 102
23 Roan Konings Oudenbosch 97
24 Kely Huybregts Zundert 85
25 Jasper Rakers Bavel 79
26 Jonas van Dijck Oostmalle 71
27 Renzo Blommaert Brecht 65
28 Jeremy Melis Dongen 61
29 Mathis Avondts Kalmthout 60
30 Matyas Kopecky Zoeterwoude 55
31 Berre Urkens Vosselaar 47
32 Daan van Vuuren Woudrichem 39
33 Mika Bouman Rijswijk 33
34 Sven Pijnenburg Raamsdonksveer 33
35 Brent Broosus Huijbergen 32
36 Joche Rombouts Oostmalle 32
37 Joche Herijgers Beerse 29
38 Bart Liekens Vorselaar 28
39 Bart Rutten Den Hout 27
40 Colt Weick Ossendrecht 26
41 Cederic de Graef Essen 25
42 Thijs Rens Schijf 24
43 Sven Bruurs Merksplas 5
15-16 jaar
1 Maarten de Nijs Huijbergen 570
2 Wessel Verschueren Ulicoten 421
3 Sven Wouters Klein Zundert 421
4 Geert Verheijen Rijsbergen 407
5 Jochem Runhaar Kapelle 407
6 Aaron Dekkers Wouw 401
7 Bart Beks Wouw 396
8 Stan van den Bergh Oud Gastel 387
9 Danny Michielse Kalmthout 360
10 Thijs van den Broek Gilze 200
11 Martijn Rakers Bavel 175
12 Guus Adriaansen Hoogerheide 170
13 Jarmo Visser Heinkenszand 164
14 David van Eersel Bredan 120
15 Tijn Goos Zundert 109
16 Huub Stokkermans Dongen 96
17 Jeroen Haest Rijsbergen 67
18 Jamie Prins Oud Vossemeer 67
19 Jan Cas Wuustwezel 63
20 Erben van Meer Nispen 50
21 Seppe Lippers Malle 47
22 Tieme Rombouts Oostmalle 47
23 Max van Helmond Rijen 44
24 Tieme Herijgers Beerse 44
25 Niek Struijs Rucphen 39
26 Jeroen Boelhouwers Noordhoek 33
27 Pepijn Hillemans Middelburg 32
28 Stef Weterings Lage-zwaluwe 32
29 Tim Bierkens Stampersgat 5
MTB 17+
1 Johan van den Beemd St. Willebrord 520
2 Andy Michielsen Vlimmeren 515
3 Bjorn Goffa Malle 403
4 Corne Keijl Halsteren 379
5 Steven Coumans Rotterdam 359
6 Olaf Runhaar Kapelle 314
7 Dennis Heyns Ravels 230
8 Max van Boven Capelle A/d Ijssel 202
9 Jurgen Schuybroek Kalmthout 185
10 Jeffrey Huisman Schiedam 176
11 Jurgen Driesen Merksplas 151
12 Maarten van de Veeken Baarle-nassau 120
13 Valentijn van Boven Capelle A/d Ijssel 115
14 Christophe Smits Wuustwezel 97
15 Kris Wouters Oostmalle 72
16 Glenn de Rijk Rucphen 68
17 Rob van den Muysenbergh Loenhout 60
18 Harald Mijnsbergen Oosterhout 55
19 Wim van Roey Vosselaar 50
20 Guus de Graauw Etten-leur 47
21 Patrick Tolhoek Yerseke 47
22 Dimi Diels Vosselaar 44
23 Rene Snoeren Dongen 44
24 Corne Goorden Nispen 41
25 Jan Minnaard Wemeldinge 41
26 Sander Mommen Alken 41
27 Valentijn Overtoom Dongen 41
28 Patrick Koch Tholen 39
29 John Stroosnijder Wemeldinge 39
30 Remco Veurink Oostherhout 39
31 Thomas Leys Vosselaar 37
32 Stefan Nuyts Vorselaar 37
33 Erik Rombouts Wuustwezel 37
34 Sjaak Stroosnijder Hansweert 37
35 Frank Suijkerbuijk Nispen 37
36 Davy Mertens Etten-leur 35
37 Wout Verbraeken Gierve 35
38 Nick Goris Vlimmeren 33
39 Johan Roks St Willebrord 31
40 Seppe Aerts Wechelderzande 5
41 Dave Goffa Westmalle 5
Dames 15+
1 Ilona van Ginneken Gilze 554
2 Chantal Verstraten Roosendaal 484
3 Marije van Dun Wagenberg 455
4 Lotte Akkermans Ossendrecht 415
5 Lisanne de Munnik Kapelle 392
6 Gabi van Pelt Rijen 384
7 Astrid Roelen Chaam 382
8 Hannah Van Boven Capelle A/d Ijssel 261
9 Bianca Broosus Anna Jacobapolder 246
10 Aimee Schoe Vrouwenpolder 240
11 Kely Huybregts Zundert 187
12 Joyce Heyns Ravels 185
13 Anouk van der Meijden Hardinksveld- Giessend 115
14 Annemieke Genyn Wuustwezel 91
15 Melanie Viveen Woudrichem 90
16 Florine Hehewerth Prinsenbeek 88
17 Marielle Rockland Nijmegen 64
18 Karin Grimbergen Helmond 50
19 Elodie Kuijper Tilburg 50
20 Daphne Mesu Middelburg 41
21 Lara van Wunsel Wechelderzande 41
22 Claudia Jongerius Hoogerheide 39
23 Jacobien Viveen Woudrichem 37
24 Merel Vegter Rhoon 35
C 50+
1 Jos Bogaerts Strijbeek 580
2 Peter Willemsen Loenhout 554
3 Henny Roelen Chaam 493
4 Bas van Rijthoven Roosendaal 481
5 Coen Schillemans Roosendaal 380
6 Jaap Jan van der Weel Rijen 378
7 Ad Bernaerts Baarle Nassau 365
8 Michel de Jong Etten-leur 363
9 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd 359
10 Stanny Anthonissen Loenhout 340
11 Patrick Bol Hoeven 323
12 Joris Dirven Kalmthout 301
13 Pierre Sijmens Bosschenhoofd 275
14 John Verschuren Oudenbosch 262
15 Menno Grootjans Tilburg 253
16 Rob Daniels Etten-leur 237
17 Jos Jacobs Schilde 226
18 Maurice van den Bogert Roosendaal 215
19 Ton van Oers Breda 208
20 Peter Voesenek Breda 201
21 Bronek Parol Wernhout 199
22 Henk Michielsen Breda 193
23 John de Leeuw Breda 159
24 Johan Pelkmans Alphen 157
25 Ad Broeders Oosterhout 151
26 Kees Huige Heerle 151
27 Ton van Korven Diessen 141
28 Hans Beenhakkers Etten-leur 140
29 Ger Koenen Culemborg 138
30 Ad Herijgers Hoogstraten 134
31 Perry Leijdsman Bosschenhoofd 130
32 Ludo van den Buijs Essen 114
33 Jan van den Bogaert Halle-zoersel 71
34 Paul Jaspers Berendrecht 65
35 Johan Luyckx Wuustwezel 59
36 Wim Sitters Zegge 52
37 Dirk Schoeters Zoersel 41
38 Tinus van der Plas Heijningen 36
39 Jan Minnaard Wemeldinge 35
40 Johan Pemen Rijsbergen 35
41 Albert Van Beuningen Geertruidenberg 21
B 40+
1 Erik Klaasen Turnhout 580
2 Dave van Dun Wagenberg 517
3 Andy van Loon Hoogerheide 443
4 Anton Graumans Rijsbergen 436
5 Edwin Kas St. Willebrord 391
6 Nico van Est Schijf 369
7 Ivo van Geloven Poppel 343
8 Ludy Reijnders Stampersgat 328
9 Raymond Kroon Bosschenhoofd 325
10 Harald Mijnsbergen Oosterhout 318
11 Ruud Broosus Huybergen 291
12 Freddy Huybrechts Vlimmeren 287
13 Thierry Bakker Roosendaal 285
14 Leo Herijgers Rijsbergen 201
15 David Thörig St. Michielsgestel 188
16 Wiebe de Jong Tilburg 150
17 Louis van den Bleeken Beerse 129
18 Berry Hoedemakers Veghel 120
19 Hans Huijbregts Wernhout 109
20 Maarten Lamper Etten-leur 87
21 Raf Vermonden Minderhout 82
22 Marco de Rooij Zevenbergen 61
23 Edwin Raats Helmond 60
24 Corne Lepoeter Lichtaart 58
25 Rene Snoeren Dongen 55
26 Danny Langenberg Tilburg 37
27 Richard Aarts Eerde/veghel 35
28 Gijs Jongeling Best 33
29 Eric Nagtzaam Roosendaal 29
30 Simon van Rutten Berkel En Rodenrijs 28
31 Jeffrey Schuller Kruisland 28
32 Ludo van Overveld Schijf 25
33 Hugo Martens Schijf 22
34 Ronnie Bastiaansen Sprundel 21
35 Kris Wouters Oostmalle 5
A 17+
1 Hans van den Bogaert Halle-zoersel 532
2 Niels Ooms Ravels 521
3 Laurens Boden Essen 454
4 Stefan Ysenbaardt Kalmthout 443
5 Jarne Boden Essen 406
6 Stef Anthonissen St. Lenaarts 387
7 Nick de Munnik Kapelle 318
8 Marlon Verhaert Huijbergen 299
9 Tijs van Aert Wuustwezel 295
10 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout 282
11 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom 277
12 Maarten van der Weel Rijen 238
13 Jef Govaert Stabroek 228
14 Kevin Ysenbaardt Kalmthout 211
15 Nils van de Putte Kapellen 210
16 Dennis Herijgers Rijsbergen 199
17 Lars Akkermans Ossendrecht 198
18 Nick Poelemans Wijnegem 194
19 Pieter Schoeters Zoersel 191
20 Joshua Roks St.Willebrord 180
21 Roy Guequirre Tholen 177
22 Sybren Jacobs Essen 175
23 Matthew Roks St.Willebrord 171
24 Denian Pieters Anna Jacobapolder 153
25 Glenn Bogaerts Zoersel 149
26 Michiel van der Sande Essen 136
27 Jan Geerts Loenhout 135
28 Bas den Ouden Bergen Op Zoom 126
29 Djoerd van Dessel Breda 121
30 Lars Adriaansen Steenbergen 114
31 Jorn Verresen Kalmthout 107
32 Glenn Verresen Kalmthout 88
33 Mike van Nunspeet Den Haag 76
34 Kevin Vissers Drunen 74
35 Peter de Braal Terneuzen 72
36 Jeroen Luijks Oosteind 71
37 Jesse Huijbregts Roosendaal 70
38 Bas Sitters Zegge 66
39 Koen van de Klundert Woensdrecht 60
40 Tom van Peer Zoersel 58
41 Joep van Gennip Bavel 55
42 Seppe Deceuninck Mol 54
43 Sebastian Hagens Hoeven 50
44 Joris Vanwesenbeeck Berchem 45
45 Kevin Haest Rijsbergen 41
46 Wim van Roey Vosselaar 32
47 Massimo Vanderaerden Heusden 32
48 Kelvin Dekker Meerle 31
49 Jelle Jumelet Bruinisse 31
50 Bart Sitters Zegge 31
51 Joannathan Duinkerke Goes 30
52 Bob Kerkhofs Wouw 30
53 Leon Hokke Spijkenisse 28
54 Marvin Runhaar Kapelle 28
55 Tony Reijtenbach Zuidland 27
56 Louis Van Dael Kalmthout 27
57 Milan Parol Wernhout 26
58 Federiek Vermeulen Etten-leur 24
59 Martijn Bink Rijen 23
60 Benjamin François Herentals 23
61 Jasper van Gils Berchem 21
62 Bjorn Goffa Malle 21
63 Thomas Leys Vosselaar 21
64 Timo de Jong Goes 20
65 Arne Beysen Tessenderlo 19
66 Jarno Zuidweg Wemeldinge 19
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen