• Vrienden van WBVC

Startklassementen Drimmelen


16 december 2016

Ook op de laatste wedstrijddag starten wij op het klassement van alle wedstrijden. De uitslagen komen zo snel mogelijk na de wedstrijd op te hangen bij de permanence. U dient zeer snel deze te controleren, de eindklassementen worden een half uur na de finish al opgemaakt voor de prijsuitreiking later op de dag.

05-06 jaar
naam woonplaats totaal
1 Sid van Lommel Wechelderzande 679
2 Raf Bastiaansen Sprundel 608
3 Lewis Oorts Vorselaar 583
4 Reinout Meeusen Hoogstraten 563
5 Finn Jordens Oostham 527
6 Lois Geerts Loenhout 490
7 Ella Huijbregts Vlimmeren 454
8 Florian Doens Oostburg 406
9 Mathew Vercammen Grobbendonk 371
10 Jurre Raats Wuustwezel 336
11 Anna Prins Hank 323
12 Fleur Paaimans Kapelle 323
13 Stijn Lievegoed Lepelstraat 318
14 Cisse Mattheeusen Essen 312
15 Jorbe Verbraeken Beringen 311
16 Lars Goffa Westmalle 305
17 Jibbe Breejen Sprundel 302
18 Olivier Klippel Etten-leur 285
19 Quintin de Wilde Ekeren 227
20 Mila Prins Hank 223
21 Sebas Schoonen Roosendaal 221
22 Kaj van Dijk Zundert 217
23 Maud Traksel Rucphen 183
24 Lentel Huys Beerse 133
25 Laurens Huys Beerse 89
26 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom 77
27 Hannes Roovers Wuustwezel 60
28 Jurre Herijgers Rijsbergen 58
29 Milan Leukemans Nijlen 33
30 Finn Stolk Nieuwendijk 29
31 Lars Van Dijk Hoogerheide 27
32 Daan Mullaert Kapelle 26
33 Larse Roovers Wuustwezel 24
34 Jorg Lauwerijssen Rucpen 21
35 Ivana Heeren Sprundel 5
07-08 jaar
naam woonplaats totaal
1 Lennes Jacobs Wuustwezel 657
2 Sam Mullaert Kapelle 612
3 Matse Leys Meerhout 607
4 Len Geerts Loenhout 553
5 Sam van Hoeck Essen 477
6 Laure Huijbrechts Vlimmeren 436
7 Elena van der Veken St. Jansteen 419
8 Josse Jacobs Rijkevorsel 397
9 Delano Heeren Sprundel 395
10 Senna Scholten Nispen 362
11 Finn Bastiaanssen Sprundel 328
12 Liam Uitdewilligen Brecht 327
13 Lars Christianen Hoogstraaten 326
14 Arne Deckers Essen 294
15 Mathijs Klippel Etten-leur 289
16 Lars Jochems Wuustwezel 287
17 Levi van Dijk Zundert 281
18 Merel Graumans Rijsbergen 264
19 Raf van Overveld Schijf 263
20 Illio Verbeek Sint Lenaarts 261
21 Siebe Verbraken Beringen 254
22 Lotte van Merriënboer Wernhout 223
23 Bart Huijbregts Wernhout 215
24 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe 202
25 Anouk van den Broeck Brasschaat 187
26 Bren Krijnen Loenhout 182
27 Casper Goffa Westmalle 147
28 Laurens Wilssens Brecht 142
29 Axl Hermans Westmalle 140
30 Torben Aerts Minderhout 136
31 Cisse Vervecken Herentals 132
32 Cas Van Looke Wuustwezel 124
33 Thijn Jacobs Etten-leur 117
34 Thomas Schoonen Roosendaal 112
35 Axel van Dijk Geel 111
36 Lars de Jong Schijf 100
37 Tuur Breugelmans Wuustwezel 98
38 Zara Ansems Lage Zwaluwe 91
39 Julian Dingemans Lage Zwaluwe 80
40 Eline de Winter Wuustwezel 69
41 Xiebe Vanaweevelt Vosselaar 64
42 Mathias Bussens Zandhoven 63
43 Thomas Verdonck Ravels 41
44 Elina Ustupa Latvia 35
45 Jenna Nagtzaam St. Willebrord 29
46 Saar Vermeiren Essen 25
47 Karsten Herijgers Rijsbergen 21
48 Milan Leukemans Nijlen 20
49 Lenthe Raats Wuustwezel 17
50 Frida Mia Ragilo Estonia 14
51 Rik Scheurweg Spijkenisse 11
52 Lander van Geyt Brecht 10
53 Lars Rombouts Wortel 10
54 Robbe Dekkers Schijf 8
55 Nick Borchardt Schijf 6
56 Matisse Verbeek Herentals 6
57 Jelte Matthijssen Sprundel 5
58 Tygo Suijkerbuijk Rucphen 5
09-10 jaar
naam woonplaats totaal
1 Niels Uijtdewilligen Brecht 620
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom 610
3 Ieben Jacobs Wuustwezel 549
4 Luca van der Veken St. Jansteen 458
5 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek 446
6 Jarne Oorts Vorselaar 440
7 Jorn van der Made Prinsenbeek 434
8 Toby van de Voorde Westerlo 413
9 Mees De Vos Heinkenszand 405
10 Sven van Merriënboer Wernhout 373
11 Anton Mertens Rijkevorsel 362
12 Matthijs Schoonen Roosendaal 355
13 Finn Hoefmans Alphen 319
14 Merel Raats Wuustwezel 315
15 Teun Paaimans Kapelle 303
16 Lars Prins Hank 289
17 Nienke de Jong Schijf 245
18 Bastiaan van Hulzen Noordhoek 206
19 Milan de Winter Wuustwezel 201
20 Lennert Meeusen Hoogstraten 201
21 Jan van Bedaf Etten-leur 184
22 Jannick Wouters Oostmalle 179
23 Louis Vervecken Herentals 175
24 Levi Schipperen Hoogstraten 157
25 Tetje Senneker Breda 155
26 Vincent van Hooydonck Kapellen 145
27 Bibi van Overveld Schijf 124
28 Martijn Braspenning Etten-leur 118
29 Siebe de Naeyer Beerse 113
30 Ferre Jacobs Rijkevorsel 102
31 Joren Roovers Wuustwezel 100
32 Zara Ansems Lage Zwaluwe 97
33 Tuur Embrechts Herentals 87
34 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom 86
35 Toon Deckers Kalmthout 84
36 Pim Jacobs Etten-leur 82
37 Thomas Bussens Zandhoven 71
38 Fee Knaven Meerle 57
39 Lennert Daemen Kapellen 57
40 Jasper van Looveren Wuustwezel 52
41 Dylan Leukemans Nijlen 42
42 Emils Allers Letland 41
43 Senna Remijn 41
44 Bram van Dun Wagenberg 41
45 Stef van Bael Brecht 37
46 Yannick Arnoys Hoogerheide 36
47 Rens Schalk Rijsbergen 31
48 Stef Lippers Malle 29
49 Olivers Jakabs Skrapcis Latvia 29
50 Fee Knaven Meerle 28
51 Kim Lauwerijssen Rucphen 27
52 Milan van der Veken 24
53 Stan Devliegere 23
54 Noi Moes Goirle 17
55 Dutch Weick Ossendrecht 17
56 Jeppe van der Made Rijsbergen 12
57 Wannes Stevens Kalmthout 5
11-12 Jaar
naam woonplaats totaal
1 Axel Roks St. Willebrord 672
2 Senne Schuybroek Kalmthout 505
3 Robbe Willemsens Westmalle 483
4 Daan van den Eijnden Prinsenbeek 470
5 Tibo van den Broeck Brasschaat 442
6 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom 442
7 Niels Goris Vlimmeren 397
8 Jari Prins Hank 392
9 Casper Vos Heinkenzand 368
10 Bo van Elven Etten-leur 348
11 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe 309
12 Senna van Iwaarden Yerseke 289
13 Rick Sweep Schijf 288
14 Borg Senneker Breda 280
15 Ward Senneker Breda 253
16 Tom Faasen Prinsenbeek 243
17 Kalle van Dongen Breda 238
18 Tristan Thibaut Kapellen 237
19 Zias Verbeek Sint Lenaarts 235
20 Noel Rokven Hulst 212
21 Jelle Wouters Oostmalle 211
22 Axel Quirijnen Brecht 191
23 Pem Hoefmans Alphen 185
24 Hidde Swart Oosterhout 182
25 Sem Heulens Vlimmeren 175
26 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom 146
27 Merijn de Wit Essen 119
28 Maxim Claeys Kapellen 92
29 Arthur Mertens Rijkevorsel 79
30 Frank Aron Ragilo Letland 60
31 Iben Rommelaere Hertsberge 60
32 Lauren Molengraaf Capelle Aan De Ijsel 59
33 Toms Ustups Latvia 55
34 Denise Mertens Breda 47
35 Bibi Verzijl Berkel En Rodenrijs 41
36 Senne Knaven Meerle 39
37 Casper Noorloos Kaatsheuvel 33
38 Milan Princen Wechelderzande 31
39 Jef Luyckx Wuustwezel 30
40 Nienke Dullemond Ooltgensplaat 26
41 Lani Wittevrongel Hertsberge 26
42 Mirre Knaven Meerle 25
43 Rudolfs Piziks Letland 24
44 Tijs van Uffel Zoersel 24
45 Olav Noorloos Kaatsheuvel 23
46 Sten Mattheeusen Kalmthout 22
13-14 jaar
naam woonplaats totaal
1 Mike Deutekom Goes 649
2 Xander van Dijk Roosendaal 465
3 Tim Hennekam Zundert 433
4 Tuur Jacobs Kalmthout 412
5 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen 399
6 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom 373
7 Jurgen Mesu Middelburg 370
8 Luuk Bierkens Stampersgat 363
9 Niels Huijbregts Wernhout 361
10 Max Goris Hoogerheide 351
11 Ruben Meeusen Hoogstraten 311
12 Robbert Rasenberg Terheijden 292
13 Lucas Jansen Papendrecht 285
14 Martijn Rasenberg Terheyden 244
15 Joost van Oevelen Huijbergen 168
16 Jerre Verschure Raamsdonksveer 167
17 Robin van Oorschot Klein Zundert 160
18 Moreno Tak Fijnaart 126
19 Joren de Gruijter Breda 126
20 Laurens Claeys Kapellen 125
21 Jonas van Dijck Oostmalle 108
22 Jasper Rakers Bavel 108
23 Jens van Korven Diessen 107
24 Andries Grootjans Westmale 102
25 Roan Konings Oudenbosch 97
26 Kely Huybregts Zundert 85
27 Renzo Blommaert Brecht 65
28 Jeremy Melis Dongen 61
29 Mathis Avondts Kalmthout 60
30 Matyas Kopecky Zoeterwoude 55
31 Iben van Staay Wuustwezel 47
32 Berre Urkens Vosselaar 47
33 Daan van Vuuren Woudrichem 39
34 Mika Bouman Rijswijk 33
35 Sven Pijnenburg Raamsdonksveer 33
36 Brent Broosus Huijbergen 32
37 Joche Rombouts Oostmalle 32
38 Joche Herijgers Beerse 29
39 Bart Liekens Vorselaar 28
40 Bart Rutten Den Hout 27
41 Colt Weick Ossendrecht 26
42 Cederic de Graef Essen 25
43 Thijs Rens Schijf 24
44 Sven Bruurs Merksplas 5
15-16 jaar
naam woonplaats totaal
1 Maarten de Nijs Huijbergen 630
2 Sven Wouters Klein Zundert 465
3 Wessel Verschueren Ulicoten 460
4 Geert Verheijen Rijsbergen 457
5 Aaron Dekkers Wouw 448
6 Jochem Runhaar Kapelle 442
7 Stan van den Bergh Oud Gastel 428
8 Danny Michielse Kalmthout 397
9 Bart Beks Wouw 396
10 Martijn Rakers Bavel 230
11 Thijs van den Broek Gilze 200
12 Guus Adriaansen Hoogerheide 170
13 Jarmo Visser Heinkenszand 164
14 David van Eersel Bredan 120
15 Tijn Goos Zundert 109
16 Jeroen Haest Rijsbergen 100
17 Huub Stokkermans Dongen 96
18 Jamie Prins Oud Vossemeer 72
19 Jan Cas Wuustwezel 63
20 Erben van Meer Nispen 50
21 Seppe Lippers Malle 47
22 Tieme Rombouts Oostmalle 47
23 Max van Helmond Rijen 44
24 Tieme Herijgers Beerse 44
25 Niek Struijs Rucphen 39
26 Jeroen Boelhouwers Noordhoek 33
27 Pepijn Hillemans Middelburg 32
28 Stef Weterings Lage-zwaluwe 32
29 Tim Bierkens Stampersgat 5
MTB 17+
naam woonplaats totaal
1 Andy Michielsen Vlimmeren 570
2 Johan van den Beemd St. Willebrord 570
3 Bjorn Goffa Malle 442
4 Steven Coumans Rotterdam 403
5 Corne Keijl Halsteren 379
6 Olaf Runhaar Kapelle 347
7 Dennis Heyns Ravels 290
8 Jeffrey Huisman Schiedam 213
9 Max van Boven Capelle A/d Ijssel 202
10 Jurgen Schuybroek Kalmthout 185
11 Jurgen Driesen Merksplas 151
12 Maarten van de Veeken Baarle-nassau 120
13 Valentijn van Boven Capelle A/d Ijssel 115
14 Christophe Smits Wuustwezel 97
15 Wout Verbraeken Gierve 76
16 Kris Wouters Oostmalle 72
17 Davy Mertens Etten-leur 70
18 Glenn de Rijk Rucphen 68
19 Rob van den Muysenbergh Loenhout 60
20 Harald Mijnsbergen Oosterhout 55
21 Seppe Aerts Wechelderzande 52
22 Wim van Roey Vosselaar 50
23 Guus de Graauw Etten-leur 47
24 Patrick Tolhoek Yerseke 47
25 Dimi Diels Vosselaar 44
26 Rene Snoeren Dongen 44
27 Corne Goorden Nispen 41
28 Jan Minnaard Wemeldinge 41
29 Sander Mommen Alken 41
30 Valentijn Overtoom Dongen 41
31 Patrick Koch Tholen 39
32 John Stroosnijder Wemeldinge 39
33 Remco Veurink Oostherhout 39
34 Thomas Leys Vosselaar 37
35 Stefan Nuyts Vorselaar 37
36 Erik Rombouts Wuustwezel 37
37 Sjaak Stroosnijder Hansweert 37
38 Frank Suijkerbuijk Nispen 37
39 Nick Goris Vlimmeren 33
40 Johan Roks St Willebrord 31
41 Dave Goffa Westmalle 5
Dames 15+
naam woonplaats totaal
1 Ilona van Ginneken Gilze 598
2 Chantal Verstraten Roosendaal 534
3 Marije van Dun Wagenberg 515
4 Lotte Akkermans Ossendrecht 452
5 Lisanne de Munnik Kapelle 431
6 Astrid Roelen Chaam 423
7 Gabi van Pelt Rijen 384
8 Aimee Schoe Vrouwenpolder 295
9 Hannah Van Boven Capelle A/d Ijssel 261
10 Bianca Broosus Anna Jacobapolder 246
11 Kely Huybregts Zundert 222
12 Joyce Heyns Ravels 185
13 Anouk van der Meijden Hardinksveld- Giessend 115
14 Annemieke Genyn Wuustwezel 91
15 Melanie Viveen Woudrichem 90
16 Florine Hehewerth Prinsenbeek 88
17 Claudia Jongerius Hoogerheide 86
18 Marielle Rockland Nijmegen 64
19 Karin Grimbergen Helmond 50
20 Elodie Kuijper Tilburg 50
21 Daphne Mesu Middelburg 41
22 Lara van Wunsel Wechelderzande 41
23 Jacobien Viveen Woudrichem 37
24 Merel Vegter Rhoon 35
25 Henja Verstraten Roosendaal 33
C 50+
naam woonplaats totaal
1 Peter Willemsen Loenhout 614
2 Jos Bogaerts Strijbeek 580
3 Henny Roelen Chaam 548
4 Bas van Rijthoven Roosendaal 531
5 Jaap Jan van der Weel Rijen 413
6 Coen Schillemans Roosendaal 413
7 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd 403
8 Michel de Jong Etten-leur 402
9 Stanny Anthonissen Loenhout 372
10 Patrick Bol Hoeven 370
11 Ad Bernaerts Baarle Nassau 365
12 Joris Dirven Kalmthout 329
13 Pierre Sijmens Bosschenhoofd 299
14 John Verschuren Oudenbosch 293
15 Menno Grootjans Tilburg 279
16 Jos Jacobs Schilde 263
17 Rob Daniels Etten-leur 260
18 Maurice van den Bogert Roosendaal 242
19 Ton van Oers Breda 230
20 Bronek Parol Wernhout 220
21 Henk Michielsen Breda 213
22 Peter Voesenek Breda 201
23 Ad Broeders Oosterhout 176
24 Ad Herijgers Hoogstraten 175
25 Kees Huige Heerle 170
26 John de Leeuw Breda 159
27 Johan Pelkmans Alphen 157
28 Ludo van den Buijs Essen 144
29 Ton van Korven Diessen 141
30 Hans Beenhakkers Etten-leur 140
31 Ger Koenen Culemborg 138
32 Perry Leijdsman Bosschenhoofd 130
33 Jan van den Bogaert Halle-zoersel 71
34 Paul Jaspers Berendrecht 70
35 Johan Luyckx Wuustwezel 59
36 Wim Sitters Zegge 52
37 Dirk Schoeters Zoersel 41
38 Tinus van der Plas Heijningen 36
39 Jan Minnaard Wemeldinge 35
40 Johan Pemen Rijsbergen 35
41 Rene Haast Rijsbergen 29
42 Albert Van Beuningen Geertruidenberg 21
B 40+
naam woonplaats totaal
1 Erik Klaasen Turnhout 640
2 Dave van Dun Wagenberg 558
3 Andy van Loon Hoogerheide 493
4 Anton Graumans Rijsbergen 480
5 Edwin Kas St. Willebrord 446
6 Nico van Est Schijf 404
7 Ivo van Geloven Poppel 390
8 Ludy Reijnders Stampersgat 367
9 Raymond Kroon Bosschenhoofd 325
10 Ruud Broosus Huybergen 324
11 Freddy Huybrechts Vlimmeren 319
12 Harald Mijnsbergen Oosterhout 318
13 Thierry Bakker Roosendaal 285
14 Leo Herijgers Rijsbergen 206
15 David Thörig St. Michielsgestel 188
16 Wiebe de Jong Tilburg 187
17 Louis van den Bleeken Beerse 129
18 Berry Hoedemakers Veghel 120
19 Hans Huijbregts Wernhout 109
20 Maarten Lamper Etten-leur 87
21 Raf Vermonden Minderhout 82
22 Marco de Rooij Zevenbergen 61
23 Edwin Raats Helmond 60
24 Corne Lepoeter Lichtaart 58
25 Ludo van Overveld Schijf 56
26 Rene Snoeren Dongen 55
27 Danny Langenberg Tilburg 37
28 Richard Aarts Eerde/veghel 35
29 Gijs Jongeling Best 33
30 Eric Nagtzaam Roosendaal 29
31 Simon van Rutten Berkel En Rodenrijs 28
32 Jeffrey Schuller Kruisland 28
33 Hugo Martens Schijf 22
34 Ronnie Bastiaansen Sprundel 21
35 Kris Wouters Oostmalle 10
A 17+
naam woonplaats totaal
1 Hans van den Bogaert Halle-zoersel 592
2 Niels Ooms Ravels 576
3 Laurens Boden Essen 495
4 Stefan Ysenbaardt Kalmthout 478
5 Stef Anthonissen St. Lenaarts 420
6 Jarne Boden Essen 406
7 Nick de Munnik Kapelle 350
8 Marlon Verhaert Huijbergen 324
9 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout 321
10 Tijs van Aert Wuustwezel 295
11 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom 277
12 Maarten van der Weel Rijen 259
13 Kevin Ysenbaardt Kalmthout 255
14 Nils van de Putte Kapellen 237
15 Jef Govaert Stabroek 228
16 Dennis Herijgers Rijsbergen 227
17 Lars Akkermans Ossendrecht 198
18 Pieter Schoeters Zoersel 196
19 Nick Poelemans Wijnegem 194
20 Jan Geerts Loenhout 185
21 Michiel van der Sande Essen 183
22 Joshua Roks St.Willebrord 180
23 Glenn Bogaerts Zoersel 178
24 Roy Guequirre Tholen 177
25 Sybren Jacobs Essen 175
26 Denian Pieters Anna Jacobapolder 173
27 Matthew Roks St.Willebrord 171
28 Bas den Ouden Bergen Op Zoom 126
29 Jorn Verresen Kalmthout 126
30 Djoerd van Dessel Breda 121
31 Lars Adriaansen Steenbergen 114
32 Glenn Verresen Kalmthout 112
33 Tom van Peer Zoersel 89
34 Mike van Nunspeet Den Haag 76
35 Kevin Vissers Drunen 74
36 Peter de Braal Terneuzen 72
37 Kevin Haest Rijsbergen 71
38 Jeroen Luijks Oosteind 71
39 Jesse Huijbregts Roosendaal 70
40 Wim van Roey Vosselaar 69
41 Bas Sitters Zegge 66
42 Koen van de Klundert Woensdrecht 60
43 Joep van Gennip Bavel 55
44 Seppe Deceuninck Mol 54
45 Sebastian Hagens Hoeven 50
46 Joris Vanwesenbeeck Berchem 45
47 Massimo Vanderaerden Heusden 32
48 Kelvin Dekker Meerle 31
49 Jelle Jumelet Bruinisse 31
50 Bart Sitters Zegge 31
51 Joannathan Duinkerke Goes 30
52 Bob Kerkhofs Wouw 30
53 Leon Hokke Spijkenisse 28
54 Marvin Runhaar Kapelle 28
55 Tony Reijtenbach Zuidland 27
56 Louis Van Dael Kalmthout 27
57 Milan Parol Wernhout 26
58 Polle van Rijsbergen Etten-leur 26
59 Federiek Vermeulen Etten-leur 24
60 Martijn Bink Rijen 23
61 Benjamin François Herentals 23
62 Thomas Leys Vosselaer 23
63 Ties van Rijsbergen Leur 22
64 Jasper van Gils Berchem 21
65 Bjorn Goffa Malle 21
66 Thomas Leys Vosselaar 21
67 Timo de Jong Goes 20
68 Arne Beysen Tessenderlo 19
69 Jarno Zuidweg Wemeldinge 19
Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen