• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Breda (finale) 2013


6 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Merel   Raats Wuustwezel
2   Anton   Mertens Rijkevorsel
3   Fee   Knaven Meerle
4   Laure   Huybrechts Vlimmeren
5   Matts   Saman Wuustwezel
6   Lars   Jochems Wuustwezel
7   Lotte van Merriënboer Wernhout
8   Matthias van Gils Wuustwezel
9   Ashley   Arnouts Kalmthout
10   Merel   Graumans Rijsbergen
11   Kato   Jochems Loenhout
12   Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
13   Eline de Winter Wuustwezel
14   Anouk van den Broeck Brasschaat
    Marvin   Runhaar Kapelle
7 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Sven van Merriënboer Wernhout
2   Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
3   Milan de Winter Wuustwezel
4   Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
5   Matthijs   Schoonen Roosendaal
6   Niels   Uitdewilligen Brecht
7   Jannick   Wouters Oost Malle
8 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Axel   Roks St. Willebrord
2   Bryant   Boogert Hoogblokland
3   Matthew   Arnouts Kalmthout
4   Sten   Mattheeusen Kalmthout
5   Lennert van Lommel Heist Op De Berg
6   Wout   Stevens Kalmthout
7   Jelle   Wouters Oostmalle
8   Arthur   Mertens Rijkevorsel
9   Denise   Mertens Breda
10   Thibo   Rennen Kalmthout
11   Mirre   Knaven Meerle
12   Bram van Looy Ekeren
9 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Pieter   Pauwels Hamme
2   Sem   Heulens Vlimmeren
3   Jarne   Ceulemans Wiekevorst
4   Niels   Delen Herenthout
5   Noa   Stolk Nieuwendijk
6   Robbe   Willemsens Westmalle
7   Daan van den Eijnden Prinsenbeek
8   Jarne op de Weerdt Brecht
9   Senne   Knaven Meerle
10   Marijn   Dingemans Lage Zwaluwe
11   Tibo van den Broeck Brasschaat
12   Niels   Goris Vlimmeren
13   Pascal   Wijns Heist Op De Berg
14   Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
15   Tycho   Gijsel Axel
16   Rens   Lakens Etten-leur
10 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Mathis   Avondts Kalmthout
2   Andries   Grootjans Westmale
3   Niels   Huijbregts Wernhout
4   Michiel   Delen Herenthout
5   Iben van Staay Wuustwezel
6   Daan van Vuuren Woudrichem
7   Jurgen   Mesu Middelburg
8   Moreno   Tak Oud Gastel
9   Bart   Rutten Den Hout
10   Thijmen   Goossens Breda
11   Dylan   Boogert Hoogblokland
12   Brent   Broosus Huijbergen
13   Yannick van Gils Wuustwezel
14   Renzo   Blommaert Brecht
15   Lars van den Broeck Wechelderzande
16   Joche   Herrygers Beerse
17   Stef van Looy Ekeren
18   Sacha de Nijs Huijbergen
11-12 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Berre   Hermans Vlimmeren
2   Jochem   Kerckhaert Schoondijke
3   Tristan van Hassel Wernhout
4   Hidde van Veenendaal Dongen
5   Jamie   Prince Oud Vossemeer
6   Wouter   Hopmans Hoogerheide
7   Sam   Stolk Nieuwendijk
8   Jente   Grootjans Westmalle
9   Tieme   Herrygers Beerse
10   Britt   Knaven Meerle
11   Rune de Bock Aalst
12   Jeno   Vloemans Lille
13   Lise van Wunsel Wechelderzande
14   Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
15   Stan van den Bergh Oud Gastel
16   Daphne   Mesu Middelburg
17   Erben van Meer Nispen
18   Luuk   Bierkens Stampersgat
19   Giovanny   Vissenberg Rucphen
20   Robin van Oorschot Klein Zundert
21   Wout   Janssen Rijkevorsel
22   Elodie   Kuijper Tilburg
23   Rick   Meeusen Wuustwezel
24   Stan   Huijbregts Bergen Op Zoom
25   Sven   Bruurs Merksplas
26   Kevin van Bochove Standdaarbuiten
13-14 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Tim   Bierkens Stampersgat
2   Arno   Geentjens Wechelderzande
3   Bart   Sitters Zegge
4   Guus   Adriaansen Oud Vossemeer
5   Maarten de Nijs Huijbergen
6   Jesse   Huijbregts Roosendaal
7   Sven   Peeters Hoeven
8   Geert   Verheijen Rijsbergen
9   Zoë   Mulder Heinkenszand
10   Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
11   Dieter   Vosters Poppel
12   Jarmo   Visser Heinkenszand
13   Herman   Brinkman Rotterdam
14   Sven   Broos Klein Zundert
15   Dennis   Mertens Breda
16   Tristan   Blijlevens Meerle
17   Pepijn   Hillemans Middelburg
18   Sven   Wouters Klein Zundert
19   Nick de Munnik Kapelle
20   Kevin   Haest Rijsbergen
21   Seppe   Aerts Wechelderzande
22   Niek   Struijs Rucphen
23   Jan   Jochems Zundert
24   Brent   Vervecken Hallaar(heist O/d Berg)
25   Joëlla   Jongenelen Roosendaal
26   Damian van Alphen Hoeven
    Wout van Elzakker Hoogerheide
15-16 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Thomas   Bartelen Nispen
2   Djoerd van Dessel Breda
3   Bas   Sitters Zegge
4   Bob   Kerkhofs Wouw
5   Jordi   Timmermans Langeweg
6   Lars   Akkermans Ossendrecht
7   Cliff de Peijper Oud Gastel
8   Perry   Hoendevangers Essen
9   Marvin   Runhaar Kapelle
10   Jarno   Zuidweg Wemeldinge
11   Pieter   Schoeters Zoersel
12   Stef   Hendrickx Rijkevorsel
13   Bjorn   Jansen Merksplas
14   Sven van Nieuwkerk Kapelle
15   Niels   Hendrickx Rijkevorsel
Dames 15+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Ilona van Ginneken Gilze
2   Marjolein   Claessen Hoeven
3   Chantal   Verstraten Roosendaal
4   Helga de Vel Boechout
5   Angela de Visser Moerdijk
6   Merel   Vegter Rhoon
7   Bianca   Broosus Huijbergen
8   Sharon   Dommanschet Roosendaal
9   Liene   Meeusen Hoogstraten
10   Lara van Wunsel Wechelderzande
C 50+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Jos   Bogaerts Strijbeek
2   Ad   Bernaerts Baarle Nassau
3   Jan   Minnaard Wemeldinge
4   Cor de Jong Rucphen
5   Peter   Voesenek Breda
6   Johan   Pelkmans Alphen
7   John   Verschuren Oudenbosch
8   Peter   Jansen Merksplas
9   Ton van Oers Breda
10   Ad   Broeders Oosterhout
11   Arnold   Siemons Dongen
12   Anton van Leest Moerdijk
13   Dirk   Schoeters Zoersel
14   Theo   Gaarenstroom St. Willebrord
15   Herman   Diels Wechelderzande
16   Henk   Michielsen Breda
17   Pieter   Griep Breda
B 40+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rene   Snoeren Dongen
2   Bas van Rijthoven Roosendaal
3   Harald   Mijnsbergen Oosterhout
4   Raf   Jacobs Essen
5   Coen   Schillemans Roosendaal
6   Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7   Anton   Graumans Rijsbergen
8   Andy van Loon Hoogerheide
9   Steve   Krijnen Loenhout
10   Andre   Horians Oud Gastel
11   Edgar van Meer Nispen
12   Wim   Sitters Zegge
13   Ruud   Broosus Huybergen
14   Michel de Jong Etten-leur
15   Roland   Nooij Ossendrecht
16   Patrick   Herrijgers Beerse
17   Jan   Vegter Rhoon
18   Nico van Est Schijf
19   Chris   Aerts Wechelderzande
20   Nico van Wunsel Wechelderzande
21   Peter   Bierkens Stampersgat
22   Ludger de Nijs Huijbergen
23   Perry   Leijdsman Bosschenhoofd
24   Kris   Wouters Oostmalle
25   Freddy   Huybrechts Vlimmeren
A 17+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Jerry   Kallenfels St.willebrord
2   Joep van Gennip Bavel
3   Tijs van Aert Essen
4   Rob   Meeuwessen Rijen
5   Mike   Castel Ossendrecht
6   Janno de Bruijn Rijsbergen
7   Olaff   Zweedijk Kapelle
8   Koen van de Klundert Woensdrecht
9   Kris   Driessens Loenhout
10   Corne   Hagenaars Oud Gastel
11   Abel   Pot Kapelle
12   Jeroen   Das Wuustwezel
13   Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
14   Stef   Antonissen Loenhout
15   Floris   Wassenaar Wernhout
16   Renee   Horians Oud Gastel
17   Frank   Jansen Galder
18   Bart van Opdorp Bavel
19   Moreno   Geerts Minderhout
20   Jacob de Roo Kapelle
21   Lars de Jong Wuustwezel
22   Dimi   Diels Lille
23   Yannick   Lambrechts Essen
24   Tom   Bluekens Gilze
25   Jeroen   Claessen Hoeven
26   Gerjan   Olsder Barneveld
27   Bernd   Meeusen Hoogstraten
28   Ron   Jansen Strijbeek
29   Joeri van Ginneken Malle
30   Jurgen   Soffers Bergen Op Zoom
31   Bart de Visser Moerdijk
32   Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
33   Bas van den Wijngaard Ulvenhout
    Kevin   Aernouts Zundert
    Sandor   Mol Chaam
    Jordi van Nobelen Noordwijkerhout
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen