• Vrienden van WBVC

  • Hoofddonateur van stichting WBVC

Uitslag Breda


 

  Breda      
  6-11-2011        
             
  6 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1 60 Keano van Laer Bertem
  2 59 Denise   Mertens Breda
  3 58 Femke   Rombouts Essen
  4 57 Jelle   Wouters Oostmalle
  5 56 Sten   Mattheeusen Kalmthout
  6 55 Ivo van der Heijden Loon Op Zand
  7 54 Vera de Munnik Kapelle
  8 53 Arthur   Mertens Rijkevorsel
             
             
  7 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Gloria van Mechelen Bertem
  2   Niels   Ceulemans Herenthout
  3   Noa   Stolk Nieuwendijk
  4   Jordi   Huylebroeck Wechelderzande
  5   Vlad van Mechelen Bertem
  6   Jochen   Hermans Vlimmeren
  7   Tibo van den Broeck Brasschaat
  8   Len   Ceulemans Heist Op Den Berg
  9   Dylan de Backer Ternat
             
             
  8 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Andries   Grootjans Westmale
  2   Iben van Staay Wuustwezel
  3   Niels   Huijbregts Wernhout
  4   Kenneth   Willems Turnhout
  5   Michiel   Ceulemans Herenthout
  6   Renzo   Blommaert Brecht
  7   Joche   Herrygers Beerse
  8   Sacha de Nijs Huijbergen
  9   Brent   Broosus Huijbergen
  10   Lisanne de Munnik Kapelle
             
             
  9 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Dante   Coremans Messelbroek
  2   Robbert   Rasenberg Terheijden
  3   Lennick van der Smissen St.lenaarts
  4   Sam   Stolk Nieuwendijk
  5   Jeno   Grootjans Lille
  6   Tess van Loy Vorselaar
  7   Lennie   Verhaegen Tremelo
  8   Nick   Bruyninckx Beerse
  9   Jamie   Prince Oud Vossemeer
  10   Luuk   Bierkens Stampersgat
  11   Wout   Janssen Rijkevorsel
  12   Julie   Rombouts Essen
  13   Max van der Heijden Loon Op Zand
  14   Gijs   Slagter Lage Zwaluwe
             
             
  10 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Bertje   Hermans Vlimmeren
  2   Ward de Schepper Made
  3   Jasper van der Plas Zoersel
  4   Teun van Dijk Made
  5   Nathan   Szèkely Neeroeteren
  6   Jochem   Kerckhaert Schoondijke
  7   Stefan   Zagers Kalmthout
  8   Jente   Grootjans Westmalle
  9   Joachim van Looveren Meer
  10   Erben van Meer Nispen
  11   Jessica   Schimtz Dongen
  12   Tieme   Herrygers Beerse
  13   Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
  14   Davy   Mues St.Niklaas
  15   Joëlle   Jongenelen Roosendaal
  16   Zoë   Mulder Heinkenszand
  17   Martijn   Rasenberg Terheyden
  18   Thijmen   Grootjans Westmalle
  19   Janus de Jong Riel
  20   Youri   Slokkers Oud Vossemeer
  21   Kim   Ysenbaardt Kalmthout
             
             
  11 jaar        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Ruben   Woestenburg Poppel
  2   Geert   Verheijen Rijsbergen
  3   Julian   Siemons Zoersel
  4   Ilona van Ginneken Gilze
  5   Stephan   Ysenbaardt Kalmthout
  6   Arno   Geentjens Wechelderzande
  7   Ruben van der Stelt Nieuwendijk
  8   Wannes   Cools Wuustwezel
  9   Danny   Michielse Kalmthout
  10   Jarmo   Visser Heinkenszand
  11   Sven   Wouters Zundert
  12   Maarten de Nijs Huijbergen
  13   Jonas   Bruijninckx Kapellen
  14   Angelo van Loon Lage Zwaluwe
  15   Marnicq   Tonnelier Dendermonde
  16   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
  17   Thomas   Willemsens Wuustwezel
  18   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
             
             
  12 +13 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Thomas   Bartelen Oud Gastel
  2   Lars   Akkermans Ossendrecht
  3   Cliff de Pijper Oud Gastel
  4   Bart   Sitters Zegge
  5   Tim   Bierkens Stampersgat
  6   Jorn   Volkers Barendrecht
  7   Bas   Sitters Zegge
  8   Pieter   Dyckhoff Zoersel
  9   Bjorn   Jansen Merksplas
  10   Alain   Broos Chaam
  11   Daimy   Hellemons Hoeven
  12   Kenny   Ysenbaardt Kalmthout
  13   Berry van Loon Rijen
  14   Dennis   Leijten Hoogerheide
  15   Bart   Goris Meerle
  16   Wout van Elzakker Hoogerheide
  17   Esther van de Burg Delfgauw
  18   Mika van Uden Oss
  19   Nils van de Putte Kapellen
  20   Sharon   Dommanschet Roosendaal
  21   Remon   Poppelaars Breda
  22   Merel   Vegter Rhoon
  23   Seppe   Anthonissen Wuustwezel
  24   Nick de Munnik Kapelle
  25   Dennis   Mertens Breda
             
             
  14-15-16 jaar      
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Sieben   Wouters Zundert
  2   Kelvin   Bakx Bergen Op Zoom
  3   Levis   Steynen Kalmthout
  4   Jelle den Boer Dongen
  5   Jeroen   Vegter Rhoon
  6   Jurgen   Bartelen Oud Gastel
  7   Bas van den Wijngaard Ulvenhout
  8   Max   Mol Breda
  9   Robbert   Brughmans Kalmthout
  10   Jordi   Timmermans Langeweg
  11   Samuel de Beer Wuustwezel
  12   Sybre   Jacobs Essen
  13   Bart de Visser Moerdijk
  14   Marvin   Bakx Bergen Op Zoom
  15   Mathias van den Keybus Kalmthout
  16   Gianni van Havermaet Zele
  17   Stef   Anthonissen Meer
  18   Brent   Peeters Essen
  19   Jeroen   Daniels Etten-leur
  20   Niels van der Kuur Breda
  21   Dandy van Uden Oss
  22   Thomas de Geus Strijen
  23   Nick   Fleischmann Geertruidenberg
  24   Franklin van Anrooij Kapelle
  25   Pieter   Schoeters Zoersel
  26   Jonas van der Plas Zoersel
  27   Pieter   Kools Essen
  28   Tom de Proost Zoersel
             
             
  B 45+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Jos   Bogaerts Strijbeek
  2   Bas van Rijthoven Roosendaal
  3   Peter   Voesenek Breda
  4   Ad   Bernaerts Baarle Nassau
  5   Coen   Schillemans Roosendaal
  6   Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
  7   Jan   Jansen Galder
  8   Peter   Wydooghe Borsbeek
  9   Jan   Minnaard Wemeldinge
  10   Jan   Vermeiren Rijkevorsel
  11   Wim   Sitters Zegge
  12   Ludo van den Buijs Essen
  13   Wiliam   Hellemons Hoeven
  14   Johan   Pelkmans Alphen
  15   Eric   Bogers Breda
  16   Rene   Jansen Strijbeek
  17   Ad   Broeders Oosterhout
  18   Peter   Jansen Merksplas
  19   Arnold   Siemons Dongen
  20   John van Rijsbergen Roosendaal
  21   Ton van Oers Breda
  22   Herman   Diels Wechelderzande
  23   Anton van Leest Moerdijk
  24   Peter   Bierkens Stampersgat
  25   Rene   Meeuwessen Rijen
  26   Rob   Daniels Etten-leur
  27   Kees   Huige Halsteren
  28   Paul   Hageman Oud Vosmeer
  29   Henk   Michielsen Breda
  30   Eric   Jongenelen Roosendaal
  31   Ludger de Nijs Huijbergen
  32   Marcel   Verburg Schiedam
  33   Corne de Pijper Oud Gastel
  34   Louis de Backer Ternat
             
             
  Dames 15+        
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Birgit   Lavrijssen Kapelle
  2   Lindy van Anrooij Kapelle
  3   Janice   Geijskens Retie
  4   Margriet   Uil Schiedam
  5   Tinne   Vermeiren Rijkevorsel
  6   Crista de Jong St. Willebrord
  7   Lot van Opstal Chaam
  8   Diedeke   Hageman Oud Vosmeer
  9   Elien   Mertens Ranst
  10   Bianca   Broosus Huijbergen
  11   Angela de Visser Moerdijk
             
             
  A 44-          
             
  uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
  1   Glenn van Ginneken St.lenaarts
  2   Joep van Gennip Bavel
  3   Kris   Ceulemans Herenthout
  4   Jasper   Jespers Minderhout
  5   Rob van den Muijsenbergh Loenhout
  6   Jerry   Kallenfels St.willebrord
  7   Rob   Meeuwessen Rijen
  8   Alain van der Velde Breda
  9   Hans van den Bogaert Malle-zoersel
  10   Stoffel   Steynen Kalmthout
  11   Dennis   Szèkely Neeroeteren
  12   Luc   Verheyen Hoogstraten
  13   Jacob de Roo Kapelle
  14   Mickey   Kallenfels Breda
  15   Perry   Buijsen Halsteren
  16   Janno de Bruijn Rijsbergen
  17   Tjeerd   Dudok Wagenberg
  18   Dimi   Diels Lille
  19   Michel   Bastijns Meerle
  20   Renee   Horians Oud Gastel
  21   Bob   Verkooijen Chaam
  22   Bart van Opdorp Bavel
  23   Dennis   Hack Bergen Op Zoom
  24   Rik   Nederlof Breda
  25   Manuel   Elst Stabroek
  26   Jurgen van Zon Dordrecht
  27   Robbert   Vleugel Wemeldinge
  28   Harald   Mijnsbergen Oosterhout
  29   Andy van Loon Hoogerheide
  30   Frank   Jansen Galder
  31   Eric de Crom Hoogerheide
  32   Nick de Proost Arendonk
  33   Jerry de Bruijn Harderwijk
  34   Anton   Graumans Zundert
  35   Ron   Jansen Strijbeek
  36   Roy van Aken Wuustwezel
  37   Wim van Loy Vorselaar
  38   Erik   Rombouts Wuustwezel
  39   Raphaël   Debeer Wuustwezel
  40   Edwin   Pauli Den Haag
  41   Mike   Heynen Roosendaal
  42   Lars de Jong Wuustwezel
  43   Stefan van der Waal Etten-leur
  44   Ruud   Broosus Huybergen
  45   Sven   Prince Rotterdam
  46   Cees   Floren Ossendrecht
  47   Thijs   Roovers Den Bosch
  48   Jan-peter   Simons Hooge Zwaluwe
  49   Corniel   Nobel Leiden
  50   Dennis   Schoeters Zoersel
  51   Wim van Beek Bavel
  52   Mark de Vos Oosterhout
  53   Jurgen de Backer Ternat
  54   Kevin van Looveren Hoogstraten
  55   Arjan de Winter `s Hertogenbosch
  56   Demy   Amelsfoort Goirle
  57   Sven   Petein Antwerpen
  58   Patrick `t Hart Roosendaal
  59   Corne van Drunen Oosterhout
  60   Jimmy   Floru Ternat
  61   Davy   Mertens Etten-leur
  62   Rini   Tak Oudenbosch
  DNF   Frederik de Bakker Ekeren
  DNF   Wim de Vos Oosterhout
Kalender
Startkaart 2022

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2022. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen